ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2012 ΑΠΟ ΤΟ FISH FLOAT CLUB

DOROS
Posts: 77
Joined: Mon Nov 21, 2011 5:44 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2012 ΑΠΟ ΤΟ FISH FLOAT CLUB

Post by DOROS »

admin wrote:Πέραν απο τα θερμά συγχαρητήρια τόσο στους διοργανωτές όσοκαι στους αθλητές θα ήθελα να συγχαρώ και τον Τρύφωνα γιατί βλέπω ότι παραμένει πιστός δίπλα απο τον Σύνδεσμο. Είναι βασικό οι εμπόροι να είναι ενεργά μέλη , είναι σε περιόδους δύσκολους που θα φανεί η μεγαλοψυχία και η αντίληψη που έχει μια εταιρεία όχι μόνο για να επεκταθεί και για να διατηρήσει τους πελάτες της αλλά και να βοηθήσει το ψάρεμα να βελτιώνεται!!

Άριστε, αν μου επιτρέπεις να σε διορθώσω… δεν είμαστε εγγεγραμμένοι σαν Σύνδεσμος αλλά σαν Σωματίων (Αθλητικό Σωματείο). :)

DOROS
Posts: 77
Joined: Mon Nov 21, 2011 5:44 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2012 ΑΠΟ ΤΟ FISH FLOAT CLUB

Post by DOROS »

fISHANDCHIPS wrote:θα ηταν ευχάριστο να βλέπαμε και φέτος καινούριες συμμετοχές στους διαγωνισμούς ...
αν κάποιος νομίζει οτι πρέπει απαραίτητα τα ξοδέψει πολλά λεφτά σε εξοπλησμο και αυτο τον αποτρέπει να λάβει μέρος , τοτε να το σβησει απο το μυαλό του και να έρθει χωρίς δευτερη σκεψη ... αν δει οτι οντως τον τραβα το άθλημα και έχει την ευχέρια να ξοδέψει λεφτά για καλυτερο εξοπλησμό (που κακα τα ψέματα στοιχίζει αρκετά) ωστε να γίνει πιο ανταγωνιστικός τοτε ειναι στο χέρι του καθε ενος
Παράδειγμα η Ντανιέλα που κατετάγη τρίτη στο πρωτάθλημα, με μια 7μετρη αντένα εβαλεν μας ούλλους πουκάτω
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΦΛΟΟΥΤ ΦΙΣΙΝΓΚ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ... ΣΤΕΦΑΝΟΣ :!: :!: :!:

Το ‘Τερας’ πραγματικά εν Τέρας φιλε μου αλλά τζε εσυ, εκούντησες καλά πολλα καλα.
Εν τον φοούμαι τον Στεφή , … εισχε τα σκαμπανεβάσματα , λιο τζε ή ατυχία του φέτος
εν πεισματάρης εν να αποδώσει καλύττερα το 13.. θέλω να πιστεύκω. :D

User avatar
PeRoUkKaS
Posts: 1088
Joined: Fri Nov 02, 2007 6:27 pm
Location: Nicosia

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2012 ΑΠΟ ΤΟ FISH FLOAT CLUB

Post by PeRoUkKaS »

Ετσι ετσι.. φετος θα γυρευκετε να καταλαβετε πως ο Στεφης θα πιανει 6-7 κιλα σε καθε αγωνα :D :D
catch & release!
προσεχουμε για να εχουμε!!

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2012 ΑΠΟ ΤΟ FISH FLOAT CLUB

Post by Demetrisk »

DOROS wrote:
fISHANDCHIPS wrote:θα ηταν ευχάριστο να βλέπαμε και φέτος καινούριες συμμετοχές στους διαγωνισμούς ...
αν κάποιος νομίζει οτι πρέπει απαραίτητα τα ξοδέψει πολλά λεφτά σε εξοπλησμο και αυτο τον αποτρέπει να λάβει μέρος , τοτε να το σβησει απο το μυαλό του και να έρθει χωρίς δευτερη σκεψη ... αν δει οτι οντως τον τραβα το άθλημα και έχει την ευχέρια να ξοδέψει λεφτά για καλυτερο εξοπλησμό (που κακα τα ψέματα στοιχίζει αρκετά) ωστε να γίνει πιο ανταγωνιστικός τοτε ειναι στο χέρι του καθε ενος
Παράδειγμα η Ντανιέλα που κατετάγη τρίτη στο πρωτάθλημα, με μια 7μετρη αντένα εβαλεν μας ούλλους πουκάτω
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΦΛΟΟΥΤ ΦΙΣΙΝΓΚ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ... ΣΤΕΦΑΝΟΣ :!: :!: :!:

Το ‘Τερας’ πραγματικά εν Τέρας φιλε μου αλλά τζε εσυ, εκούντησες καλά πολλα καλα.
Εν τον φοούμαι τον Στεφή , … εισχε τα σκαμπανεβάσματα , λιο τζε ή ατυχία του φέτος
εν πεισματάρης εν να αποδώσει καλύττερα το 13.. θέλω να πιστεύκω. :D
Μακαρι να παει καλλυτερα το μωρο μας φετος αλλα οι πανω που μενα :twisted:

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2012 ΑΠΟ ΤΟ FISH FLOAT CLUB

Post by fISHANDCHIPS »

εγω δεν θα λάβω μέρος φέτος .. εννα σας καρτερω να πασμονεται καλα καλα στους διαγωνισμούς και θα παέννω την επομένη :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2012 ΑΠΟ ΤΟ FISH FLOAT CLUB

Post by caveman »

:clap: :clap: :clap:

Μπράβο παιθκιά!

Εύκουμαι σας φέτος να τα πάτε κόμα καλλύττερα!
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”