SIGN IN | REGISTER
Αρθρογραφία

ΑΚΤΗ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟ ΣΚΑΦΟΣ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Δημοσίευσηαπό EVANTHIS LOIZOU » Σάβ Δεκ 24, 2011 7:39 pm

Αποψε σκεφτομουν ΠΩΣ να ενθαρρυνουμε και νεα παιδια να γραφτουν μελη του Συνδεσμου.
Αφου λοιπον ειναι Γιορταρες Μερες και αφου ειναι το Εθιμο να μοιραζουμε δωρα :idea: :idea: :idea: σκεφτηκα το εξης.
ΟΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΤΕΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 15/1/2012 θα λαβει μερος σε μια κληρωση για μια μηχανη RYOBI ZAUBER MATCH με τρια καρουλλια γεματα νημα και μισινα, καινουργια στο κουτι. Δωρο απο 'μενα
Αν βεβαιως συμφωνει και ο Συνδεσμος.
EVANTHIS LOIZOU

Δημοσ.: 2217
Εγγραφη: Παρ Οκτ 19, 2007 11:21 am

Re: ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ CFAA

Δημοσίευσηαπό Nikolas Nklou » Σάβ Δεκ 24, 2011 7:44 pm

κ.Ευανθη ευχαριστουμε για τα δωρα της κληρωσης! εν ειμαι γραμενο μελος .... δεν ειναι οτι δεν θελω να γραφτω,αντιθετως θελω και πολυ μαλιστα για να εχουμε ενα καλυτερο ψαρεμα στο μελλον .. :) η απορια που ειχα ειναι το πως θα γραφτουμε στον συνδεσμο εμεις που βρισκομαστε σε λιο απομακρυσμενες περιοχες?(δεν το κανω για τον μηχανισμο αλλα γιατι εδω και πολυ καιρο που εμαθα για τον συνδεσμο ηθελα να γραφτω και δεν ηξερα πως) :)
υ.γ καλες γιορτες σε ολους μας
Nikolas Nklou

Δημοσίευσηαπό chrysanthos9 » Σάβ Δεκ 24, 2011 7:52 pm

σωστος ο Νικολας ειμαστε μακρια εμεις :( και εν το μεσο το προβλημα
Rememper always someone waiting for you at home
Άβαταρ μέλους
chrysanthos9

Δημοσ.: 1853
Εγγραφη: Κυρ Νοέμ 02, 2008 5:24 pm
Τοποθεσια: madrit spain

Δημοσίευσηαπό MariosK » Κυρ Δεκ 25, 2011 7:17 am

Καλημέρα σε όλους. Μπορείτε να γραφτείτε στον σύνδεσμο πολύ απλά μέσο του ταχυδρομείου ή αν θέλετε να κανονίσω εγώ να έρτω προς Πόλη ή εσείς όταν θα έρτετε Πάφο να μου δώσετε την αίτηση και την συνδρομή. Περισσότερες πληροφορίες έχει εδώ http://www.cyprusfaa.com/register.php?lang=grk . Όσον αφορά το θέμα των εκδηλώσεων νομίζω όντος οι Παφίτες ήμαστεν λίον αδικημένοι αλλά αν μαζευτούμεν τουλάχιστο καμιά 10ριά θα μπορούμε να απαιτούμε να γίνονται και διαγωνισμοί και σεμινάρια προς Πάφο μεριά.
Άβαταρ μέλους
MariosK

Δημοσ.: 3582
Εγγραφη: Κυρ Μάιος 04, 2008 6:00 pm
Τοποθεσια: Πάφος
Highscores: 7

Δημοσίευσηαπό C&R » Τετ Δεκ 28, 2011 6:24 am

EVANTHIS LOIZOU έγραψε:Αποψε σκεφτομουν ΠΩΣ να ενθαρρυνουμε και νεα παιδια να γραφτουν μελη του Συνδεσμου.
Αφου λοιπον ειναι Γιορταρες Μερες και αφου ειναι το Εθιμο να μοιραζουμε δωρα :idea: :idea: :idea: σκεφτηκα το εξης.
ΟΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΤΕΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 15/1/2012 θα λαβει μερος σε μια κληρωση για μια μηχανη RYOBI ZAUBER MATCH με τρια καρουλλια γεματα νημα και μισινα, καινουργια στο κουτι. Δωρο απο 'μενα
Αν βεβαιως συμφωνει και ο Συνδεσμος.

Κανένα πρόβλημα k. Ευάνθη , εuxαριστουμε :clap:
Άβαταρ μέλους
C&R

Δημοσ.: 949
Εγγραφη: Πέμ Ιαν 24, 2008 8:23 am

Δημοσίευσηαπό EVANTHIS LOIZOU » Τετ Δεκ 28, 2011 8:08 am

Μαριε Κ. Καλη σου μερα και Χρονια Πολλα :D
Δεν μου λες βρε φιλε :?: Ποσο δυσκολο ειναι να πληρωνονται οι συνδρομες του Συνδεσμου μεσω Ιντερνετ (JCC). Οπως κανουμε με την αδεια κυνηγιου, η ψαρεματος η την Ετησια Συνδρομη στο ΕΤΕΚ κλπ :?: :?:
EVANTHIS LOIZOU

Δημοσίευσηαπό MariosK » Τετ Δεκ 28, 2011 2:54 pm

EVANTHIS LOIZOU έγραψε:Μαριε Κ. Καλη σου μερα και Χρονια Πολλα :D
Δεν μου λες βρε φιλε :?: Ποσο δυσκολο ειναι να πληρωνονται οι συνδρομες του Συνδεσμου μεσω Ιντερνετ (JCC). Οπως κανουμε με την αδεια κυνηγιου, η ψαρεματος η την Ετησια Συνδρομη στο ΕΤΕΚ κλπ :?: :?:

Χρόνια πολλά κ. Ευάνθη. Είναι κάτι που το συζητήσαμε και ξεκινήσαμε τις διαδικασίες από πέρσι αλλά είχαμεν έναν κόλλημα με την τράπεζα. Θα το δω προσωπικά και θα το τρέξω που του χρόνου.
Άβαταρ μέλους
MariosK

Δημοσίευσηαπό EVANTHIS LOIZOU » Τετ Δεκ 28, 2011 6:32 pm

Ππεεεεεεεεεεεεεεεεε :shock: :shock:
Μα εν να περιμενουμεν εναν ολοκληρο χρονον :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
EVANTHIS LOIZOU

Δημοσίευσηαπό MariosK » Πέμ Δεκ 29, 2011 6:33 pm

EVANTHIS LOIZOU έγραψε:Ππεεεεεεεεεεεεεεεεε :shock: :shock:
Μα εν να περιμενουμεν εναν ολοκληρο χρονον :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
MariosK

Δημοσίευσηαπό Στάθης » Δευτ Ιαν 09, 2012 1:01 pm

MariosK έγραψε:ή αν θέλετε να κανονίσω εγώ να έρτω προς Πόλη ή εσείς όταν θα έρτετε Πάφο να μου δώσετε την αίτηση και την συνδρομή.

Ditto.
Μπορώ κανενα δείλις (όχι Παρασκευή) να έρτω ποτζιει στα μέρη σας και να τα αφήσω στου Μάριου όταν οι περιστάσεις το επιτρέπουν (πχ Παρασκευή) :geek: .
PM for details.

And now, the million dollar question:
Όσον αφορά τα εγγεγραμένα μέλη, οι συνδρομές είναι διετείς ή πρέπει να ανανεώνονται σε ετήσια βάση;
Και επειδή η μνήμη μου συναγωνίζεται τη μνήμη δροσόφιλας, πόσα είναι η συνδρομή; :shifty:
no whey no gain
Άβαταρ μέλους
Στάθης

Δημοσ.: 824
Εγγραφη: Δευτ Ιούλ 12, 2010 5:58 pm

Δημοσίευσηαπό MariosK » Δευτ Ιαν 09, 2012 2:59 pm

Είναι ετήσια και είναι 20 ευρώ Στάθη
Άβαταρ μέλους
MariosK

Δημοσίευσηαπό Στάθης » Δευτ Ιαν 09, 2012 4:19 pm

μερρσι ποκουππ.
no whey no gain
Άβαταρ μέλους
Στάθης

Δημοσίευσηαπό Demetrisk » Δευτ Ιαν 23, 2012 1:56 pm

ε παιδκια εγω εχει 2 χρονια, τωρα εν η 3η χρονια που πλερωνω κανονικα συνδρομη. Ποτε δεν ηρθε ενα μηνυμα στο κινητο,ενα γραμμα εστω ενα email. Δεν ειμαι μονο εγω που εχο αυτη την απορια, αλλα και ο Σαββας. Δηλαδη εγω αν δεν ειχα το Στεφανο να με ενημερωνει εν θα μαθενα τιποτα για τα events του Συνδεσμου, μπενω στην ιστοσελιδα μεσα μεσα αλλα παλε εν λαμβανω αυτα που λαμβανουν και αλλα μελη. Πριν 2 χρονια με εγραψε ο Στεφανος και περσι ο Τρυφωνας.
Άβαταρ μέλους
Demetrisk

Δημοσ.: 115
Εγγραφη: Τρί Ιούλ 27, 2010 11:50 am
Τοποθεσια: Λευκωσια-Κ'κλι

Δημοσίευσηαπό Στάθης » Δευτ Ιαν 23, 2012 2:08 pm

Δημήτρη, την Πέμπτη είναι η ετήσια συνέλευση, αν δεν απατώμαι η ώρα 7.30 στο κέντρο Βασιλού στη Χοιροκοιτία.
Εαν δεν ευκαιρείς να παρευρεθείς, μπορείς να στείλεις τα στοιχεία σου στον κο Γιάννη (C&R) μέσω π.μ.
Εγώ ενημερώθηκα και με επιστολή και με μήνυμα στο κινητό φέτος που έβαλα νου (?) και απέκτησα.
no whey no gain
Άβαταρ μέλους
Στάθης

Δημοσίευσηαπό MariosK » Δευτ Ιαν 23, 2012 2:28 pm

Δημήτρη στείλμου σε παρακαλώ με προσωπικό μήνυμα τα στοιχεία σου και τα στοιχεία του Σάββα για να ενημερώσω το μητρώο μελών. Κανονικά έπρεπε να περαστείτε στην λίστα αμέσως μετά που εσυμπληρώσατε την αίτηση εγγραφής. Ίσως να έγινε κάποια παράληψη. Απολογούμαι εκ μέρος όλων.

Προς τον παρών πληροφορίες για την συνέλευση μπορείτε να βρείτε εδώ http://www.cyprusfaa.com/view.php?lang= ... &artID=138
Άβαταρ μέλους
MariosK

Επόμενο

Επιστροφή στην Ψάρεμα γλυκού νερού

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

USEFUL LINKS

- Windfinder forecast
- CYCOFOS weather forcecast
- Google weather forcecast

Navionics Cyprus Maps

SISTER SITES

HUNT & SHOOT
MAGAZINE
CYPRUS YACHTING
MAGAZINE
MAGAZINES

Cyprus Fishing Magazine
P.O. Box 55329, 3821 Limassol, Cyprus | Telephone: +357 25577750 | e-mail: info@cyprusfishingmagazine.com

Copyright © Dacor Advertising & Media LTD 2012
Designed by Dacor