Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Sailor
Posts: 153
Joined: Wed Apr 13, 2011 6:45 pm

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by Sailor »

Ενα μεγαλο ευχαριστω στα παιδια ,αψογη οργανωση,μας εδωσαν μια καινουργια εμπειρια.Δυστυχως αρκησα να ερτω με αποτεσμα να βουρω οπως τον πελλον να οργανωθω,με λαθος δολωματα.αρματωσιες αγκιστρια κλπ.Εμαθα πολλα ομως βλεποντας τα παιδια γυρω μου.ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΣΟ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ,ειδικα οπως αυτο σημερα που ο αριθμος ψαριων μετρα και το καθε δευτεροπτο ειναι χρησιμο.Τα καλαμια ειναι απαιχτα ανυπομονω να το δοκιμασω στες κουρκουνες,γοπες,αθερινες,κεφαλουδκιαΕλπιζω ο διαγωνισμος να γινει ενας ωραιος θεσμοςΣυγχαρητηρια

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by caveman »

mikrosa wrote:κωσταντινο αυχαριστω για τα καλαμια :!:
αλλα γιατι λαλεις ψεματα αφου ειμαι εγω ο 4ος με 7.0 ψαρια :lol: και τον χαμπη μεν τον βαλετε 8ο επιδη εστηλε τον Μαριο να μας πιανει τα ψαρκα :cry: πνιει με το δικιο :lol:
Μα που είσαστουν ρε παιθκιά, γιατί εν είπατε καμιά κουβέντα να γνωριστούμε!! Ακριβός Αριστερά μου ποιός ήταν? ο mikrosa ή ο giannosp?
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
COACH
Posts: 46
Joined: Fri Nov 27, 2009 6:54 am

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by COACH »

Συγχαρητηρια, πολλα καλη οργανωση! :clap: :wink:

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by Demetrisk »

Μπραβο στους διοργανωτες, περασαμε πολυ καλα και ηταν μια ωραια εμπειρια για ολους :clap:

nicolas theocharous
Posts: 472
Joined: Fri Jun 12, 2009 9:33 am

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by nicolas theocharous »

Παιδια καλημερα. Θελω να ευχαριστησω ολους τους διαγωνιζομενους που παρευρεθηκαν στον διαγωνισμο.

Εγω προσωπικα περασα πολυ ωραια και ειδα ανθρωπους να περνουν ευχαριστα την ωρα τους και να το απολαμβανουν.Αυτο ειναι το πιο σημαντικο για εμας.

Σας ευχαριστουμε ολους για τα πολυ καλα σας λογια και τα θετικα σας σχολια ειναι πολυ σημαντικα για εμας και μας δινουν θαρρος για την συνεχεια.

Οπως ειπα και εχτες ευελπιστω οπως θεσμοποιηθει ο συγκεκρημενος διαγωνισμος και να πιεννουμε να περνουμε καλα.

Ευχαριστω και τον Πολυ Μιχαηλιδη, συνδιοργανωτη του διαγωνισμου που μας βοηθεισε στο μεγιστο.

Τα συγχαρητηρια μου στους νικητες αλλα το πιο μεγαλο μπραβο στην ANGIE που καταφερε να πιασει τοσα ψαρια και να τερματησει στην 4!!! θεση.

Μπραβο ANGIE μου εισαι καταπληκτικη ηταν το highlight της ημερας νομιζω, τουλαχιστον για εμενα. Συγχαρητηρια :clap: :clap: :clap:

Στα επεισης ευχαριστα η παρουσια των μικρων μας φιλων που διαγωνιστηκαν και αυτοι δειχνωντας το παθος τους και την αγαπη τους για το ψαρεμα. Ειναι πολυ σημαντικο την σημερον ημερα να βλεπουμε μικρα παιδια αν αγαπουν τοσο πολυ το ψαρεμα. Μπραβο μικροι συνεχηστε ετσι. :clap: :clap:

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by mikrosa »

για να καταλαβετε ποιος ειμαι ειμουν ο μιτσις με τα στρατιοτικα τα ρουχα :!: επισης ρε χαμπη εν επρολαβαινα να σου μιλησω γιατι επιανες συνεχεια ψαρκα :!: εκαρτερουν να τελειοσουμε να σου μιλησω και να σου κλεψω τις γνωσεις σου για to fly fishing αλλα αρκεψε η βροχη για λιν ωρα στην αρκην ημουν διπλα σου μα μετα ηρτεν ο αλλος
nicolas theocharous wrote:Στα επεισης ευχαριστα η παρουσια των μικρων μας φιλων που διαγωνιστηκαν και αυτοι δειχνωντας το παθος τους και την αγαπη τους για το ψαρεμα. Ειναι πολυ σημαντικο την σημερον ημερα να βλεπουμε μικρα παιδια αν αγαπουν τοσο πολυ το ψαρεμα. Μπραβο μικροι συνεχηστε ετσι. :clap: :clap:
ρε Νικολα οι και μικρα παιδια :idea: εφηβοι

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by angiec »

Χθές ίσως κάποιος από σας ξέχασε την βάση της ομπρέλλας του την βρήκα και την έφερα επειδή έμεινα περισσότερο για να ψαρέψουν τα παιδιά που είχα μαζί μου.Παρακαλείτε ο κάτοχος της να επικοινωνήσει.

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by mikrosa »

angiec η βαση ηταν μεσα στο νερο? ανν ηταν ειδα καπιον που ειχε διμενο το keepnet πανω της

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by angiec »

Ναι ήταν στο νερό και μου έκανε εντύπωση.

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by mikrosa »

επισης ειδα εναν απαγγιστροτη ασημι χρωματος επεια να τον πιαω αλλα εχασα τον που τα μαθκια μου επιδει ηταν μεσα στα χορτα

User avatar
giannosP
Posts: 479
Joined: Sat Apr 09, 2011 1:12 pm
Location: Λευκωσια - Τσερι

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by giannosP »

Ε Χαμπη, εγω ειμουν διπλα σου! :D
Life is a game....Fishing is serious!

Sailor
Posts: 153
Joined: Wed Apr 13, 2011 6:45 pm

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by Sailor »

Γεια σας παλι, ειναι ωραιο να βλεπεις οτι αρχισαμε να λειτουργουμε σαν οικογενεια,Η βαση της ομπρελλας ηταν δικη μου την ειχα για να κρεμμαζω το keepnet και την ξεχασα,Angie σ ευχαριστω πολυ που με σκεφτηκες εστω και χωρις να με ξερεις.Δεν πειραζει ειναι οτι απομεινε απο διαλυμενη ομπρελλα,βρισκω αλλη.
Το καλαμι δοκιμαστηκε σημερα στην θαλασσα για λιγη ωρα.Οι κεφαλοι τιμησαν την ζυμη που εφερα χθες και υποτιμησαν οι βλικες .Με αγγιστρακι 16 επιασα 2 κεφαλοπουλα 1 κεφαλο κοντα 300 γρ και 1 γοππα.Κοντα στους βραχους το καλαμι σκιζει

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by konstantinos kalogir »

Sailor wrote:Γεια σας παλι, ειναι ωραιο να βλεπεις οτι αρχισαμε να λειτουργουμε σαν οικογενεια,Η βαση της ομπρελλας ηταν δικη μου την ειχα για να κρεμμαζω το keepnet και την ξεχασα,Angie σ ευχαριστω πολυ που με σκεφτηκες εστω και χωρις να με ξερεις.Δεν πειραζει ειναι οτι απομεινε απο διαλυμενη ομπρελλα,βρισκω αλλη.
Το καλαμι δοκιμαστηκε σημερα στην θαλασσα για λιγη ωρα.Οι κεφαλοι τιμησαν την ζυμη που εφερα χθες και υποτιμησαν οι βλικες .Με αγγιστρακι 16 επιασα 2 κεφαλοπουλα 1 κεφαλο κοντα 300 γρ και 1 γοππα.Κοντα στους βραχους το καλαμι σκιζει
Aντώνη φαντάζομαι πόσο ωραία μάχη σου έκαμε ο κέφαλος ο 300ρης!! :clap:
Οι γόππες (επειδή συνήθως βρίσκουμε τες ξέβαθα) είναι ιδανικός στόχος για το συγκεκριμένο καλάμι!!

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by caveman »

mikrosa wrote:για να καταλαβετε ποιος ειμαι ειμουν ο μιτσις με τα στρατιοτικα τα ρουχα :!: επισης ρε χαμπη εν επρολαβαινα να σου μιλησω γιατι επιανες συνεχεια ψαρκα :!: εκαρτερουν να τελειοσουμε να σου μιλησω και να σου κλεψω τις γνωσεις σου για to fly fishing αλλα αρκεψε η βροχη για λιν ωρα στην αρκην ημουν διπλα σου μα μετα ηρτεν ο αλλος
nicolas theocharous wrote:Στα επεισης ευχαριστα η παρουσια των μικρων μας φιλων που διαγωνιστηκαν και αυτοι δειχνωντας το παθος τους και την αγαπη τους για το ψαρεμα. Ειναι πολυ σημαντικο την σημερον ημερα να βλεπουμε μικρα παιδια αν αγαπουν τοσο πολυ το ψαρεμα. Μπραβο μικροι συνεχηστε ετσι. :clap: :clap:
ρε Νικολα οι και μικρα παιδια :idea: εφηβοι
:mrgreen: :mrgreen: μπράβο ρε μικρέ, μπράβο!!! Σιέρουμαι πολλά άμα βλέπω μικρούς να ασχολούνται που έτσι γλήωρα με το ψάρεμα, τούτο σημαίνει πολλά!
giannosP wrote:Ε Χαμπη, εγω ειμουν διπλα σου! :D
:mrgreen: :mrgreen:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Διαγωνισμός ψαρέματος ALBORELLA

Post by konstantinos kalogir »

Μερικές φωτογραφίες από την συνάντηση - μια παραγωγή του jack tar!! :clap:
Attachments
Μερικά ψαράκια
Μερικά ψαράκια
P5150207.JPG (56.65 KiB) Viewed 6883 times
Αναμνηστική φωτογραφία
Αναμνηστική φωτογραφία
P5150210.JPG (56.8 KiB) Viewed 6882 times
Οι τρεις πρώτοι νικητές
Οι τρεις πρώτοι νικητές
P5150222.JPG (64.02 KiB) Viewed 6878 times

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”