Πρόγραμμα αγώνων 2011

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by caveman »

admin wrote:fishing float team????? όππα κάπου έκοψα πίσω :think: :think:
Έγραψα σου άρθρο πέρσι ρε... που ήταν ο διαγωνισμός στον Κούρη.....

Από το Fishfloat Club ορισμένα παιδιά το παίρνουν ένα σκαλοπάτι πιο πέρα, φτιάχνουν ομάδα για να πάει στο παγκόσμιο, οι διαγωνισμοί που βλέπεις πιο πάνω στο πρόγραμμα είναι για να βγάλουν τους 3-4 καλύτερους που θα παν στο παγκόσμιο :!: :!: :!: Είναι σοβαροί αγώνες και όποιος θέλει να το πάρει ΣΟΒΑΡΑ δεν έχει παρά να δηλώσει συμμετοχή :!: :!:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by plenom'metatopsarem? »

caveman wrote:
admin wrote:fishing float team????? όππα κάπου έκοψα πίσω :think: :think:
Έγραψα σου άρθρο πέρσι ρε... που ήταν ο διαγωνισμός στον Κούρη.....

Από το Fishfloat Club ορισμένα παιδιά το παίρνουν ένα σκαλοπάτι πιο πέρα, φτιάχνουν ομάδα για να πάει στο παγκόσμιο, οι διαγωνισμοί που βλέπεις πιο πάνω στο πρόγραμμα είναι για να βγάλουν τους 3-4 καλύτερους που θα παν στο παγκόσμιο :!: :!: :!: Είναι σοβαροί αγώνες και όποιος θέλει να το πάρει ΣΟΒΑΡΑ δεν έχει παρά να δηλώσει συμμετοχή :!: :!:
όλε!!!
σίγουρα εννα πάω να δω τα παιδιά!

User avatar
bassman
Posts: 391
Joined: Mon Nov 19, 2007 6:19 pm
Location: Nicosia

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by bassman »

Τα παιδιά του fish float team είναι μέλη του CFAA. Είναι σοβαροί και καλοί γνώστες του θέματος τους. Η προσπάθεια που γίνεται όμως με τους διαγωνισμούς γίνεται ανεξάρτητα από τον CFAA μετά από δική τους απόφαση. Ο CFAA δεν έχει καμιά ανάμειξη ή ευθύνη στη διοργάνωση των διαγωνισμών αυτών.
I'd rather be fishing!

User avatar
PeRoUkKaS
Posts: 1088
Joined: Fri Nov 02, 2007 6:27 pm
Location: Nicosia

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by PeRoUkKaS »

Απο σημερα υπαρχουν σχεδον σε ολα τα μαγχαζια ειδων αλιειας στη Λευκωσια φορμες για συμμετοχη για τον πρωτο διαγωνισμο που θα γινει στις 8 Μαιου.
Επισης αν καποιος θελει απλα να ερθει στον διαγωνισμο και να βοηθησει σαν κριτης να εποικινωνησει μαζι μου στο 96 394700.
catch & release!
προσεχουμε για να εχουμε!!

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by fISHANDCHIPS »

PeRoUkKaS wrote:Απο σημερα υπαρχουν σχεδον σε ολα τα μαγχαζια ειδων αλιειας στη Λευκωσια φορμες για συμμετοχη για τον πρωτο διαγωνισμο που θα γινει στις 8 Μαιου.
Επισης αν καποιος θελει απλα να ερθει στον διαγωνισμο και να βοηθησει σαν κριτης να εποικινωνησει μαζι μου στο 96 394700.
Αν μεν το ανοιξεις πως θα σε πιάσουν ρε κοπελούι.
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by Demetrisk »

καμνεις λαθος φιλε Πετρο, το κινιτο του εν κλειστο χωρις να ειναι εις γνώση του Στεφανου τις περισσοτερες φορες, δηλαδη εν το κλεινει επίτηδες... Αφού φοάτε να παει να γορασει ενα καινουριο κινιτο, αρκεψα και πιστευκω πως εν επιτηδες που εν γοραζει για να μεν τον ενοχλουμε. Το καλο του, πιαννει σε πισω μέσα στις επόμενες 24ώρες που θα δει την κληση, ο... πολυασχολος οικογενειαρχης :lol: :lol:

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

:D :D :D :D :D :D :D

μεσα σε μια ωρα προχθες με επιασε αλλα εσικοσα ουλο το κοσμο
The only source of knowledge is experience

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by Demetrisk »

αστο μπελά ρε σάββα επιασα ακομα 2 τηλεφωνα που μπορουσα να τον εβρω αλλα ουτε τζιαμέ τον εβρησκα...Σκεφτου να τον θελεις κατι πολλα επειγων κιολας.

Κοντεφκουν τα γενεθλια του, νομιζω ενα κινητο εν οτι πρεπει, πουτζινα των 30ευρω γιατι η ''ποινη του κινητού εν κομμενη'' να του πεσει μεσα σε κανενα φραγμα παλε τζε να μας βασανιζει :lol: :lol:

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

εχει κατι κινιτα η Νοκια που ειναι για το χτιστιες που αντεχουν να του πιαμε ενα νομιζω.Κανει και μεσα στο νερο.
The only source of knowledge is experience

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by plenom'metatopsarem? »

apsavvas wrote:εχει κατι κινιτα η Νοκια που ειναι για το χτιστιες που αντεχουν να του πιαμε ενα νομιζω.Κανει και μεσα στο νερο.
θέλω τζιαι γω που τούτο ρε κοπέλια! :lol: :lol: :lol:
ήδη επνιγήκαν μου 2 μέσα στη θάλασσα! :? :? :?

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by Demetrisk »

Φοιβο η λυση ειναι Sonim. Ψαξε το λιο και ολοι παρεες μου που ασχολουνται με αθληματα που εχουν ως βαση το νερο ειναι αρρωστοι με την συγκεκριμενη.

Σαββα για παραδειγμα τωρα επιασα τον 2 φορες και εστειλα του 2 μυνηματα και δεν απαντα... :x
Last edited by Demetrisk on Mon Apr 11, 2011 11:33 am, edited 1 time in total.

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by apsavvas »

τωρα ειναι σπιτι το μωρο και ξεκουραζεται ειναι break
The only source of knowledge is experience

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by Demetrisk »

μανα μου τον... εκουραστηκε που την πολλη δουλια αλοπως ο φιλος μου :lol:

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by plenom'metatopsarem? »

Demetrisk wrote:Φοιβο η λυση ειναι Sonim. Ψαξε το λιο και ολοι παρεες μου που ασχολουνται με αθληματα που εχουν ως βαση το νερο ειναι αρρωστοι με την συγκεκριμενη.

Σαββα για παραδειγμα τωρα επιασα τον 2 φορες και εστειλα του 2 μυνηματα και δεν απαντα... :x
Ευχαριστώ Δημήτρη! Θα το ψάξω!

User avatar
Demetrisk
Posts: 115
Joined: Tue Jul 27, 2010 11:50 am
Location: Λευκωσια-Κ'κλι

Re: Πρόγραμμα αγώνων 2011

Post by Demetrisk »

προτιμα να φερεις κατι φτινο που εξωτερικο αφου στην Κυπρο εν αρκετα ακριβα απ'οτι θυμουμε, ισως να φτηνισαν και καμνω λαθος. Το μονο σιουρο ειναι πως δεν νομιζο να σου ξαναχαλασει λογο νερου και χτηπηματων. Το συγκεκριμενο περασε αυτοκινητο πουπανω του και δεν εσπασε καθως αντεχει και την μπυρα(εννοω πως το βαλαμε μεσα στο ποτηρι με την μπυρα και χτυπουσαμε τον αριθμο να δουμε αν χτυπα...τελικα ειχαν δικεο πως δουλευει). Εχει εγγυση 3 χρονια no questions asked... :wink:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα γλυκού νερού”