Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post Reply
cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by cydiver900 »

Κοπέλια, καλησπέρα.
Εσκεφτηκα να ανοιξω τουντο θέμα,(με αφορμην, απο ενα άλλο φορουμ ελληνικο) να δούμεν ηντα μπου ηβρεν ο καθένας μες την θάλασσαν ως τωρα(εννοειται εκτος που ψάρκα :D :D ), απο πλευράς αντικειμένων.
Αρκεύκω εγώ:
Μιας και δεν εχω και πολλά χρονια πείρας, καθως ειμαι 17.5 χρονων κομα, ηβρα ως τωρα εναν πεντολιρον μονον.
Εσείς, τι παράξενο(η εστω πολυτιμον) ηβρατε κατα τη διαρκεια ενος ψαρεματος σας μεσα στην θάλασσα??? :)

Ειπαμεν εκτος που ψάρκα ομως! :D

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by chrysanthos9 »

μονο ενα φαναρι που εδουλεφκε αλλα εκρουσεν η λαμπα μετα που 2 μερες τιποτε αλλο εν ειμαι τυχερος εγω :geek:
Rememper always someone waiting for you at home

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by michalispsarema »

Εγω βρηκα εναν 20 ευρο οπως εκολυμπουσα(χωρις ψαροτουφεκο) μετα απο τρυκυμια....εφιρτικα μολις το ειδα :D
Και μια μπουκαλα γιαλενι με ενα μιτσι οχταποδι μεσα.... :D :D :D

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by mariosko »

ΤΟ ποιο καλο ηταν ενα πενηνταευρο μολις αγγυροβολησα. Ηβρα και καμποσες βργες σε τρυπες, ορισμενες σχεδον κενουριες, καμποσα βαριδια καθετης, καλαμαριερες, πεντε αγγυρες σπαστες οι δυο με ανοξοιδοτη αλυσιδα, γαντζο, ενα καλαμι για τρολλιγκ, καπελλουθκια, γυαλια. Τουτα θυμουμε
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by M.S.BUFFALO »

mariosko wrote:ΤΟ ποιο καλο ηταν ενα πενηνταευρο μολις αγγυροβολησα. Ηβρα και καμποσες βργες σε τρυπες, ορισμενες σχεδον κενουριες, καμποσα βαριδια καθετης, καλαμαριερες, πεντε αγγυρες σπαστες οι δυο με ανοξοιδοτη αλυσιδα, γαντζο, ενα καλαμι για τρολλιγκ, καπελλουθκια, γυαλια. Τουτα θυμουμε
επρεπε να αννοιξεις 2nd hand tackle shop εσυ

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by michalispsarema »

M.S.BUFFALO wrote:
mariosko wrote:ΤΟ ποιο καλο ηταν ενα πενηνταευρο μολις αγγυροβολησα. Ηβρα και καμποσες βργες σε τρυπες, ορισμενες σχεδον κενουριες, καμποσα βαριδια καθετης, καλαμαριερες, πεντε αγγυρες σπαστες οι δυο με ανοξοιδοτη αλυσιδα, γαντζο, ενα καλαμι για τρολλιγκ, καπελλουθκια, γυαλια. Τουτα θυμουμε
επρεπε να αννοιξεις 2nd hand tackle shop εσυ
Χαχαχαχα.......σοβαρα... :D

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by mariosko »

M.S.BUFFALO wrote:
mariosko wrote:ΤΟ ποιο καλο ηταν ενα πενηνταευρο μολις αγγυροβολησα. Ηβρα και καμποσες βργες σε τρυπες, ορισμενες σχεδον κενουριες, καμποσα βαριδια καθετης, καλαμαριερες, πεντε αγγυρες σπαστες οι δυο με ανοξοιδοτη αλυσιδα, γαντζο, ενα καλαμι για τρολλιγκ, καπελλουθκια, γυαλια. Τουτα θυμουμε
επρεπε να αννοιξεις 2nd hand tackle shop εσυ
Να το σκεφτω...
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by admin »

δύο ψαροντούφεκα ένα του αέρα ένα της σούστας, 3=4 κούζες μια μοτόρα, μια μάσκα ένα φανάρι μια άγκυρα, μια βόομβα αεροπλάνου παλιά, ένα καϊκούι!!!!!

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by M.S.BUFFALO »

admin wrote:δύο ψαροντούφεκα ένα του αέρα ένα της σούστας, 3=4 κούζες μια μοτόρα, μια μάσκα ένα φανάρι μια άγκυρα, μια βόομβα αεροπλάνου παλιά, ένα καϊκούι!!!!!
μα μονο? τουτα ουλλα βρισκω τα μονο και μονο αμα γιρεφκω τα κιδια μου με τη τσαντα της γυνεκας μου...
:lol: :lol: :lol:

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by leshi cy »

admin wrote:δύο ψαροντούφεκα ένα του αέρα ένα της σούστας, 3=4 κούζες μια μοτόρα, μια μάσκα ένα φανάρι μια άγκυρα, μια βόομβα αεροπλάνου παλιά, ένα καϊκούι!!!!!
αριστε εν για τζινη στον ακαμα που λαλεισ ?
εκαμνα διπλα τις εγω καρτερη πριν 3 χρονια :mrgreen: :?

εσπου εκαταλαβα σε ειννα που εκουμπουν :lol: ...εξαναπια τζιε εν την ηβρα ομοσ τζιε ηταν μεγαλη πομπα :mrgreen:


οσο για τα ηννα που ηβρα ...εχουμε τζιε λεμε αεροβολα 45- 55 , βερκες , κατι δεκαλιρα , φαναρη , μια βαρκα τις προηγουμενης μερας τζιε σιονομενα ουλλα γυρο τις !! καμποσες καλαμαριερες φελλουσ αχταποδιερεσ τζιε βαλε ...α ναι τζιε κανενα ψαρι μεσα μεσα :lol: :lol:

cydiver900
Posts: 151
Joined: Mon Apr 09, 2012 11:07 am

Re: Αντικειμενα που ηβρατε, μεσα στην θαλασσα!

Post by cydiver900 »

leshi cy wrote:
admin wrote:δύο ψαροντούφεκα ένα του αέρα ένα της σούστας, 3=4 κούζες μια μοτόρα, μια μάσκα ένα φανάρι μια άγκυρα, μια βόομβα αεροπλάνου παλιά, ένα καϊκούι!!!!!
αριστε εν για τζινη στον ακαμα που λαλεισ ?
εκαμνα διπλα τις εγω καρτερη πριν 3 χρονια :mrgreen: :?

εσπου εκαταλαβα σε ειννα που εκουμπουν :lol: ...εξαναπια τζιε εν την ηβρα ομοσ τζιε ηταν μεγαλη πομπα :mrgreen:


οσο για τα ηννα που ηβρα ...εχουμε τζιε λεμε αεροβολα 45- 55 , βερκες , κατι δεκαλιρα , φαναρη , μια βαρκα τις προηγουμενης μερας τζιε σιονομενα ουλλα γυρο τις !! καμποσες καλαμαριερες φελλουσ αχταποδιερεσ τζιε βαλε ...α ναι τζιε κανενα ψαρι μεσα μεσα :lol: :lol:
Εν καλά τζιαι τούτα φίλε Μάριε :) :D
Νομιζω πραματα ηβραμεν παραπανω παρα ψαρκα :lol: :lol:

Post Reply

Return to “Διάφορα”