Σχολεία Ελεύθερης Κατάδυσης

Post Reply
xtinoui
Posts: 11
Joined: Mon Feb 20, 2012 2:23 pm

Σχολεία Ελεύθερης Κατάδυσης

Post by xtinoui »

Σας χαιρετώ όλους
Νέος στη παρέα σας...
Βασικά ασχολούμαι με το ψαροτούφεκκο εδώ και 3-4 χρόνια αλλά μου είπαν ότι αν παρακολουθήσω κάποιο σχολείο για ελεύθερη κατάδυση θα με βοηθήσει πάρα πολύ. Ποιά η γνώμη σας? Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιους τόπους που προσφέρονται αυτά τα μαθήματα?
Ευχαριστώ!!!!

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: Σχολεία Ελεύθερης Κατάδυσης

Post by geosub »

Φιλε μου,καταρχας καλοσωρισες.Το να καμεις ενα σχολειο εναι οχι μονο καλο για να καλυτερευσεις τες βουθκιες σου(που θε γινει,να εισαι σιγουρος) αλλα να μαθεις να βουτας με ασφαλεια,για σενα και για αυτους που πατε μαζι.και πιστεψε με, υπαρχουν πολλα πραγματα που αγνοεις,η τα γνωριζεις λαθος.
Τωρα για σχολεια υπαρχουν πολλα,αν παρεις το περιοδικο(ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ)θα εβρεις πολλες διαφημησεις για σχολεια.Πιασε ενα τηλεφωνο,μιλα μαζι τους και αποφασισε,δεν εχεις τιποτε να χασεις.Γνωριζω αρκετους απο αυτους και ειμαι σιγουρος οτι θα σε βοηθησουν να βρεις οτι ζητας.

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Σχολεία Ελεύθερης Κατάδυσης

Post by belluga »

Φιλε μου εγω εκαμα πρωτο και δευτερο επιπεδο πριν 5-6 χρονια τζαι εκτος που τα πραματα που εμαθα για την ασφαλεια μου εμενα τζαι του ζευγαριου μου,ειχα τζαι μια βελτιωση περιπου 60-80% στην απνοια μου!Eιμαι υπερευχαριστημενος με τους ανθρωπους που μου εκαμαν το σχολειο που για να καταλαβεις μεχρι και σημερα οτι χρειαστω βοηθουν με!
Εν θα γραψω δαμε τη σχολη αλλα να σου την στειλω με μηνυμα τζαι αν θελεις μιλα μαζι τους για να σου πουν τζαι τζινοι μερικα πραματα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Σχολεία Ελεύθερης Κατάδυσης

Post by admin »

Φίλε τα σχολεία είναι must πρώτα απόλα για την ασφάλεια σου εσένα και του συντρόφου σου και μετά για όλα τα άλλα. Τώρα υπάρχουν 4-5 σχολές οι οποίες κάνουν κατά τακτά χρονικά διαστήματα σχολεία σε διάφορες πόλεις. Μέσα στο περιοδικό όπως σου είπε και ο φίλος πιο πάνω γράφουν και ημερομηνίες και πόλεις.

xtinoui
Posts: 11
Joined: Mon Feb 20, 2012 2:23 pm

Re: Σχολεία Ελεύθερης Κατάδυσης

Post by xtinoui »

Σας ευχαριστώ όλους!!!

Post Reply

Return to “Διάφορα”