Ας....τσακκωθουμε....

likos
Posts: 23
Joined: Tue Apr 24, 2012 6:41 pm

Re: Ας....τσακκωθουμε....

Post by likos »

αν ψαρευει κατεχομενα ειναι αδικαιολογιτος δινει λεφτα σε αυτους που κρατουν τα μεροι μας ειμαι προσφυγας με αγνοουμενο και αν εινΑΙ αΛΕΙΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟς

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Ας....τσακκωθουμε....

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Καλα ρε λεβεντη μου.
Τζιαι επειδη εσυ εθκιαολογαμηθηκες για να μαθης το σκατον τουτο νομιζεις οτι ανακαλυψες τον τροχο?
Οξα αζουλεψες που ο αλλος εν καλλυττερος σου. Τζιαι στο κατω κατω ετσι παλιοχαρακτηρας που εισαι καλα να σου καμει τζιαι εν σου απαντησεν διοτι φκαλλεις μμαθκια οτι εθελες να τον εκμεταλλευτης.
Τζιαι επειδη εκολωσες τζαι εν εσιης τιποτε αλλον να πεις εμπηξες μες την κουβενταν τζιαι τους Τουρκους τζιαι τους προσφυγες τζιαι να δουμεν τι αλλον εν να μας πεις.
Μεινε μες το βουρκο σου τζιαι αφης μας ησυχους :twisted:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Ας....τσακκωθουμε....

Post by Greg »

εγω ακομα προσπαθω να καταλαβω το νοημα τουτου του post..μαριεκ καμε με ban που το φορουμ διοτι δεν μπορω να διαβαζω αλλο..my eyes are bleeding
Esox Lucius

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ας....τσακκωθουμε....

Post by angiec »

Εγώ ΑΠΟΡΩ :o :o γιατι συνεχίζεται αυτό το ποστ και ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ .Εδώ οι μικροι εκάμαν μιά πλάκα η εγράψαν κατι και διαγράφηκαν όπως και άλλες φορές η ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ :x ΕΝΏ ΒΛΈΠΩ ΣΥΝΕΧΊΖΕΤΑΙ ..............Δεν έχω να πω τίποτε άλλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Ας....τσακκωθουμε....

Post by belluga »

shimis wrote:Αφού πέρασε η αναμενομένη φουρτούνα…..

Όταν άρχισα να μπαίνω σοβαρά στο Jigging και μέχρι τώρα μίλησα σε pm, email τηλεφωνικός με Έλληνες Ιταλούς, Γάλλους ακομα και Ιαπωνα τους οποίους γνώρισα από διάφορα φόρουμ ..όλοι , μα όλοι τους ανταποκριθήκαν…

Πριν κάμποσο καιρό έστειλα pm στον David ζητώντας του, εάν έχει την καλοσύνη να να πάμε ένα ψάρεμα μαζί, όλα τα έξοδα δικά μου και κομμάτια να μου δείξει 5 πράγματα…ούτε απάντησε…έστω. Στα κατεχόμενα με τους τούρκους έχει περισσότερα ψάρια!!!(ναι είμαι ρατσιστής).

Και για ξεκαθάρισμα.. ούτε πωλητης ούτε εισαγωγέας ούτε τα έχω με την Xzoga αντίθετος έχω δυο καλαμιά της τα οποία έμαθα να τα δουλευκω …NAI ,ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ SHIMIS ΠΟΥ ΕΘΚΙΟΛΟΓΑΜΗΘΗΚΕ ΜΕΣ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΖΙΑΙ ΕΜΑΘΕ ΤΟ JIGGING.

Επιστρέφω στον βούρκο μου .
εν μας ειπες ομως ποιον εν το προβλημα τζαι θελεις να τσακωθεις εμεινε σου τραυμα που εν σε πιρε ο david ψαρεμα; αφου ανοιξες το τοπικ τουτο γιατι καμνει διαφημηση τζαι τωρα εγυρισες το τωρα στους τουρκους τζαι στο οτι δεν σε πιρε ο david ψαρεμα!
Εγω αν ειχα την δυνατοτητα να πιεννω με βαρκα στους τουρκους ηταν να πιεννω καθε ευτομα!
τωρα που εννα μπει ο μαης καθε ευτομα εννα ειμαι με το ψαρετουφεκουι μου στο κορμακιτη τζαι εν θα νιωθω καθολου ασχημα!
Αριστε καλυτερα για ουλλους να κλειδωθει το τοπικ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ας....τσακκωθουμε....

Post by admin »

Δυστηχώς ορισμένοι έχουν μεγάλες ανασφάλειες για αυτό ας καθαρίσει ο τόπος και ας κλειδώσει και το τόπικ και μια διευκρίνησει όταν ο David πήγε κατεχόμενα πήγε 2-3 φορές ψάρεμα με τον Τουρκοκύπριο φίλο μας απο τον Ακάμα Ergouven όχι με τούρκος

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Ας....τσακκωθουμε....

Post by MariosK »

angiec wrote:Εγώ ΑΠΟΡΩ :o :o γιατι συνεχίζεται αυτό το ποστ και ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ .Εδώ οι μικροι εκάμαν μιά πλάκα η εγράψαν κατι και διαγράφηκαν όπως και άλλες φορές η ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ :x ΕΝΏ ΒΛΈΠΩ ΣΥΝΕΧΊΖΕΤΑΙ ..............Δεν έχω να πω τίποτε άλλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ο λόγος που έμεινε ανοικτό το θέμα ήταν για να δοθεί μια ευκαιρία στον shimi να απαντήσει. Αφού απάντησε τα πράγματα δεν πήραν την σωστή τροπή τότε το θέμα κλειδώνεται και το θέμα θεωρείται λήξαν.

Και στους μικρούς εδόθηκε η ευκαιρία να απαντήσουν Άντζη. Αντίθετα εσυνέχισαν και με ποιο υβριστικά σχόλια προς κάποιον χρήστη, όχι εμένα, γι' αυτό και έγιναν ban και διαγράφηκαν τα προσβλητικά ποστ.

Locked

Return to “Ψάρεμα από σκάφος”