Περί Λαβράκια

sotiris
Posts: 101
Joined: Sat Feb 23, 2008 12:26 pm

Re: PERI LABRAKIA

Post by sotiris »

ypomoni re file hemilie tha perasei. egw aurio petw gia thessaloniki kai meta kati meres kroatia tha eimai ektos 15 meres elpizw na kamw kanena psarema kroatia exei polla kalous topous m eipan kati paidia kroates pou kserw

kala psaremata re se oloys

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: PERI LABRAKIA

Post by hdemetris »

sotiris wrote:egw aurio petw gia thessaloniki kai meta kati meres kroatia tha eimai ektos 15 meres
Καλό ταξίδι Σωτήρη. Όταν γυρίσεις πάμεν κανένα ψάρεμα.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: PERI LABRAKIA

Post by hdemetris »

hemilios wrote: Έχει λίγο καιρό που είμαι έξω από το νερό λόγο υγέίας ( 25 μέρες και πόψε έτσι μου είπε ο γιατρός )
Περαστικά φίλε μου. Μεν μαραζώνεις τζαι εν έχει ψάρι έτσι κι αλλιώς. Μόνο καλοκαιρινούς ψαροτουφεκάδες εν γεμάτη η θάλασσα τωρά.
Who the cap fit
Let them wear it

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: PERI LABRAKIA

Post by hemilios »

hdemetris wrote:
hemilios wrote: Έχει λίγο καιρό που είμαι έξω από το νερό λόγο υγέίας ( 25 μέρες και πόψε έτσι μου είπε ο γιατρός )
Περαστικά φίλε μου. Μεν μαραζώνεις τζαι εν έχει ψάρι έτσι κι αλλιώς. Μόνο καλοκαιρινούς ψαροτουφεκάδες εν γεμάτη η θάλασσα τωρά.
Ευχαριστώ ρε φίλε.

Εν τζιαι μόνο το ψάρι είναι το θέμα να βρεχτώ τζιαι να κάνω καμιά βουθκιά τωρά που είναι και καλοκαίρι.

Εν πιράζει εν να περάσει τζιαι τούτο.

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: PERI LABRAKIA

Post by StephanosNic »

hemilios wrote:
hdemetris wrote:
hemilios wrote: Έχει λίγο καιρό που είμαι έξω από το νερό λόγο υγέίας ( 25 μέρες και πόψε έτσι μου είπε ο γιατρός )
Περαστικά φίλε μου. Μεν μαραζώνεις τζαι εν έχει ψάρι έτσι κι αλλιώς. Μόνο καλοκαιρινούς ψαροτουφεκάδες εν γεμάτη η θάλασσα τωρά.
Ευχαριστώ ρε φίλε.

Εν τζιαι μόνο το ψάρι είναι το θέμα να βρεχτώ τζιαι να κάνω καμιά βουθκιά τωρά που είναι και καλοκαίρι.

Εν πιράζει εν να περάσει τζιαι τούτο.
μεν ανησυχεισ εχει τζιε αλλους που εν μπορουν να παν ψαρεμα :cry:
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: PERI LABRAKIA

Post by sea-hunter »

π εν να πάει, εν να σας περάσει κοπέλιαa κ ποίος σας πιάνει μετά :lol: :lol: (περαστικά BTW) :D
έκαμα σήμερα το 3 ψάρεμα στη σειρά(κυριακη,δευτερα,τριτη) όπου μετά από 2 κάπως "επιτυχημένες" ε3ορμησεις ήρθε η μέρα του καλλικοματος :twisted: :lol: :lol: πολλλλαααααα λαβράκια σε βάθος 1 μέτρο- 50 εκατοστά. έχασα κάτι ψάρια π κ να ήθελα να αστοχήσω εν 8α τα κατάφερνα :roll: π εν να πάει όμως εν η αρχή ακόμα :wink:
Keep Walking...Keep Fishing!!

Post Reply

Return to “Τεχνικές”