Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by marios »

chrysanthos9 wrote: τζαι Μαριοι το μονο πραμα που δεν μου αρεσκει ειναι η ειρωνια οτι εχεις να μου το πεις πε μου τι ισια χωρις ειρωνιες κλτ
να μιλήσουμε για την ειρωνεία που λες και πως την αντιλαμβάνεσαι ok? Aκριβώς μετά από αυτήν την παρατήρηση που κάνω :arrow:
marios wrote:Όχι φιλε μου δεν είναι καλή!! ειδικά για ψαρό κυνηγούς!! οι μόνοι που έχουv την επιλογή της απόφασης αν πρέπει να σκοτώσουv ένα θήραμα η όχι!!
Μιτσις :?: .. όχι δεν το βλέπω έτσι! από την στιγμή που είναι ικανός να κάνει ελεύθερη Κατάδυση και να κρατάει ψαροτούφεκο, πρέπει να είναι (και σίγουρα μπορεί!) το ίδιο ικανός να ξεχωρίζει τους σορκους που τα σορκουθκια και γενικότερα τα ψαρια από τα ψαράκια! δεν υπάρχουν εδώ δικαιολογίες ούτε κατάπιε το αγκίστρι ούτε ψόφησε πλεγμένος στα δίκτυα,είναι απόφαση δικια σου αν θα πατήσεις την σκανδάλη η όχι!
Δεν είναι ντροπή να βγούμε από την θάλασσα και να κρατάμε 1 η κανένα ψάρι!
Απαντάς :arrow:
chrysanthos9 wrote:μπραβο ρε φιλε ωραια ψαρκα :)
και βάζεις και ένα ψάρι 20,25cm που θα γινόταν πιο βάρη από εσένα και λες :arrow:
chrysanthos9 wrote: :) οσο για το μινερουι ηταν η πρωτη βολη της μερας ηθελα να δοκιμασω και την καινουργια βεργα
τι λες? αυτό είναι ειρωνεία η όχι? η απλά δεν μπορείς να καταλάβεις τι έγγραφα?
ps:από vip εγώ σε αφαίρεσα .από το forum δεν σε διαγραφή κανένας ώσπου να βάλεις φωτό με "μινερι" μεγάλο είναι η τιμωρία σου! :)
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by M.S.BUFFALO »

marios wrote: ps:από vip εγώ σε αφαίρεσα .από το forum δεν σε διαγραφή κανένας ώσπου να βάλεις φωτό με "μινερι" μεγάλο είναι η τιμωρία σου! :)
εφαστιν ποινη σου παλε...

:clap: :lol: :lol:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

οκ τοτε θα ξαναποσταρω αν καποτε χτυπησω μεγαλο μαγιατικο :wink:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

chrysanthos9 wrote:οκ τοτε θα ξαναποσταρω αν καποτε χτυπησω μεγαλο μαγιατικο :wink:
Σου εύχομαι σύντομα και προσεκτικά.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:οκ τοτε θα ξαναποσταρω αν καποτε χτυπησω μεγαλο μαγιατικο :wink:
Σου εύχομαι σύντομα και προσεκτικά.
ευχαριστω :)
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote:
MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:οκ τοτε θα ξαναποσταρω αν καποτε χτυπησω μεγαλο μαγιατικο :wink:
Σου εύχομαι σύντομα και προσεκτικά.
ευχαριστω :)

τζαι να το παίξεις πιο ψηλά :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Giorkos »

chrysanthos9 wrote: και να βαλω ενα βιντεο να προβληματιστειτε λιο :whistle: http://www.youtube.com/watch?v

όντως....
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

και μετά διερωτόμαστε γιατί μείναμε 5 κουνούπoι μες το φόρουμ...

πραγματικά λυπούμαι...

άντε σε λίγο θα μείνουν οι moderators να συζητάνε με τους administrators...
I live my life a breath at a time

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

c.nadiotis wrote:και μετά διερωτόμαστε γιατί μείναμε 5 κουνούπoι μες το φόρουμ...

πραγματικά λυπούμαι...

άντε σε λίγο θα μείνουν οι moderators να συζητάνε με τους administrators...
Επέρασε σου ποττέ που το μυαλό γιατί άνθρωποι με γνώσεις που πρόσφεραν πολλά στην αρχή εσταματήσαν να ασχολούνται και να γράφουν? Εστεναχωρήθηκες που είπεν ένα νεαρός ότι εν θα ξαναγράψει αλλά τόσοι άλλοι που εσπάσαν τα νέυρα τους που την συμπεριφορά του, και άλλον όχι πάντα νεαρών, και είπαν ότι δεν θα ξαναασχοληθούν με τον φόρουμ δεν σε ενδιαφέρει? Ξέρεις πόσοι με πιάσαν τηλέφωνο και είπαν μου ότι το φόρουμ εκατάντησεν πλέον να βάλουν μόνο φωτογραφίες τζε να γράφουν πράματα άσχετα και όσοι πρόσφεραν τις γνώσεις τους εσταμάτησαν να γράφουν γιατί είδαν ότι μόνο κακό γίνεται?

Εσύ πάντως είσαι πάντα παρόν να δυναμιτίζεις καταστάσεις. Ακόμα τζε τώρα που εξιθίμανεν η ένταση επανήλθες για να ηλέκτρισης την ατμόσφαιρα. Άφησμας τζε μια φορά να κάμουμε μια συζήτηση χωρίς να παρέμβεις...

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Nikolas Nklou »

MariosK wrote:
c.nadiotis wrote:και μετά διερωτόμαστε γιατί μείναμε 5 κουνούπoι μες το φόρουμ...

πραγματικά λυπούμαι...

άντε σε λίγο θα μείνουν οι moderators να συζητάνε με τους administrators...
Επέρασε σου ποττέ που το μυαλό γιατί άνθρωποι με γνώσεις που πρόσφεραν πολλά στην αρχή εσταματήσαν να ασχολούνται και να γράφουν? Εστεναχωρήθηκες που είπεν ένα νεαρός ότι εν θα ξαναγράψει αλλά τόσοι άλλοι που εσπάσαν τα νέυρα τους που την συμπεριφορά του, και άλλον όχι πάντα νεαρών, και είπαν ότι δεν θα ξαναασχοληθούν με τον φόρουμ δεν σε ενδιαφέρει? Ξέρεις πόσοι με πιάσαν τηλέφωνο και είπαν μου ότι το φόρουμ εκατάντησεν πλέον να βάλουν μόνο φωτογραφίες τζε να γράφουν πράματα άσχετα και όσοι πρόσφεραν τις γνώσεις τους εσταμάτησαν να γράφουν γιατί είδαν ότι μόνο κακό γίνεται?

Εσύ πάντως είσαι πάντα παρόν να δυναμιτίζεις καταστάσεις. Ακόμα τζε τώρα που εξιθίμανεν η ένταση επανήλθες για να ηλέκτρισης την ατμόσφαιρα. Άφησμας τζε μια φορά να κάμουμε μια συζήτηση χωρίς να παρέμβεις...
με το να εκαμνετε λιο παραπανω ελεγχο στο φορουμ θα ηταν πολλα καλυτερα.....τζινοι που εν γραφουν στο φορουμ μετα που λιο χρονικο διαστημα ας διαγραφονται..αλλη εισηγηση ειναι να μην ειναι ανοιχτο το φορουμ για τζινους που δεν ειναι γραμμενοι κατι σαν το γκρικσπιννερς...ξερεις εσυ Μαριε....
Never back down

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

Nikolas Nklou wrote: με το να εκαμνετε λιο παραπανω ελεγχο στο φορουμ θα ηταν πολλα καλυτερα.....τζινοι που εν γραφουν στο φορουμ μετα που λιο χρονικο διαστημα ας διαγραφονται..αλλη εισηγηση ειναι να μην ειναι ανοιχτο το φορουμ για τζινους που δεν ειναι γραμμενοι κατι σαν το γκρικσπιννερς...ξερεις εσυ Μαριε....
Τι σημασία έχει Νικόλα μου? Το θέμα είναι ότι πολλά άτομα δεν έχουν διάθεση πλέον να γράψουν κάτι γιατί έρκουνται μετά και βλέπουν φωτογραφίες με ψαρίες κάτω που το όριο και αν παν να πουν και τίποτε στο τέλος πάντα φτέουν. Είτε είναι μέλη του φόρουν είτε επισκέπτες δεν έχει καμιά διαφορά.

Εν εκατάλαβα γιατί δηλαδή είναι τόσο κακό να βλέπεις μια ΠΑΡΑΝΟΜΗ ψαριά και να μιλάς? Εγώ πλέων εσταμάτησα να γράφω μετά που πολλές επιθέσεις οι οποίες οι περισσότερες εγίναν σκόπιμα αλλά δεν μπορώ να βλέπω έτσι πράματα τζε να μεν λαλώ τίποτε. Και δεν τα είπα σε κάποιον που πρώτη φορά το έκαμε και δεν ήξερε. Είπα το σε κάποιον που τα έβαλεν και ήξερεν ότι ήταν λάθος. Έχει και η υπομονή τα όρια της.

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

MariosK wrote:
c.nadiotis wrote:και μετά διερωτόμαστε γιατί μείναμε 5 κουνούπoι μες το φόρουμ...

πραγματικά λυπούμαι...

άντε σε λίγο θα μείνουν οι moderators να συζητάνε με τους administrators...
Επέρασε σου ποττέ που το μυαλό γιατί άνθρωποι με γνώσεις που πρόσφεραν πολλά στην αρχή εσταματήσαν να ασχολούνται και να γράφουν? Εστεναχωρήθηκες που είπεν ένα νεαρός ότι εν θα ξαναγράψει αλλά τόσοι άλλοι που εσπάσαν τα νέυρα τους που την συμπεριφορά του, και άλλον όχι πάντα νεαρών, και είπαν ότι δεν θα ξαναασχοληθούν με τον φόρουμ δεν σε ενδιαφέρει? Ξέρεις πόσοι με πιάσαν τηλέφωνο και είπαν μου ότι το φόρουμ εκατάντησεν πλέον να βάλουν μόνο φωτογραφίες τζε να γράφουν πράματα άσχετα και όσοι πρόσφεραν τις γνώσεις τους εσταμάτησαν να γράφουν γιατί είδαν ότι μόνο κακό γίνεται?

Εσύ πάντως είσαι πάντα παρόν να δυναμιτίζεις καταστάσεις. Ακόμα τζε τώρα που εξιθίμανεν η ένταση επανήλθες για να ηλέκτρισης την ατμόσφαιρα. Άφησμας τζε μια φορά να κάμουμε μια συζήτηση χωρίς να παρέμβεις...
Marie μου όπως νομίζεις. Εγώ έκανα 2 post για προβληματισμό. Ο καθένας μπορεί να τα ερμηνεύσει όπως θέλει.
Ότι σοβαροί άνθρωποι σταμάτησαν να ασχολούνται με το φόρουμ για την συμπεριφορά κάποιον ανηλικων δεν μπορώ να το δεχτώ ίσος να ήταν κάτι άλλο που τους ενόχλησε, ίσος κάτι που με ενοχλεί και εμενα, οι αδικαιολόγητες κόντρες και χαρακτηρισμοί ίσος και η ανάγκη των Κυπριων να έχουν τον τελευταίο λόγο, δεν ξέρω... όμως πραγματικά λυπαμε. Αν κάποιοι πιστεύουν ότι με τα γραφόμενα μου έβλαψα το φόρουμ απολογούμαι επώνυμα και δημοσια αλλα σας λέω οτι το πρόβλημα είναι αλλου. Σας χαιρετώ, εύχομαι τα καλύτερα και στο φόρουμ και στον καθένα προσωπικά. Όσοι βουτάτε να το κάνετε πάντα με ασφάλεια και θα τα ξαναπούμε εάν και όταν επανέλθει το φόρουμ σε κλίμα φιλικό και εποικοδομητικό....
Ναδιώτης Κωνσταντίνος
I live my life a breath at a time

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Nikolas Nklou »

c.nadiotis wrote:
MariosK wrote:
c.nadiotis wrote:και μετά διερωτόμαστε γιατί μείναμε 5 κουνούπoι μες το φόρουμ...

πραγματικά λυπούμαι...

άντε σε λίγο θα μείνουν οι moderators να συζητάνε με τους administrators...
Επέρασε σου ποττέ που το μυαλό γιατί άνθρωποι με γνώσεις που πρόσφεραν πολλά στην αρχή εσταματήσαν να ασχολούνται και να γράφουν? Εστεναχωρήθηκες που είπεν ένα νεαρός ότι εν θα ξαναγράψει αλλά τόσοι άλλοι που εσπάσαν τα νέυρα τους που την συμπεριφορά του, και άλλον όχι πάντα νεαρών, και είπαν ότι δεν θα ξαναασχοληθούν με τον φόρουμ δεν σε ενδιαφέρει? Ξέρεις πόσοι με πιάσαν τηλέφωνο και είπαν μου ότι το φόρουμ εκατάντησεν πλέον να βάλουν μόνο φωτογραφίες τζε να γράφουν πράματα άσχετα και όσοι πρόσφεραν τις γνώσεις τους εσταμάτησαν να γράφουν γιατί είδαν ότι μόνο κακό γίνεται?

Εσύ πάντως είσαι πάντα παρόν να δυναμιτίζεις καταστάσεις. Ακόμα τζε τώρα που εξιθίμανεν η ένταση επανήλθες για να ηλέκτρισης την ατμόσφαιρα. Άφησμας τζε μια φορά να κάμουμε μια συζήτηση χωρίς να παρέμβεις...
Marie μου όπως νομίζεις. Εγώ έκανα 2 post για προβληματισμό. Ο καθένας μπορεί να τα ερμηνεύσει όπως θέλει.
Ότι σοβαροί άνθρωποι σταμάτησαν να ασχολούνται με το φόρουμ για την συμπεριφορά κάποιον ανηλικων δεν μπορώ να το δεχτώ ίσος να ήταν κάτι άλλο που τους ενόχλησε, ίσος κάτι που με ενοχλεί και εμενα, οι αδικαιολόγητες κόντρες και χαρακτηρισμοί ίσος και η ανάγκη των Κυπριων να έχουν τον τελευταίο λόγο, δεν ξέρω... όμως πραγματικά λυπαμε. Αν κάποιοι πιστεύουν ότι με τα γραφόμενα μου έβλαψα το φόρουμ απολογούμαι επώνυμα και δημοσια αλλα σας λέω οτι το πρόβλημα είναι αλλου. Σας χαιρετώ, εύχομαι τα καλύτερα και στο φόρουμ και στον καθένα προσωπικά. Όσοι βουτάτε να το κάνετε πάντα με ασφάλεια και θα τα ξαναπούμε εάν και όταν επανέλθει το φόρουμ σε κλίμα φιλικό και εποικοδομητικό....
Ναδιώτης Κωνσταντίνος
Μαριε εισηγηση μου....κλειστε ολοκληρο το φορουμ ,διαγραψτε τα ασχετα θεματα και σχολια οπως και φωτογραφιες και τα μελη....
Πιστευκω οτι αν αρχισουν που το μηδεν ολα θα ειναι πολλα πιο καλα και ομορφα.....ξερω οτι εν πολλα δυσκολο και θελει μερες να γινει τουτο αλλα οπως φενεται εν μια καλη λυση....
οπως και ο Ναδιωτης σας χαιρετω και εγω με την σειρα μου
Νικόλας Νικολάου
Never back down

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by belluga »

MariosK wrote:
c.nadiotis wrote:και μετά διερωτόμαστε γιατί μείναμε 5 κουνούπoι μες το φόρουμ...

πραγματικά λυπούμαι...

άντε σε λίγο θα μείνουν οι moderators να συζητάνε με τους administrators...
Επέρασε σου ποττέ που το μυαλό γιατί άνθρωποι με γνώσεις που πρόσφεραν πολλά στην αρχή εσταματήσαν να ασχολούνται και να γράφουν? Εστεναχωρήθηκες που είπεν ένα νεαρός ότι εν θα ξαναγράψει αλλά τόσοι άλλοι που εσπάσαν τα νέυρα τους που την συμπεριφορά του, και άλλον όχι πάντα νεαρών, και είπαν ότι δεν θα ξαναασχοληθούν με τον φόρουμ δεν σε ενδιαφέρει? Ξέρεις πόσοι με πιάσαν τηλέφωνο και είπαν μου ότι το φόρουμ εκατάντησεν πλέον να βάλουν μόνο φωτογραφίες τζε να γράφουν πράματα άσχετα και όσοι πρόσφεραν τις γνώσεις τους εσταμάτησαν να γράφουν γιατί είδαν ότι μόνο κακό γίνεται?

Εσύ πάντως είσαι πάντα παρόν να δυναμιτίζεις καταστάσεις. Ακόμα τζε τώρα που εξιθίμανεν η ένταση επανήλθες για να ηλέκτρισης την ατμόσφαιρα. Άφησμας τζε μια φορά να κάμουμε μια συζήτηση χωρίς να παρέμβεις...
φιλε Μαριε τζινοι που εγραφαν μες το φορουμ αμαν θελουν να βοηθησουν μπορουν μια χαρα!
Εμενα οταν ειχα μιαν απορια τζαι εσυζητησαμε καμποσο τζαι σε πολλες σελιδες αν θυμασε (βλεπε εξοπλισμο jigging) κανενας που τζινους ολους που επολοιθηκαν εν ηρτε να με βοηθηση εκτος που ενα ατομο που εν θα πω ποιος ενι για να μεν θιξω τους αλλους τζαι καποιο τριτο ατομο ποιο εμπειρο τζαι με παραπανω γνωσεις που εγραφε παλια μες το φορουμ ηρτε ηβρε με μονος του τζαι εβοηθησε με οσο δεν φανταζεσε γι αυτο μεν εισαστε τοσο αυστηροι τζαι εππληκτικοι γιατι το μονο που καταφερνετε ειναι να απομακρυνετε κοσμο ειτε εμπειρο ειτε απειρο τζαι χωρις τους απειρους τους εμπειρους τι να τους καμεις;
Το να πεις τον αλλο κρεατοσυλλεκτη γιατι επεξε ενα μινερουι οι 5 σκαρους μικρους εν μεγαλη προσβολη τζαι ετσι εν κερδιζεις το αλλον απομακρυνης τον που του στοχους σου εν σου ειπα να μεν τον συμβουλεψεις απλα καμετο χωρις να τον προσβαλεις!
Τουτη εν η δικη μου αποψη φυσικα παντα φιλικα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

ΟΚ παιδιά απ' ότι φαίνεται εγώ είμαι το πρόβλημα όποτε απολογούμαι και παραιτούμε αυτή την στιγμή από το φόρουμ. Φίλε belluga δεν μπορείς να ξέρεις πόσους βοήθησα στο ψάρεμα και πόσους όχι αλλά ο καθένας έχει την άποψη του. Σόρρυ που δεν προσθέρθηκα να έρτω που την Πάφο να σε βοηθήσω.

Έχει και η υπομονή τα όρια της. Τα λέμε...

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”