Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:Μαριος Κ εν καταλαβω τζινι τη φατσουα σου ρε φιλε.
Νομίζω εκαταλάβες πολλά καλά την φατσούα αλλά μιας τζε δυσκολεύκεσε να σου ξεκαθαρίσω οτι εν φατσούα που βάλλω άμμα θωρώ κρεατοσυλλογές και κάποιους να νομίζουν ότι μας περιπέζουν τζιόλας. Περαστικά σου λεβέντη μου.
chrysanthos9 wrote:Μια χαρα εν η βερκα ρε Γιωρκο :D βολες ηταν μεσα σε σχισμαθκιες εν για αυτο που εν νακκον χαμηλες εν εβολεφκεν καλα επιασα και 2 με διπλοβολη στη ιδια σχισμαθκια
Για ήταν κοπάδι τα μινερούθκια, για εν μες σε σχιμαθκιές που το έπεξες :doh:. Εκτός τζε αν δεν έχεις ιδέα για τι πράμαν μιλά ο Γιώρκος...[/quote

που ειδες κρεατοσσυλογη? :doh: ρε για ονομα του θεου ειμαστε ψαραες παμε για να πιασουμε ψαρι χωρις φυσικα να καμνουμε υπερβολικες ψαριες και οχι για να τα θορουμε μονο :wink: απλα δειχνω ΕΠΙΠΕΔΟ γιατι καποιοι απλα δεν εκαταλαβαν οτι δεν πρεπει να κρινουν χωρις να ξερουν. ΑΑΑΑ εξεχασα να πω επιασε και το ζευγαρι μου αλλο 4 σορκους :whistle: οι σορκοι ουλοι ηταν μεσα στις τρυπες το μινερουι και ο μουρμουρος σε καρτερι.
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

marios wrote:
chrysanthos9 wrote:Μαριος Κ εν καταλαβω τζινι τη φατσουα σου ρε φιλε.
ενώ τα αλλα όλα τα κατάλαβες ... :doh:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ :whistle:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

chrysanthos9 wrote:απλα δειχνω ΕΠΙΠΕΔΟ γιατι καποιοι απλα δεν εκαταλαβαν οτι δεν πρεπει να κρινουν χωρις να ξερουν.
:doh:

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by c.nadiotis »

Νομίζω εππέσαν αψαρίες τζαι εχάλασεν η ψυχολογία σας, μαλαθκιάνετε νάκκον.

Υπάρχουν κρεατοσυλέκτες που το έκαναν επιχείρηση το άθλημα και μας φταίνε ανήλικοι όπως ο Χρύσανθος και ο Ειρηναίος που ποστάρουν ότι κτυπήσουν. ΔΕΝ τους δικαιολογώ αλλά ο ορος κρεατοσυλέκτης, στα αφτια μου είναι βρισιά και πολύ βαριά μάλιστα και άμα την πεις σε ένα έφηβο είτε φταίει είτε δεν φταίει θα αντιδράσει. Μια παρέα είμαστε και παρακαλώ τους μεγαλύτερους και ωριμότερους να συμβουλεύουν και να μην κατσαδιάζουν αν δεν είναι απαραίτητο.
I live my life a breath at a time

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

c.nadiotis wrote:Νομίζω εππέσαν αψαρίες τζαι εχάλασεν η ψυχολογία σας, μαλαθκιάνετε νάκκον.

Υπάρχουν κρεατοσυλέκτες που το έκαναν επιχείρηση το άθλημα και μας φταίνε ανήλικοι όπως ο Χρύσανθος και ο Ειρηναίος που ποστάρουν ότι κτυπήσουν. ΔΕΝ τους δικαιολογώ αλλά ο ορος κρεατοσυλέκτης, στα αφτια μου είναι βρισιά και πολύ βαριά μάλιστα και άμα την πεις σε ένα έφηβο είτε φταίει είτε δεν φταίει θα αντιδράσει. Μια παρέα είμαστε και παρακαλώ τους μεγαλύτερους και ωριμότερους να συμβουλεύουν και να μην κατσαδιάζουν αν δεν είναι απαραίτητο.
Δεν είναι αψαριά (πρέπει να βάλλω φώτο δηλαδή?), είναι αγανάκτηση. Καλύτερα να πει ένα συγνώμη ή να μην την βάλει καθόλου παρά να δίνει ανόητες δικαιολογίες. Είναι πάνω απ΄όλα ασέβεια σε όλους εμάς που προσπαθούμε μέρα νύκτα να αλλάξει επιτέλους τούτη η νοοτροπία. Αν μετά από τόσο καιρό ο Χρύσανθος συνεχίζει να συμπεριφέρεται έτσι είναι πρώτα ευθύνη δική σας που με κάθε "ακατάλληλη" ψαριά συνεχίζεται να τον παροτρύνεται και να τον χειροκροτάτε.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

Εν για το μινερουι τουτο ουλο? :doh: ρε για ονομα του θεου ειχεν πανω που 150 ψαρια το κοπαδι :geek: τζαι Μαριοι το μονο πραμα που δεν μου αρεσκει ειναι η ειρωνια οτι εχεις να μου το πεις πε μου τι ισια χωρις ειρωνιες κλτ ελα να σου δειξω ορφουθκια δικιλα που μενουν απειραχτα εδω και καιρο που παρολο που μας διουν βολη εν τα παιζουμε και να βαλω ενα βιντεο να προβληματιστειτε λιο :whistle: http://www.youtube.com/
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

chrysanthos9 wrote:Εν για το μινερουι τουτο ουλο? :doh: ρε για ονομα του θεου ειχεν πανω που 150 ψαρια το κοπαδι :geek: τζαι Μαριοι το μονο πραμα που δεν μου αρεσκει ειναι η ειρωνια οτι εχεις να μου το πεις πε μου τι ισια χωρις ειρωνιες κλτ
Ναι εν για το μινερουι τουτο ούλλο και δεν έχει σχέση αν ήταν 50-100-200 ή 150000000... Κατανοητό? Αφού εν νέα γέννα ρε πόσα θα ήθελες να ήταν? Ήταν ούλλο το κοπάδι μαζί.

Κάποτε έγραφες ότι ήθελες να παίξεις μινέρι μεγάλό, ε μόλις εμείωσες τις πιθανότητες σου κατά πολύ γιατί όπως σκέφτεσαι εσύ σκέφτουνται και άλλοι 30 ψαροτουφεκάες, 15 βαρκάρηες και 10 σπιννεράες. Όσπου να πεις τζε να δεις επίεν το κοπάδι.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:Εν για το μινερουι τουτο ουλο? :doh: ρε για ονομα του θεου ειχεν πανω που 150 ψαρια το κοπαδι :geek: τζαι Μαριοι το μονο πραμα που δεν μου αρεσκει ειναι η ειρωνια οτι εχεις να μου το πεις πε μου τι ισια χωρις ειρωνιες κλτ
Ναι εν για το μινερουι τουτο ούλλο και δεν έχει σχέση αν ήταν 50-100-200 ή 150000000... Κατανοητό? Αφού εν νέα γέννα ρε πόσα θα ήθελες να ήταν? Ήταν ούλλο το κοπάδι μαζί.

Κάποτε έγραφες ότι ήθελες να παίξεις μινέρι μεγάλό, ε μόλις εμείωσες τις πιθανότητες σου κατά πολύ γιατί όπως σκέφτεσαι εσύ σκέφτουνται και άλλοι 30 ψαροτουφεκάες, 15 βαρκάρηες και 10 σπιννεράες. Όσπου να πεις τζε να δεις επίεν το κοπάδι.
επιασα ενα που τα 150 που ειδα χαρας το πραμα ειδα και παρακατω αλλο 5-6 που μου εδιουσαν βολη αλλα εν επιασα αλλα ειδα ορφουι πας τα 2 κιλα και απλα αφησα το εκει και αμαν θελεις ελα να παμε μια μερα ψαρεμα μαζι να σου δειξω ορφουθκια 2κιλα που απλα αφηνω τα εκει
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

chrysanthos9 wrote:επιασα ενα που τα 150 που ειδα χαρας το πραμα ειδα και παρακατω αλλο 5-6 που μου εδιουσαν βολη αλλα εν επιασα αλλα ειδα ορφουι πας τα 2 κιλα και απλα αφησα το εκει και αμαν θελεις ελα να παμε μια μερα ψαρεμα μαζι να σου δειξω ορφουθκια 2κιλα που απλα αφηνω τα εκει
Χάνεις όλο το νόημα ρε φίλε. Δεν γίνεται μιαν να είσαι τζε μιαν να μεν είσαι. Πρέπει να είσαι πάντα σωστός απέναντι στην θάλασσα. Αν θα κάμεις ένα λάθος για οποιοδήποτε λόγο δεν είναι ανάγκη να το βάζεις στο φόρουμ και να προκαλείς και να δείνεις το κακό παράδειγμα (μπορεί κάποιος ποιο νεαρός να το πάρει διαφορετικά). Αν ήταν η πρώτη φορά σίγουρα δεν θα ασχολήτουν κανένας και απλά θα άκουες κάποιες συμβουλές, αλλά όταν το κάμνεις επανελημένα και είναι εις γνώση σου ότι δεν ήταν σωστό, τότε γίνεται ενοχλητικό.

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Nikolas Nklou »

chrysanthos9 wrote:Εν για το μινερουι τουτο ουλο? :doh: ρε για ονομα του θεου ειχεν πανω που 150 ψαρια το κοπαδι :geek: τζαι Μαριοι το μονο πραμα που δεν μου αρεσκει ειναι η ειρωνια οτι εχεις να μου το πεις πε μου τι ισια χωρις ειρωνιες κλτ ελα να σου δειξω ορφουθκια δικιλα που μενουν απειραχτα εδω και καιρο που παρολο που μας διουν βολη εν τα παιζουμε και να βαλω ενα βιντεο να προβληματιστειτε λιο :whistle: http://www.youtube.co
ρε εγω ειπα σου,μεν ξαναβαλεις ψαρκα που τα ψαρεματα σου μες το φορουμ αλλα εν με ακουεις....
Never back down

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:επιασα ενα που τα 150 που ειδα χαρας το πραμα ειδα και παρακατω αλλο 5-6 που μου εδιουσαν βολη αλλα εν επιασα αλλα ειδα ορφουι πας τα 2 κιλα και απλα αφησα το εκει και αμαν θελεις ελα να παμε μια μερα ψαρεμα μαζι να σου δειξω ορφουθκια 2κιλα που απλα αφηνω τα εκει
Χάνεις όλο το νόημα ρε φίλε. Δεν γίνεται μιαν να είσαι τζε μιαν να μεν είσαι. Πρέπει να είσαι πάντα σωστός απέναντι στην θάλασσα. Αν θα κάμεις ένα λάθος για οποιοδήποτε λόγο δεν είναι ανάγκη να το βάζεις στο φόρουμ και να προκαλείς και να δείνεις το κακό παράδειγμα (μπορεί κάποιος ποιο νεαρός να το πάρει διαφορετικά). Αν ήταν η πρώτη φορά σίγουρα δεν θα ασχολήτουν κανένας και απλά θα άκουες κάποιες συμβουλές, αλλά όταν το κάμνεις επανελημένα και είναι εις γνώση σου ότι δεν ήταν σωστό, τότε γίνεται ενοχλητικό.
ποτε εξαναβαλα ρε φιλε? πε μου και εμενα και εν θυμουμε :think: Νικολι μου ετσι εν να καμνω τωρα και να παει εν ξαναβαλω ψαρκα :naughty: και παρακαλω κυριοι συντονιστες πως διαγραφω το λογαρασμο μου? :think:
Rememper always someone waiting for you at home

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Nikolas Nklou »

chrysanthos9 wrote:
MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:επιασα ενα που τα 150 που ειδα χαρας το πραμα ειδα και παρακατω αλλο 5-6 που μου εδιουσαν βολη αλλα εν επιασα αλλα ειδα ορφουι πας τα 2 κιλα και απλα αφησα το εκει και αμαν θελεις ελα να παμε μια μερα ψαρεμα μαζι να σου δειξω ορφουθκια 2κιλα που απλα αφηνω τα εκει
Χάνεις όλο το νόημα ρε φίλε. Δεν γίνεται μιαν να είσαι τζε μιαν να μεν είσαι. Πρέπει να είσαι πάντα σωστός απέναντι στην θάλασσα. Αν θα κάμεις ένα λάθος για οποιοδήποτε λόγο δεν είναι ανάγκη να το βάζεις στο φόρουμ και να προκαλείς και να δείνεις το κακό παράδειγμα (μπορεί κάποιος ποιο νεαρός να το πάρει διαφορετικά). Αν ήταν η πρώτη φορά σίγουρα δεν θα ασχολήτουν κανένας και απλά θα άκουες κάποιες συμβουλές, αλλά όταν το κάμνεις επανελημένα και είναι εις γνώση σου ότι δεν ήταν σωστό, τότε γίνεται ενοχλητικό.
ποτε εξαναβαλα ρε φιλε? πε μου και εμενα και εν θυμουμε :think: Νικολι μου ετσι εν να καμνω τωρα και να παει εν ξαναβαλω ψαρκα :naughty: και παρακαλω κυριοι συντονιστες πως διαγραφω το λογαρασμο μου? :think:
παρετα εν αξιζει να τον διαγραψεις....αφηστον να θωρουμε τζε λιο ΄ψαρι καλο΄πουτζινους που πιανουν....
Never back down

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

ποτε εξαναβαλα ρε φιλε? πε μου και εμενα και εν θυμουμε :think: Νικολι μου ετσι εν να καμνω τωρα και να παει εν ξαναβαλω ψαρκα :naughty: και παρακαλω κυριοι συντονιστες πως διαγραφω το λογαρασμο μου? :think:[/quote]
παρετα εν αξιζει να τον διαγραψεις....αφηστον να θωρουμε τζε λιο ΄ψαρι καλο΄πουτζινους που πιανουν....[/quote]

8) σωστος αλλα εν να το διαγραψω ρε φιλε και εν πειραζει εν να μπενω σαν επισκεπτης :geek:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

chrysanthos9 wrote:ποτε εξαναβαλα ρε φιλε? πε μου και εμενα και εν θυμουμε :think: Νικολι μου ετσι εν να καμνω τωρα και να παει εν ξαναβαλω ψαρκα :naughty: και παρακαλω κυριοι συντονιστες πως διαγραφω το λογαρασμο μου? :think:
Πέρσυ έτσι καιρό εξανάβαλες για μινέρι μικρό. Για να διαγραφεί ο λογαριασμός σου στέλνεις P.M σε ένα από τους administrators.

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by chrysanthos9 »

MariosK wrote:
chrysanthos9 wrote:ποτε εξαναβαλα ρε φιλε? πε μου και εμενα και εν θυμουμε :think: Νικολι μου ετσι εν να καμνω τωρα και να παει εν ξαναβαλω ψαρκα :naughty: και παρακαλω κυριοι συντονιστες πως διαγραφω το λογαρασμο μου? :think:
Πέρσυ έτσι καιρό εξανάβαλες για μινέρι μικρό. Για να διαγραφεί ο λογαριασμός σου στέλνεις P.M σε ένα από τους administrators.

μπορεις να μου το διαγραψεις εσυ?
Rememper always someone waiting for you at home

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”