Στο 93`

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: Στο 93`

Post by paulos charalambous »

nicolas theocharous wrote:μπραβο παιδια και εις ανωτερα.

το τοπ της υποθεσης ομως εν το ονομα της βαρκας στην πρωτη φωτο.

ΑΓΑΠΟΥΛΛΑ χεχεχε σοβαρα εν το τοπ που ακουσα ως τωρα :lol: :lol: :lol: :lol:
Ρε φιλε..ηταν μολις εγορασα την βαρκα.. αλλα εφυα τζε ηρτα αθηνα.. επιασαν με τηλεφωνο τζαι ρωτουσαν με για να την γραψουν ηντα ονομα να την δωκω ....στο νου μου ηταν ενα συνθημα της ομονοιας (που επαιζε ευρωπαικο τζιντον τζαιρο με μιαν βουργαρικη επιενε καπως ετσι { και στην βουργαρια ακομη αγαπουλα μου δεν θα εισαι μονη} τζαι ειπα τους να την φκαλουν αγαπουλα χεχχεεχε :lol: :lol:

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Στο 93`

Post by hdemetris »

Πόμπα το μυλοκόπι :clap:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
maky
Posts: 120
Joined: Thu Jan 24, 2008 6:48 pm

Re: Στο 93` part 2 - Mulokopi

Post by maky »

stefanos86 wrote:Μετα απο 10 μερες χωρις ψαρεμμα ..λογω υποχρεωσεων η θαλασσα μας εκανε το χαττιρι...
ολα ηταν ετοιμα απο το βραδυ και το φουσκωτο η ωρα 6 μιση αρχησε να σκιζει τα ηρεμα νερα ...
στην αρχη δωκιμασαμε σε ενα γνωστο μας ψαροτοπο αλλα τα αποτελεσματα ηταν απογοητευτικα..
η ωρα περνουσε χωρις τιποτε αξιολογο να μας κανει παρεα στη βαρκα..
η ωρα πηγε 3 το μεσημερι και ο καιρος αρχισε να δειχνει τα δογκια του..
πηγαμε για μια τελευτεα προσπαθεια..
ξαφνικα βλεπω μια φιγουρα να αποκαλυπτεται οταν το ρευμα μετακινησε τα φυκια απο ενα βραχο σαν σκαλοπατι....
με 2 απαλες πεδιλιες και αφηνοντας το σωμα να βυθιζεται απαλα πλησιασα σε αποσταση αναπνοης απο την μεγαλη κεφαλα του μετα την συνοπτικη διαδικασια του ΤΣΑΚ το ψαρι απλα εγυρε πλευρο..
Το τηλεφωνημα στο σπιτι του Παυλου για αναμμα των καρβουνων εχει προσταχθει και ενα σκαροκουρκουνοχταποδομιλοκοπι παρτυ ειχε στρωθει..με την συνοδια του μπουζουκιου και φυσικα του ουζου :mrgreen:
βαθος 7,1 ολοκληρα μετρα :D
Μπράβο κοπελια :dance: :)ότι πρέπει ψαρούκλα για σχάρα... :clap: :clap: :clap:
Το ουζάκι το τσακίσατε μονοι σας ρεεεεεεεεεεεε

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Στο 93`

Post by george87d »

Ατςςςςςςςςς ηντα ωραιο ψαρουι!! :clap: :clap: :clap: :dance: :dance: :dance: !!! τσινος ο πισω για να κωρτωνει σημενει εννε τσινος που το επεξε.. :lol: :lol: :lol:
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”