Εμματιάσαν μας.

Post Reply
User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Εμματιάσαν μας.

Post by leonidasss »

Πριν από τους τελευταίους αέρηδες κανονίσαμε να πάμε για ψάρεμα. Παρά το μάτιασμα που φάγαμε εμείς πεισμώναμε και επιμέναμε ακόμα περισσότερο... ώσπου τελικά το αυτοκίνητο έμεινε στον αυτοκινητόδρομο γιατί αντί πετρέλαιο κάποιος (δεν είπα ποιος φίλε μου) έβαλε βενζίνη. ευτυχώς ζημιά δεν έπαθε το αυτοκίνητο, γιατί σταματήσαμε αμέσως. όμως η επιμονή και το πείσμα μας δεν έχει όρια και έτσι επιμένουμε και πάμε κολυμπητό. Τελικά μας άνοιξαν και το αυτοκίνητο και ησυχάσαμε. (Ευτυχώς δεν πήραν τίποτε εκτός από λίγα λεφτά).

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by george87d »

Ε χαρας την τυχη σας!!!!!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by Giorkos »

En πειράζει.....

Υγεία...

Σε ποια περιοχή σας άνοιξαν το αυτοκίνητο ??
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by admin »

Προσέχετε με 'ετσι τύχη γιατί μπορεί να δώσετε πάνω σε κανένα κοπάδι που λευκούς καρχαρίες οι οποιοι είπαν να δοκιμάσουν να έρτουν κανένα περίπατο προς τα ποδά :!: Αμα έσε θέλει μεν το πιέζεις :arrow: έτσι μου είπαν οι πιο παλιοί για την θάλασσα

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by StephanosNic »

admin wrote:Προσέχετε με 'ετσι τύχη γιατί μπορεί να δώσετε πάνω σε κανένα κοπάδι που λευκούς καρχαρίες οι οποιοι είπαν να δοκιμάσουν να έρτουν κανένα περίπατο προς τα ποδά :!: Αμα έσε θέλει μεν το πιέζεις :arrow: έτσι μου είπαν οι πιο παλιοί για την θάλασσα
λαλε μας τεθκια τωρά να εχουμεν τζιε αλλη έννοια χεχεχεχεχε
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by leonidasss »

Giorkos wrote:En πειράζει.....

Υγεία...

Σε ποια περιοχή σας άνοιξαν το αυτοκίνητο ??
Ξυλοφάγου. Εκείνη τη μέρα άνοιξαν ακόμα 3 σίγουρα. Πάντως όποιος και να είναι, είναι εύκολος στόχος. Κάθε Σάββατο χτυπά από Δεκέλεια ως Πρωταρά και πιάνει μόνο μετρητά.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by Giorkos »

leonidasss wrote:
Giorkos wrote:En πειράζει.....

Υγεία...

Σε ποια περιοχή σας άνοιξαν το αυτοκίνητο ??
Ξυλοφάγου. Εκείνη τη μέρα άνοιξαν ακόμα 3 σίγουρα. Πάντως όποιος και να είναι, είναι εύκολος στόχος. Κάθε Σάββατο χτυπά από Δεκέλεια ως Πρωταρά και πιάνει μόνο μετρητά.

φαίνεται καλό ότι ο τύπος έπιαεν μας στο μαιττάππιν !!!!

που τη μια λέμε δεν γα...ται ?? αλλα που την άλλη εν οργανωνούμαστε καμιά μέρα τζαι να του κόψουμε τον κώλ@ του παλιομαλ@κ@ ??? :evil: :evil: :evil:

άρκεψα το να το σκέφτουμε μόνο και μόνο π ου τη σκέψη ότι νομίζει ότι γελά μας τζιόλας ο τύπος....

αν θέλετε ρίξτε καμιά ιδέα !!!

κάτι άλλο...αν γίνει μαζική καταγγελία (μάλλον προς τις βάσεις..σωστά ??) λέτε να γινεί τίποτε ??? εν να κάμουν καμιά περιπολία ας πούμε μπας και συκκιρτιστεί λίον το κλεφτρόνι ????
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by StephanosNic »

σιγά μεν κάμουν τζιε τίποτε. Να του στήσουμε καρτέρι, να του δώκουμε ενα γερό ραφτί τζιε να σου πω εγω αν θα ξανακάμει τίποτε
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by gptochos »

StephanosNic wrote:σιγά μεν κάμουν τζιε τίποτε. Να του στήσουμε καρτέρι, να του δώκουμε ενα γερό ραφτί τζιε να σου πω εγω αν θα ξανακάμει τίποτε
Τζαι να πάει να σε καρφώσει ότι τον έδερες τζαι να βουράς εσύ ρε φίλε :shock:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by konstantinos kalogir »

admin wrote:Προσέχετε με 'ετσι τύχη γιατί μπορεί να δώσετε πάνω σε κανένα κοπάδι που λευκούς καρχαρίες οι οποιοι είπαν να δοκιμάσουν να έρτουν κανένα περίπατο προς τα ποδά :!: Αμα έσε θέλει μεν το πιέζεις :arrow: έτσι μου είπαν οι πιο παλιοί για την θάλασσα
Και όμως ο επιμένων νικά...! :D :D

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by NIKOLAS HARRIS »

ρε κοπελια μεν ξαναπαρετε τον αντρονικο μαζι σας γιατι εν τζινος η κακαουσκια :D :D :D

User avatar
leonidasss
Posts: 202
Joined: Tue Feb 12, 2008 4:47 pm

Re: Εμματιάσαν μας.

Post by leonidasss »

NIKOLAS HARRIS wrote:ρε κοπελια μεν ξαναπαρετε τον αντρονικο μαζι σας γιατι εν τζινος η κακαουσκια :D :D :D
Δεν πειράζει. Εν συγγενης και χαρίζουμεν του.

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”