ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by george87d »

Αιμιλιε φυσας την μυττη σου μετα που 2-3 βουθκιες????? Αν δεν το καμνεις καμνεττο τσιε νομιζο εν να μπορεις να συνεχειζεισ το ψαρεμα σου!!! εγω ετσι καμνο αμαν με πιασει καποτε!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by StephanosNic »

μπραβο ρε φιλε. εγω ευτυχως μετα την εγχείρηση εν εχω προβλημα!!!
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by hemilios »

george87d wrote:Αιμιλιε φυσας την μυττη σου μετα που 2-3 βουθκιες????? Αν δεν το καμνεις καμνεττο τσιε νομιζο εν να μπορεις να συνεχειζεισ το ψαρεμα σου!!! εγω ετσι καμνο αμαν με πιασει καποτε!!
Να το δοκιμάσω και τούτο. Επαρέτησα τις "βαθκιές" ( 10 μέτρα ) βουθκιές γιατί επιάναμε πόνοι. ΄
Επειδή είμαστε εκτός θέματος αν έχω νεότερα θα το βάλω στην ανάλογη ενότητα

Cheers

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by StephanosNic »

να πινεις πολυ νερο, βοηθα στις εξισωσεις
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
george87d
Posts: 371
Joined: Mon Nov 10, 2008 6:58 pm

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by george87d »

Οπως ειπαι και ο Στεφανος πολλυ νερο και πριν παεις ψαρεμα μολις σικοστεις να καμεισ ενα τσιαι με μελι και να το πινεισ να ανοιγει η μυττη σου!!!!!!!
Η θαλασσα μου η ζωη μου!!!!!
ΣΤΕΛΑΡΑΣ FOREVER!!!!!!!!!!!!!

Πιττης Γιωργος

Laser Interceptor...the best antiradar

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by hemilios »

ευχαριστώ για τις συμβουλές.

Να τα εφαρμόσω πέρκει κάνουμε καμιά βουθκιά.

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by andys »

ένα κόλπο που μου μάθε η πρωταθλήτρια Γαλλίας στην ελεύθερη :wink: , είναι να γυρίσεις να δεις τον ουρανό λύειν ώρα κατακόρυφα προς τα πάνω,και να μην φυσάς αλλα να ρουφάς, νιώθεις τα υγρά να κατεβαίνουν και να αδειάζουν ευσταχιανές και ιγμόρεια..
το κόλπο πιάνει στη περίπτωση που εν είσαι αφυδατωμένος να πηξουν οι βλέννες.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by Giorkos »

andys wrote:ένα κόλπο που μου μάθε η πρωταθλήτρια Γαλλίας στην ελεύθερη :wink: , είναι να γυρίσεις να δεις τον ουρανό λύειν ώρα κατακόρυφα προς τα πάνω,και να μην φυσάς αλλα να ρουφάς, νιώθεις τα υγρά να κατεβαίνουν και να αδειάζουν ευσταχιανές και ιγμόρεια..
το κόλπο πιάνει στη περίπτωση που εν είσαι αφυδατωμένος να πηξουν οι βλέννες.

Άντυ,

Εξήγα το λίο πιο καλά ...να ρουφάς (και να κρατάς την μύτη σου?) .... λές πρέπει οι βλέννες να ΜΗΝ πήξαν λόγο αφυδάτωσης, σωστά ???
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by andys »

Giorkos wrote:
andys wrote:ένα κόλπο που μου μάθε η πρωταθλήτρια Γαλλίας στην ελεύθερη :wink: , είναι να γυρίσεις να δεις τον ουρανό λύειν ώρα κατακόρυφα προς τα πάνω,και να μην φυσάς αλλα να ρουφάς, νιώθεις τα υγρά να κατεβαίνουν και να αδειάζουν ευσταχιανές και ιγμόρεια..
το κόλπο πιάνει στη περίπτωση που εν είσαι αφυδατωμένος να πηξουν οι βλέννες.

Άντυ,

Εξήγα το λίο πιο καλά ...να ρουφάς (και να κρατάς την μύτη σου?) .... λές πρέπει οι βλέννες να ΜΗΝ πήξαν λόγο αφυδάτωσης, σωστά ???
Nαι Γιώργο γιατί άμα εν πηχτές οι βλέννες λόγο αφυδάτωσης στουμπώνουν και δεν katevenun.ti μύτη σου δεν τι κρατάς.
Πολλές φορες και πολύ νερό να πίνουμε έχουμε βλέννες που ίσος να γεμοσαν τα ιγμόρεια η τες ευσταχιανές(συνήθως μετά που πολύωρο ψάρεμα)
πετυχαίνει πολυ καλύτερα άμα έχει ήλιο από πάνω σου.
όπως είσαι κάθετα και επιπλέεις απλά κοιτάζεις πάνω με τι κίνηση του κεφαλιού και οχι με το σώμα.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by Giorkos »

δηλαδή αν εκατάλαβα καλά.

άμαν έχω πρόβλημα με εξίσωση ίσως βοηθήσει το να ΄:

κοιτάξω για λίγο τον ουρανό (καλύτερα με ήλιο) !!!

και να ΕΙΣΠΝΕΥΣΩ (από το στόμα προφανώ-αναπνευστήρα) ΧΩΡΙΣ να κρατώ την μύτη ...δηλαδή κανονική αναπνοή ??

έχασσες με τέλια :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by andys »

Giorkos wrote:δηλαδή αν εκατάλαβα καλά.

άμαν έχω πρόβλημα με εξίσωση ίσως βοηθήσει το να ΄:

κοιτάξω για λίγο τον ουρανό (καλύτερα με ήλιο) !!!

και να ΕΙΣΠΝΕΥΣΩ (από το στόμα προφανώ-αναπνευστήρα) ΧΩΡΙΣ να κρατώ την μύτη ...δηλαδή κανονική αναπνοή ??

έχασσες με τέλια :wink:
να rufiseis που τι miti.ase να σου δείξω που κοντά αν βρεθούμε τώρα που θα είμαι κάτω :D

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by MariosK »

Giorkos wrote:δηλαδή αν εκατάλαβα καλά.

άμαν έχω πρόβλημα με εξίσωση ίσως βοηθήσει το να ΄:

κοιτάξω για λίγο τον ουρανό (καλύτερα με ήλιο) !!!

και να ΕΙΣΠΝΕΥΣΩ (από το στόμα προφανώ-αναπνευστήρα) ΧΩΡΙΣ να κρατώ την μύτη ...δηλαδή κανονική αναπνοή ??

έχασσες με τέλια :wink:
Γιώρκο είναι το ίδιο με την φιλοσοφία της τεχνητής αναπνοής. Γυρίζοντας προς τα πάνω ανοίγει η αναπνευστική οδός και έτσι μπορείς να πάρεις πιο δυνατές αναπνοές με αποτέλεσμα να μπορείς να κατεβάσεις κάτω τα υγρά από την μύτη. Τώρα ο ήλιος πιστεύκω βοηθά απλά για τον ίδιο λόγο που βοηθά τζε στο αψιούρισμα? :mrgreen:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by Giorkos »

andys wrote:έχασσες με τέλια :wink:
να rufiseis που τι miti.ase να σου δείξω που κοντά αν βρεθούμε τώρα που θα είμαι κάτω :D[/quote]

Βεβαίως,

άτε..που να έρτεις, κανόνισε να με πάρεις σε μέρος με βάθη των κυβικών μου να παίξουμε τίποτε καλο, ε..τζαι να δούμε τζαι την αναπνοή :lol: :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

andys
Posts: 82
Joined: Thu May 29, 2008 7:50 am

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by andys »

Giorkos wrote:
andys wrote:έχασσες με τέλια :wink:
να rufiseis που τι miti.ase να σου δείξω που κοντά αν βρεθούμε τώρα που θα είμαι κάτω :D
Βεβαίως,

άτε..που να έρτεις, κανόνισε να με πάρεις σε μέρος με βάθη των κυβικών μου να παίξουμε τίποτε καλο, ε..τζαι να δούμε τζαι την αναπνοή :lol: :wink:[/quote]e ξανά pa το πιο παλιά..αν θέλετε να κανονισoυμε μονοήμερη εκδρομή που το πρωί ψάρεμα και το απόγευμα σουβλακομπιρες

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΙΝΤΕΟ

Post by gptochos »

Χαχαχα ρε Γιώρκο ότι τζαι να κάμεις εν στάσιμος που εννα μείνεις :D Πήαινε παίξε κανενα Call of Duty και παρέτα....

Βάλε του ιδέες ρε Αντυ να μας πελανίσκει την κκέλε μας με τες αναπνοές τωρά. Εννα αρκέψει τα πειράματα με τες αναπνοές όπου να σαι :D :D

Γιώρκο εσύ πιάσε μποτίλιες και άρκεψε νυκτερινό. Αφού εν σου περνά :lol:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

Post Reply

Return to “Ψαρέματα-Εμπειρίες”