ΑΓΟΡΑ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ

Post Reply
adartis77
Posts: 2
Joined: Mon Aug 31, 2015 3:46 pm

ΑΓΟΡΑ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ

Post by adartis77 »

Καλησπέρα σε όλους.Eνδιαφέρομαι για την αγορά ενός όπλου και θα ήθελα την γνώμη σας.Πρόκειται για το lanara mustang α90.Προς το παρόν κάνω μόνο ψαχτήρι(με ένα 75αρι αγνώστων στοιχείων) κ θέλω να ξεκινήσω κ καρτέρι σιγά σιγά.Όποιος γνωρίζει γενικότερα για τα lanara η γνώμη του δεκτή και φυσικά όποιες άλλες προτάσεις σε αυτά τα χρήματα ευπρόσδεκτες.Καλές βουτιές και αναδύσεις σε όλους,πάντα με ασφάλεια

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΓΟΡΑ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ

Post by admin »

Φίλε ποιό είναι to budget σου για αγορά όπλου? εγώ στην θέση σου για καρτέρι ή και πλανάρισμα θα πήγαινα σε ένα 95 άρι ή 100άρι φυσικά εάν θέλεις ένα όπλο all around να ελέγχεις και καμιά τρύπα 90-95 με δυνατό λάστιχο - λάστιχα δετά χωρίς καμπάνα για να είσαι πθιο ασφαλισμένος και να χτυπάς 3 μήκη τουλάχιστο. Απο εκεί και πέρα όπλα υπάρχουν πολλά και μεταχειρισμένα και καινούργια.

adartis77
Posts: 2
Joined: Mon Aug 31, 2015 3:46 pm

Re: ΑΓΟΡΑ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ

Post by adartis77 »

Το lanara κοστίζει περίπου 90e μαζί με τα μεταφορικά.Έχει 2πλα λάστιχα και μουλινέ.Οπότε κάπου εκεί είναι και το μπάτζετ.Τα μεταχειρισμένα,πρέπει να τα δεις απο κοντά και για εμένα αυτό είναι αδύνατο λόγω δουλειάς(δουλεύω 15ωρα κάθε μέρα).Οπότε πάω κατευθείαν σε καινούριο.Μεγάλο δεν είναι για ένα αρχάριο το 100αρι;Να σκεφτείς οτι θα ψαρεύω και σε τρύπα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΓΟΡΑ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ

Post by admin »

Φιλε 90. Ευρο στημενο με βεργα μουλινε κ.τ.λ.. Αν ναι ειναι καλη τιμη εαν οχι θα πρεπει να βαλεις ενα μουλινε για καρτερια αν σου πεσει κανενα ψαρι καλο να μην χασεις και το οπλο :wink:
Απο εκει και περα το 100αρι ισως ςιναι λιγο πιο αβολο στην τρυπα αλλα με καποιο πλεονεκτημα στο καρτερι εγω προσωπικα 95 αρι εδω και 6 χρονια και δεν αλλαζω οπλο.τωρα στην θεση σου θα προτιμουσα κατι απο καποιο μαγαζι στην κυπρο και για να εχω και καλο στησιμο και σερβις

User avatar
CHRISTOS C.
Posts: 10
Joined: Thu Dec 03, 2015 12:09 pm

Re: ΑΓΟΡΑ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ

Post by CHRISTOS C. »

file xoris na thelo na se sygxiso, ego kano rixo psarema, karteri kai trypa, maximum mexri ta 10m kai exo to 85 psarotoufeko. to agorasa 85 logo tou oti to 95 den xorage sto kapo tou autokinitou (epeidi to perno kai stis diakopes mou) :) . vasika, eimai poly eyxaristimenos me to 85 kai ekana kai makrines voles me epitixia kai se megala psaria. to pio simantiko mesa apo ta alla simantika stin epilogi oplou, einai na exeis mouline sto oplo sou gia na min ta xaseis ola se periptosi megalou psariou. i apofasi einai diki sou :)

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΓΟΡΑ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ

Post by admin »


Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”