Ερωτηση για την στολή

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Ερωτηση για την στολή

Post by StephanosNic »

Ρε παιθκια, εν αληθκεια οτι τα ψαρκα μπορουν να μυριστούν την σαπουνια που βαζουμε στην στολή με αποτελεσμα να τα απωθει?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Mnason
Posts: 111
Joined: Fri Aug 10, 2007 7:14 am
Location: Λεμεσός

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by Mnason »

Όχι...
http://www.facebook.com/group.php?gid=15445623823 Δείτε τον Ο.Φ.Ε.Κ στο Facebook

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by Antreas »

αν ηταν ετσι ρε φιλουι μου εγω εν θα επιανα τιποτε που τα λιγα που πιαννω με την πολλη σαπουνια που βαλλω

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by StephanosNic »

OK κατι νεο: Θέλω να γορασω στολή παραλλαγής αλλά επειδή μπορεί να εν λλιο πιο ακριβή ήβρα τουτο στο internet που είδα οτι το πουλουν και στην ελλάδα (οχι ακριβώς ετσι αλλά παρόμοιο). Τι νομίζετε?

Code: Select all

http://www.bluewaterhunter.com/shopsite_sc/store/html/lycra_divesuits_rashguards.html
http://www.spearsub.com/
Κοιταξετε τα rashguards.

Thanks !!!
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by Antreas »

ρε φιλε εγω νομιζω εν πελλαρες τουτα. αν θελεις στολη παραλλαγη πιασε στολη παραλλαγη.

η μονη πελλαρα εν οτι δαμεσα εν εχει παραλλαγες επι μετρο τζαι εγω το επι μετρο βρησκω αναγκαίο. μονο ο ορκα εχει επιμετρο παραλλαγη αλλα παλε εισαι περιορισμενος στο χρωμα γιατι 1 εχει

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by mariosko »

μπωρεις να παραγκείλεις In blue παραλαγη, έχω 6.5άρα και ειμαι πολυ ευχαριστημένος, λίγο ακριβή όμως. και ο Orca ειναι πολυ καλη επιλογη, ειναι και ποιο φτηνη
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by StephanosNic »

Omersub wrote:ρε φιλε εγω νομιζω εν πελλαρες τουτα. αν θελεις στολη παραλλαγη πιασε στολη παραλλαγη.

η μονη πελλαρα εν οτι δαμεσα εν εχει παραλλαγες επι μετρο τζαι εγω το επι μετρο βρησκω αναγκαίο. μονο ο ορκα εχει επιμετρο παραλλαγη αλλα παλε εισαι περιορισμενος στο χρωμα γιατι 1 εχει
το χρωμα εννεν προβλημα ρε, αφου εν παραλλαγή έγω θελω να δοκιμασω την Mimetic της Omer, ειδεν την ποττέ κανένας?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by Antreas »

εχω την εγω την med mimetic.

ομορφη παραλλαγη
τσιοφτα υλικο

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by StephanosNic »

σοβαρά? απογοητεύτηκα τωρα...καμια άλλη? Του ORCA ομως η παραλλαγή έννεν πολλά ελαστική αν θυμούμε καλά που επίαμε
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by Antreas »

η ομερ εν ποιο λιο ελαστικη.
εκτως τζαι αν αλλάξαν το υλικό.
αν θελεις παραλλαγη παραγγειλε η bnp η inblue.
για bnp κανωνιζω σε εγω για inblue ρωτα τον Μαριο να σου πει απο που την παράγγειλε

edit: η σελιδα της BNP για να τις δεις αν θελεις. http://www.bnpdive.gr/

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by StephanosNic »

Ωραιες οι BNP ρε, τωρα να μιλήσουμε τζιε που κοντα, σήμερα εννα ξερω αν μπορώ να παω ψαρεμα !!!
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by Giorkos »

έχω την μιμετικ τησ ΟΜΕΡ ..
έθελα την MED mimetic αλλά άμαν την είδα εν μου έκατσε στο μάτι...ούτε η GREEN Mimetic kai έπιασα thn OCEAN (βλέπεις, είμαι του Ωκεανού :mrgreen: )

επειδή δεν εδούλεψα άλλες μοντέρενς στολές δεν μπορώ να σου την συγκρίνω με άλλεες.. .αλλά ξέρω ότι τούτη που έπισασ έκατσε καλά παστο καλούπι μου και εφαρμόζει Αρκετά καλά... την δική μου εκαταήσειψα την γιατί την άφησα ένα διάστημα κρεμασμένη σε σημείο που το πρωί έπιανε ήλιος και δεν βεντουζάρει το ξυρισμένο υλοκό τόσο καλά όσο ήταν καινούρια....

θα γούσταρα να έβλεπα την BROWN mimetic... αλλά εν σου κάθονται τα λεφτά να ράψεις επί μέτρο το τι σου προτείνει ο ομερσαπ κάμε το !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by StephanosNic »

Giorkos wrote:έχω την μιμετικ τησ ΟΜΕΡ ..
έθελα την MED mimetic αλλά άμαν την είδα εν μου έκατσε στο μάτι...ούτε η GREEN Mimetic kai έπιασα thn OCEAN (βλέπεις, είμαι του Ωκεανού :mrgreen: )

επειδή δεν εδούλεψα άλλες μοντέρενς στολές δεν μπορώ να σου την συγκρίνω με άλλεες.. .αλλά ξέρω ότι τούτη που έπισασ έκατσε καλά παστο καλούπι μου και εφαρμόζει Αρκετά καλά... την δική μου εκαταήσειψα την γιατί την άφησα ένα διάστημα κρεμασμένη σε σημείο που το πρωί έπιανε ήλιος και δεν βεντουζάρει το ξυρισμένο υλοκό τόσο καλά όσο ήταν καινούρια....

θα γούσταρα να έβλεπα την BROWN mimetic... αλλά εν σου κάθονται τα λεφτά να ράψεις επί μέτρο το τι σου προτείνει ο ομερσαπ κάμε το !!!!
Τζιε γω εν την brown που είχα δει τζιε άρεσε μου. Επι μέτρο εννεν πιο φτηνές όμως ?
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by Giorkos »

StephanosNic wrote: Επι μέτρο εννεν πιο φτηνές όμως ?
;oi re..

επί μέτρο εν πιο ακριβές γιατί ε...κάμνουν την ειδικά για σένα..εν κόφκουν ρπα΄φκουν 178,673 χιλιάδες στολε΄ς τάδε νούμερο..

τωρά αν συγκρίνεις τιμές επί μ΄λετρο στην Κύπρο με τιμές μίας έτοιμης (μάρκας) τότε η κυπριακή επί μέτρο θα είναι πιο φθηνή λογικά...τα παιθκιά που έχουν κυπριακή επί μέτρο μπορούν να σου πούν τη γνώμη τους...π.χ ο ομερσαπ γιατίέραωε κυπριακή επί μέτρο και είχε και ομερ έτοιμη ..ότι σου πει ο αντρέας κάμε :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Ερωτηση για την στολή

Post by StephanosNic »

Giorkos wrote:
StephanosNic wrote: Επι μέτρο εννεν πιο φτηνές όμως ?
;oi re..

επί μέτρο εν πιο ακριβές γιατί ε...κάμνουν την ειδικά για σένα..εν κόφκουν ρπα΄φκουν 178,673 χιλιάδες στολε΄ς τάδε νούμερο..

τωρά αν συγκρίνεις τιμές επί μ΄λετρο στην Κύπρο με τιμές μίας έτοιμης (μάρκας) τότε η κυπριακή επί μέτρο θα είναι πιο φθηνή λογικά...τα παιθκιά που έχουν κυπριακή επί μέτρο μπορούν να σου πούν τη γνώμη τους...π.χ ο ομερσαπ γιατίέραωε κυπριακή επί μέτρο και είχε και ομερ έτοιμη ..ότι σου πει ο αντρέας κάμε :lol:

χεχεχεχεχεχ εχω τζιε γω επι μετρο ρε επιαμε με τον Αντρικκο τζιε εραψαμε, δυστυχως εν εκαταφερα ακομα να την δοκιμασω. Αμα είπε ο Αντρικκος επι μέτρο ετέλειωσε χεχεχεχεχεχεχε
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”