Μετακίνηση σημαδούρας στο νερό

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Μετακίνηση σημαδούρας στο νερό

Post by Antreas »

hemilios wrote:Ηντα με τούτην την πατέντα εν να ψαρεύκεις και χταποδκια :D

Τελικά εν μεγάλο πρόβλημα η σημαδούρα. Να πέρνουμε έναν μιτσί μαζί μας να μας την βαστά όπως τον βουρκάτορα στον τζινιι :lol:
μακαρι να ειχε κανενα να καμνει ετσι δουλεια αλλα αν πεις σε οποιοδήποτε να καμνει ετσι πραμα εννα σε δερει :lol:

πρεπει καποιος να φκαλει ενα πραμα να πιεννει μονη της η σημαδούρα τζαι να σε ακολουθα. στα 10 μετρα να σταματα που εσενα.
αλλα μετα εννα θελεις να της κοντεψεις τζαι εννα πιενει πισινή :lol:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Μετακίνηση σημαδούρας στο νερό

Post by Giorkos »

Omersub wrote: μακαρι να ειχε κανενα να καμνει ετσι δουλεια αλλα αν πεις σε οποιοδήποτε να καμνει ετσι πραμα εννα σε δερει :lol:

ομερσαπ, όποτε θέλεις να πάεις στην πακκαρκά σου, κάμνω σου εγώ τον βουρκάτωρα :twisted: :twisted: :twisted: ....αν θέλεις ρέσσω τζαι που τον ζορπά τζαι φέρνω τζαι κανένα αλμυρό τζαι πόκα :wink: με να σε δέρω με τίποτε.... εδώ που τα λέμε, εν να σου τραβήσω τζαι βίτεο :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Μετακίνηση σημαδούρας στο νερό

Post by Antreas »

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol:
ρε φιλε τζιαμε μονο μονος μου παω εν θελώ με σημαδούρα με τίποτε. οσο ποιο λιο φενουμε τοσο το καλυτερο.
thanks ομως. αν θελεις ελα αυριο κατα το μεσημερι να παμε να καμουμε καμια βουθκιουα να ποσκολιστουμε.
εν θα σε βαλω να κουβαλας τιποτε. το πολυ να σου δωσω το νερο μου γιατι εχασα την ανεμη της σημαδουρας μου τζαι προς το παρων εν εχω που να το βαλω

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”