riffe gorila

Post Reply
User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

riffe gorila

Post by Antreas »

ρε παιδια εχει κανενας δοκιμασει το gorilla λευκο 19ρι ?

εβαλα το σημερα στο οπλο μου με συντελεστη 2,8 τζαι εν ε μπορουσα να το οπλισω με τιποτε

:shock:

ετσι ειναι η εν εγω που ειμαι μαλαπαπας ?? :lol:

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: riffe gorila

Post by gptochos »

Κατά τα λεγόμενα του Τζιαπούρα είσαι ππούφος :D

Ρε φίλε εγώ τους γορίλλες τους άσπρους του κόφκω με συντελεστή 3 και 3.1 και δεν έχω πρόβλημα. Σε τι όπλο το έβαλες?

Εγώ αυτό που επαρατήρησα στους γορίλλες είναι ότι θέλουν να δουλέψουν λίγο και μετά είναι πιο ευκολόπλιστα!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: riffe gorila

Post by Antreas »

Γιωργο εν 16ρια που εχεις ??

τα 16ρια πανω στο ξυλινο μου εχω τα τζαι εγω με 3,1.

ειπα να βαλω 1 19ρι τζαι 6,5ρα στο 100ρι μου να το δοκιμάσω για να του εχω 2 σεταπ αλλα εν ε κατάφερα να το οπλίσω.

φυσικά εν ειχα πανω το τακουνι στο οπλο αλλα παλε εν νομιζω να καταφερω τιποτε αν μεν μαλακώσει λίγο :roll:

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: riffe gorila

Post by gptochos »

ρε φιλε εν τα 16άρκα τα λευκά που έχω. αλλα στην αρχή ήταν λίγο ζορικα μετά έστρώσαν για αυτό σου είπα ότι θέλουν λίο δούλεμα.

Ρε φίλε το όπλισμα του 100αρκού σίουρα εν πιο δύσκολο. Εμένα το ξύλινο είναι 125 το μήκος του αλλά καταφέρνω και οπλίζω το έχοντας το στο στέρνο και σίγουρα τα 16άρκα εν πιο ευκολόπλιστα. Άμα βάλεις το όπλο στο στέρνο σου φτάνεις το λάστιχο? Πάντως ένας φίλος που είχε το 19αρι το γκοριλα το λευκό σε 90αρι και με συντελεστή 3.1 ήταν λίγο ζόρι.
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: riffe gorila

Post by Antreas »

φτανω το αμα πιασω το λαστιχο τζαι μετα βαλο τοοπλο στο στερνο μου.

λαλεις να του βαλο το τακουνι να το δοκιμασω οξα να βαλω παλε τα 2 16ρκα τζαι κανει ?

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: riffe gorila

Post by gptochos »

Ρε φίλε μέσα στο νερό εδοκίμασες το?

Εγώ πάντως ρε φίλε για 100άρι δεν θα έβαλα ένα λάστιχο μόνο. δοκίμαστο με το τακούνι και μέσα στο νερό και αν δεν μπορείς να το οπλίσεις βάλε τα δυο τα 16άρκα να είσαι όπωε την πόμπα. ούτως η άλλως το 100άρι δύσκολα στρίφκει οπόταν με τα διπλά τα λάστιχα δεν χάνεις τίποτε.

Προκτές το Σάββατο επήα να δοκιμάστω το Omer Master Competition 116 με το G20 (μήκος για 100άρι) αλλά δεν όπλιζε με τίποτε. ούτε στο μέσο της βέρκας εν τα εκατάφερα. Δοκιμές δοκιμές όσπου την τελευταία φορά που εδοκίμασα έγλύστρισε το όπλο που το στήθος μου και έφατην μέστα ........ τζαι εδιπλώθηκα. Επαραίτησα το. Εννα το βάλω πάνω στον τοίχο για διακοσμητικό μου φαίνεται γιατί είναι πολλά μουράτο :D Εσκέφτουμουν αν βάλω 19άρι Demka περαστό αλλά δεν νομίζω να τραβά. :?

Το 19άρι δοκίμαστω πάνω σε ένα 90άρι με 6.3 βέρκα και θα κεντά.

Εγώ πάνω στο 90αρι το Τ20 millenium έχω 2φτερη τρυγώνα με 19άρι λάστιχο λευκό ζωνό κομμένο 2.8 συντελεστή και είμαι πολλά happy. Χειρουργά :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: riffe gorila

Post by Antreas »

ναι ρε φιλουι μου τα 2 16ρια θα αφησω τωρα σιουρα που εν καλοκαιρι.
το 19ρι επιασα το γιατι ειχα μια 6,5 τζαι ε καθετουν ε ειπα να πιασω τζαι ενα λαστιχο να το εχω για 2ο σεταπ παραπανω για τον χειμωνα.

τεσπα (οπως λαλουν τζαι οι καλαμαραες) :lol: έμεινε μας το λάστιχο μεσα στο συρτάρι

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”