omer laser

Post Reply
User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

omer laser

Post by Antreas »

παιδιά μήπως έχει κανένας το μαχαίρι αυτο ?
το εχω στην ζωνη και αποφάσισα οτι θέλω να το βάλω στο πόδι
το πρόβλημα ειναι οτι τα κολανακια του τα πέταξα απο την πρώτη μερα που το πήρα.

ξερει κανεις που μπορώ να βρω τέτοια η μήπως εχει κάποιος που δεν τα θέλει να μου τα δώσει ?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: omer laser

Post by Giorkos »

omersub wrote:παιδιά μήπως έχει κανένας το μαχαίρι αυτο ?
το εχω στην ζωνη και αποφάσισα οτι θέλω να το βάλω στο πόδι
το πρόβλημα ειναι οτι τα κολανακια του τα πέταξα απο την πρώτη μερα που το πήρα.

ξερει κανεις που μπορώ να βρω τέτοια η μήπως εχει κάποιος που δεν τα θέλει να μου τα δώσει ?

xaxaxa έχω το λασερ και το μινι λασερ

και εγώ πέταξα τα κολανάκια τους (εν τα επέταξε, τα έβαλα κάπου αλλά δεν θυμόμουν.) αποφάσισα και γω να το βάλω στο πόδι και τα βρήκα...ΑΛΛΑ πάλε έχασα το ένα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ΡΕ Αντρέα, πρέπει να πουλούν σίγουρα ποτούντα κολανάκια....ειδαλιώς...βάλε Σπάο :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: omer laser

Post by Antreas »

ηντα σπαο ρε φιλε?
να βαλω ντυνιμα οξα κεβλαρ?
να βαλω μαυρο για να μεν φενετε που τα ψαρκα ο3α εν πιραζει να εν ασπρος ? :lol:
ε ξυπνισαμε με ορεξεις σημερα???
αλοπος εννα παεις ψαρεμα αυριο εν γιαυτό. :D

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: omer laser

Post by mariosko »

Αφιστο πανο στη ζώνη Αντρίκο, στο ποδι σε κουράζει
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: omer laser

Post by Antreas »

βασικα ρε φιλε ειπαν μου τζαι εχουν δικιο οτι στην ζωνη εν ποιο ευκολο να σφηνωσεις μεσα σε καμια τρυπα
τοσο καιρο εν με ενιαζε γιατι εν ε ψαρευκα σε τρυπες αλλα μονο καρτερι αλλα τον τελευταιο καιρο βλεπω με να μπαίνω ολοκληρος μεσα σε κατι τρυπες (βλεπε αγόρασα 75ρι τζαι έστησα 60ρι) τζαι αρχησα να φοβάμαι.
που την αλλη αμαν ειναι πανω στο ποδι οταν σφηνωσει το ενα σου χερι πες μπορεις να το πιασεις με το αλλο ενω στην ζωνη μπορεις να το πιασεις μονο με ενα χερι

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: omer laser

Post by mariosko »

και πάνω στην ζώνη πιαννεις το και με τα 2 χέρια ρε φιλε, τορα για το σφήνωμα που λαλεις, το lazer εν νομιζω να σφινωσει, τορα αν παρεις καμια ππάλα της Mares εν πολλα πιθανο :) εγω ειχα το πανω στο ποδι, που την μεσα μερκα του δεξιου ποδιου για τους λογους που λαλεις, αλλα ειδικα που επεια ενα πολυωρο κολυμπιτο προσφατα εκαταλαβα οτι κουράζει επιδη σφιγηει σε, εχαλαροσα το λιο να μεν σφιγγει και στο τελος εγλιαζε και επιεννε προς τα κατο και ελυσεν μου τα νευρα μου, οποταν ζωνη που τα τορα και να παει και κανει. ακομα ενα πραμα, οταν το εχεις στο ποδι και χρειαστει να κατουρησεις, εν αφηννει τις κατουρες να πανε προς τα κατω και να πανε προς το κλατσακι και αν εχει και καμια τρυπουα να φυουν, μινισκουν που εκει που εχεις το μαχαιρι και πανω, καμνει την κατασταση ακομα ποιο αβολη. δοκιμαστο και εννα δεις φιλουι
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: omer laser

Post by Antreas »

ε σηκοστηκα τζαι ε πηα στον Μαυρο πριν λιο τζαι επιασα λουρουθκια.
εβαλα το για προβα πανω στο ποδι μου τζαι επιασεν με η δυσπνια :D
θα το δοκιμασω ετσι για να μου φιγει η περιεργεια μια τζαι επιασα τα τζαι αν δεν μου κατσουν θα τα φκαλω.

εντομεταξι εφερε ωραια πραματουθκια τζιαμε 8)
ατε που δευτερας που θα πληρωθούμε κατι θα ψουμνησουμε παλε :lol:

gouili
Posts: 80
Joined: Mon Dec 03, 2007 5:52 pm
Location: Lemesos

Re: omer laser

Post by gouili »

Φίλε μου omer το μαχαίρι να το έχεις εκεί που σε βολέβει. Θέλω να σου πω όμως να προσέχεις που τις τρύπες και να μεν μπαίνεις ολόκληρος μέσα. Το μαχαίρι δεν θα καμει τι διαφορά αμα πεις και σφηνώσεις. . Είσαστε τυχεροί που έχετε τη θάλασσα δίπλα σας και είναι αρκετό. Εμείς ποδά, τον αύγουστο εννα έρτουμε να την χαρούμε...

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: omer laser

Post by Giorkos »

gouili wrote:Θέλω να σου πω όμως να προσέχεις που τις τρύπες και να μεν μπαίνεις ολόκληρος μέσα.
σωστά λέει ο φίλος...

Όξω που τες τρύπες ρε Ομερσαπ...... :lol:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: omer laser

Post by Antreas »

ε οκ αφου εχει κατι σορκους που καμνουν παρελαση τζιμεσα. :lol:
φταιω ???

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: omer laser

Post by Giorkos »

omersub wrote:ε οκ αφου εχει κατι σορκους που καμνουν παρελαση τζιμεσα. :lol:
φταιω ???

όι όι...εν φταίεις...αλλά πε μας και μας που να πάμε γιατί αρέσκει μου η παρέλαση :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: omer laser

Post by Antreas »

ε ρε φιλε αμαν την εβρω να σου πω :lol:

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: omer laser

Post by tasos83 »

Επανέρχομαι στο topic :mrgreen: έχοντας και εγω το εν λόγω μαχαίρι. Εγώ αντιθέτως από σένα σκέφτομε να του κάμω μετάθεση :mrgreen: από πόδι στο ζωνάρι. Πράγματι στο πόδι κουράζει αρκετά άμα το σφίξεις καλά. Λόγω του ότι εν χαμηλού προφίλ 8) δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. Πάντως όπου και να το βάλεις πρόσεχε! :shock:

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”