RIFEE 75

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: RIFEE 75

Post by Antreas »

ρε μα εν σουπιά τζινη ουλλη :roll:

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: RIFEE 75

Post by hdemetris »

Giorkos wrote:Καλημέρα σας....πρωί πρωί Χατζηπαντέλα !!!! κάμε και λιο μάθημα....
Αφού ρε Γιώρκο οι μιτσιοί εν σε εποχή ζεφκαρώματος :D Εν τους έμεινε νους για μάθημα :D
Όσο για το 75άρι την γνώμη μου την είπα. Καταλαβαίνω τον παρέα που θέλει ένα έπιπλο για συλλεκτικούς σκοπούς αλλά επιμένω να πάρει ένα μεγαλύτερο.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: RIFEE 75

Post by Antreas »

τζαι εγω θελω ενα ποιο μεγαλο.
GIORKO????? :lol:
που εν το giorkosSub που μου έταξες ????

hemilios
Posts: 232
Joined: Fri Aug 17, 2007 7:46 am

Re: RIFEE 75

Post by hemilios »

Πάρε το αφού το θέλεις πάρτω.

Τα όπλα είναι και θέμα γούστου και πελλάρας(στα κυπριακά). Αν θέλει κάποιος να ψαρευεί με 60αρι ξύλινο και τον πορώνει είναι δική του υπόθεση.

Αφού όμως ρώτησες και την προσωπική μας γνώμη ούτε και εγώ θα έδινα λεφτά για ένα ξύλινο μικρού μεγέθους.

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: RIFEE 75

Post by gptochos »

Φίλε Σωτήρη αν θα το πάρεις για την συλλογή σου ΠΑΡΤΩ!!! Αν όμως θα το πάρεις για να το χρησιμοποιάς ΣΑΝ 75άρι είναι κρίμα και άδικο να χώνεις το ξύλινο έπιπλάκι μέσα στους βράχους :shock: Εν γίνει μάυρο τζαι γέριμο!

Ρε Γιώρκο πουλώ σου το δικό μου το 75άρι αν θέλεις :mrgreen: Ρε Δημήτρη αν κουρτιστεί να κάμει 75άρι τις λαβές σας δεν τις θώρω να τελείωνουν :shock:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: RIFEE 75

Post by Giorkos »

hdemetris wrote: Αφού ρε Γιώρκο οι μιτσιοί εν σε εποχή ζεφκαρώματος :D Εν τους έμεινε νους για μάθημα :D
Τοππούζιν να κάτσει το στρεινί τους :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hdemetris wrote: Όσο για το 75άρι την γνώμη μου την είπα. Καταλαβαίνω τον παρέα που θέλει ένα έπιπλο για συλλεκτικούς σκοπούς αλλά επιμένω να πάρει ένα μεγαλύτερο.

να πάρει και 75....και ακόμα ένα μεγαλύτερο....εγώ ειλικρινά , πέραν του κόστους δεν βρίσκω κανένα πρόβλημα με 75αρι ξύλινο....εδώ που τα λέμε θέλω και εγώ ένα τωρά.... :wink:

ήταν ανάγκη η bmw να κάμει μικρό αυτοκίνητο (116) ..ε..έκαμε.....κάμνει την ίδια δουλειά με το hondoui moy (93 μοδελ) και τα δύο έρχονται Λευκωσία από Λάρνακα, και πίσω....η τιμή τους καμία σύγκριση....αλλά Άλλο το ένα...και Άλλο το άλλο...και αν είχα τα λεφτά ξέρω ποιο θα αγόραζα !!!!


Γπτοχος, το είπα και το ξαναλέω....αν είναι να μαραζώνουμε αν χταρτούν τα όπλα μας, εν πρέπει να τα βάλλουμε στο νερό.... βάρτε τα...χτάρτε τα άφοβα....του χρόνου ή του άλλου θα πάρετε άλλο ενιγουει....και χταρμένα πάλε εννά δουλέφκουν...
Το μαστερ σου όμως πρε΄πει να το αφήσεις στο σαλόνι !!!! :wink:
gptochos wrote: Ρε Δημήτρη αν κουρτιστεί να κάμει 75άρι τις λαβές σας δεν τις θώρω να τελείωνουν
Ετελειώσαν... αλλά του Χατζηπαντέλα εννεν επιτυχία... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:


Φίλε Σωτήρη....πόσα βρίσκεις το 75αρι ???

Ξαναλέω...μαζί σου για την αγορά του...και τα μυαλά στα tablespace !!!


Γιώργος
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: RIFEE 75

Post by hdemetris »

Giorkos wrote: να πάρει και 75....και ακόμα ένα μεγαλύτερο....εγώ ειλικρινά , πέραν του κόστους δεν βρίσκω κανένα πρόβλημα με 75αρι ξύλινο
Πρόβλημα ούτε εγώ βρίσκω. Αν μου εχαρίζαν 1 75άρι αλουμίνι ή ένα 75άρι ξύλινο φυσικά θα έπαιρνα το ξύλινο :wink:
Αλλά να χρυσοπληρώσω 75άρι δεν λέει. Εξαρτάται πόσα το βρίσκει ο Σωτήρης και αν έχει λεφτά για πέταμα :D
Giorkos wrote: Ετελειώσαν... αλλά του Χατζηπαντέλα εννεν επιτυχία... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
:shock: :evil: :(

Δώστην αποτυχεμένη του Κωννίδη ρε :twisted:
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: RIFEE 75

Post by hdemetris »

gptochos wrote:Ρε Δημήτρη αν κουρτιστεί να κάμει 75άρι τις λαβές σας δεν τις θώρω να τελείωνουν :shock:
Εννα του την κόψω αν τες κάμει 75άρι :D
Πότε εννα πας κανένα γυρό που τον Πανικκή?
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: RIFEE 75

Post by Giorkos »

hdemetris wrote:
gptochos wrote:Ρε Δημήτρη αν κουρτιστεί να κάμει 75άρι τις λαβές σας δεν τις θώρω να τελείωνουν :shock:
Εννα του την κόψω αν τες κάμει 75άρι :D
να μεν μου την κόψεις .....
εν και οι δύο ίδιες ρε σαν φωτογραφία :wink: (άισε που μόνο φωτό μπορεί να τες δεις ...χεχεχ) ......τέλοια, δίδυμες για τα δίδυμα......

Χαίρομαι που συμφωνείς ότι αν δεν είναι θέμα κόστους , τότε να πάρει ξύλο....

Αλλά λοαρκάζουμε χωρίς τον ξενοδόχο(Σωτήρη)....τώρα να διαβάσει τα ποστ και να μας πει.....


Γιώργος
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

sotiris
Posts: 101
Joined: Sat Feb 23, 2008 12:26 pm

Re: RIFEE 75

Post by sotiris »

loipon paida opos eiapa opla exw arketa apo 75 mexri kai 100 pio megalo en thelw.

to TO RIFFE THA TO PARW AYRI META APO ORIMI SKEPSI KAI ME TI BOITHIA SAS EDW.

TO RIIFFE TO EIDA LIM SE ENA KATASTIMA KAI O TYPOS MOU KANEI KALI TIMI EPIDI ME GNORIZEI. APLA THA BALW MAYRA LASTIXA GORILES PANW KAI THA DOUME TO APOTELESMA, STA @@ OLA THA TO PARW KAI KANEI MA EN THA MOU GINEI PSIXOSI EMENA TO THEMA. META APO KATI XRONIA THA TO KAMW DORO STO GIO MOU ,EN PISTEYW NA BGAINOUN ETSI KOMATIA TOTE,

MIA EPENDISI EINAI .( OI ALLI AGORAZOUN PINAKES E EGW AGORAZW OPLA)


APOFASI,, THA TO PARW AYRIO

ATE KALES BOLES

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: RIFEE 75

Post by Giorkos »

Χάλο Σωτήρη....

Με γεια το κανονούιν σου... :wink:

Είμαι σίγουρος ότι δεν θα το μετανιώσεις....θα έχεις ένα Rolls Royce (όχι 75αρακι) 75άρι !!!!
με τι λάστιχα (μαιμούνες είπες, αλλά τι διάμετρο) θα το στήσεις και τι βέργα ???

Βάλε και φωτό να βοσκήσει το μάτι μας....

Γιώργος...

Υ.Γ το πρώτο πράγμα που θα σου κάνει εντύπωση και έχεις ψύχωση μαζί του πρέπει να το πάρεις...έτσι έπαθα και εγώ με το απάτσι...όταν πήγα (πριν πολλά χρονάκια) να το αγοράσω (100αρι) ο μαγαζάτορας μου είπε να πάρω ΔΕΜΚΑκαι πιο μικρό αφού θα ήταν το πρώτο μου...ήταν 104 λίρες τότε το απάτσι ..τα άλλα γύρω στις 50-60....(ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ τότε) και τα άλλα ψτ ήταν αρκετά φθηνότερα....Επέμενα και το πήρα....αν δεν τόπιανα εν θα ησύχαζα !!!! :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

sotiris
Posts: 101
Joined: Sat Feb 23, 2008 12:26 pm

Re: RIFEE 75

Post by sotiris »

SKEYTOMAI NA BALO 20 ARIA LASTIXA PANW GIA BERGA MALLON TO BLEPW GIA ARXI 6,5 KAI BLEPOUME ANALOGOS ME TIN APODOSI TOU.
PANTOS PRIN PARW ENA OPLO PSAREMA KANW BOLES MESA STI THALASS NA TO DOKIMASW PANW SE STATHERO STOXO K ALLAZW APOSTASEIS.
ESENA I GNOMI SOU PIA EINAI ? PANW STO STISIMO DILADI? EPIDI M ARESEI NA TA PEIRAZW TA OPLA LIGO.

PANW STO LASER OPEN PRO POU EXW NA KATALABEIS OTAN EKANA BOLES ME MAMA BERGA (POU TO FTERAKI EINAI APO KATW) PROSEXA OTI XANEI STO SIMADI ELAXISTA PROS TA KATW ,ISOS LOGO TOU FTEROU. OTAN TIN ALLAKSA TI MAMA BERGA KAI EBALA ME KANONIKES EKOPES EIXA POLLA PIO KALA APOTELESMATA( TORA POU THIMITHIKA EIPA STON HEMILIO OXI STO PATHOS GIA AUTO TO LOGO OTI KAPOU TO SIMADI XANEI, KAI OTI I XRISI TOU KATALABA APO DIKA MOU PSAREMATA OTI EINAI GIA OPEN NERA KAI BARBATA PSARIA) GIA TO LABRAKI POU SUNITHWS KUNIGW EGW PANTOU KAI PANTA ME KARTERI PISTEYW OTI AMA BRETHEI MROSTA MOU TO RIIFFE EN THA TOU THN XARISI(AMA BALO K MOULIME DIKO TOU PANTA) GNOMI MOU EINAI OTI GIA KARTERI SE MESEA BATHOI TO KSULINO ISOS MOU DOSEI KALO APOTELESMA (APLA ETSI APO PERIERGIA THA TO DOKIMASW) KAI AS TO XTARW RE GAMOTO !


ME TI PROTI EUKAIRIA THA BALW KAI FOTO,

TA LEME PAIDES KALES BOLES KAI EUXOMAI NA KANEI KALI THALASSA SYNTOMA EPIDI EXW EFIALTES TIN NYXTA OLO SKEUTOMAI PSAROTOUFEKES KAI PSARIA NA MOU KONTEYOUN POU MONO STA ONEIRA BLEPW!!!!!!!!!!!!!!!!! AYTA PERI PSYXOSEWS

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: RIFEE 75

Post by StephanosNic »

en alithia oti ta ksilina en polla omorfa je exoun kala apotelesmata. ate perimenoume fotografies !!!!
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: RIFEE 75

Post by Antreas »

καλα αφου θα το παρεις απο κατάστημα γιατι δεν λες του ανθρώπου να σου κάνει καλύτερη τιμη σε ενα 90ρι ???

sotiris
Posts: 101
Joined: Sat Feb 23, 2008 12:26 pm

Re: RIFEE 75

Post by sotiris »

epidi file mou omersub 90 exw 3 enw 75 ena.

anyway i xrisi tou to pio pithanon na einai gia fetix

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”