ximerini stoli

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: ximerini stoli

Post by christos nic »

paulos charalambous wrote: φιλε εγω εχω την τουτην http://www.marinall.gr/index.aspx?categ ... ctIndex=13 επι μετρο ειμαι πολλα ευχαριστημενος εν αρκετα αανθεκτικη τζαι πολλα θερμομονοτικη ...σπορασαπ ειχα παλαια εν καλες στολες αλλα εμενα προσωπικα ως στα 2 χρονια αντεξε στα σχερκα μου..τουτην εχω την 3 τζαι ακομα τιποτε εν επαθε :D...επισης αν θελεις κατι ποιο φτηνο εν η στολη η καινουργια της mares εγορασε την ο ξαφερφος μου σε πολλα καλη τιμη τζαι εν πομπα στολουα.... αν σου την δια την σπορασαπ καλη τιμη τσιμπα την τζαι κανει
ευχαριστω φιλε..η στολη σου οπως καταλαβα θα ειναι απο τις καλες επιλογες που εχει καποιος και επι μετρο τελια και με εγγυηση στις κολλησεις!
μεχρι τωρα ειμαι επιφυλακτικος για στολες επι μετρο για την αξιοπιστια στις κολλησεις αλλα μαλλον παιζει ρολο ποιος και με τι ποιοτητα υλικων τις κολλανε..αν βρω καποια ετοιμη νομιζω θα προτιμησω που να ξερω οτι εχει καλη εφαρμογη..!
.το παντελονι της στολης σου ειναι τυπου long john?
.απο που κυπρο μπορουμε να την δουμε και παραγγειλουμε?

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: ximerini stoli

Post by christos nic »

Καμια αλλη εισηγηση σε ετοιμη στολη 5μμ φοδρα-ξυρισμενη με παντελονι τυπου long john που ειστε ευχαριστημενοι??

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: ximerini stoli

Post by leshi cy »

για σου φιλε !
στολές υπάρχουν πολλές εξαρτάται ποσα δίνεις για στολή!
τύπου long γκιόν δεν είναι και θερμομονωτικές !
αν δεις όλες τις εταιρίες που ράβουν επί metro και όχι μονο είναι παντελόνι και το πάνω μέρος!
"επιτιχανις" έτσι καλύτερη θερμομόνωση λιγότερα κιλά και άνεση μέσα στο νερό!
στολές υπάρχουν πολλές πες μας ποσο βγαίνεις ...180- 250 euro έχει πολύ καλές στολές επί metro με ποιοτικά υλικά !και εγγύηση στις ραφές!
φιλικά μάριος :)

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: ximerini stoli

Post by paulos charalambous »

christos nic wrote:
paulos charalambous wrote: φιλε εγω εχω την τουτην http://www.marinall.gr/index.aspx?categ ... ctIndex=13 επι μετρο ειμαι πολλα ευχαριστημενος εν αρκετα αανθεκτικη τζαι πολλα θερμομονοτικη ...σπορασαπ ειχα παλαια εν καλες στολες αλλα εμενα προσωπικα ως στα 2 χρονια αντεξε στα σχερκα μου..τουτην εχω την 3 τζαι ακομα τιποτε εν επαθε :D...επισης αν θελεις κατι ποιο φτηνο εν η στολη η καινουργια της mares εγορασε την ο ξαφερφος μου σε πολλα καλη τιμη τζαι εν πομπα στολουα.... αν σου την δια την σπορασαπ καλη τιμη τσιμπα την τζαι κανει
ευχαριστω φιλε..η στολη σου οπως καταλαβα θα ειναι απο τις καλες επιλογες που εχει καποιος και επι μετρο τελια και με εγγυηση στις κολλησεις!
μεχρι τωρα ειμαι επιφυλακτικος για στολες επι μετρο για την αξιοπιστια στις κολλησεις αλλα μαλλον παιζει ρολο ποιος και με τι ποιοτητα υλικων τις κολλανε..αν βρω καποια ετοιμη νομιζω θα προτιμησω που να ξερω οτι εχει καλη εφαρμογη..!
.το παντελονι της στολης σου ειναι τυπου long john?
.απο που κυπρο μπορουμε να την δουμε και παραγγειλουμε?
Ρε φιλε εν ξεχωριστα το παντελονι με την πανω στολη(εν 2 κομμαθκια) εγω εραψα την στην αθηνα...
Κυπρο αν μεν καμνω λαθος φερνει τες ο Ε Ζ PROFESSIONAL ...(en eimai σιουρος) πααινε δε αν θελεις τζαι την μαρες που εν ετοιμη εχει την ο μαυρος στον στροβολο εν πολλα καλη επιλογη νομιζω

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”