Μασκα mares opera

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μασκα mares opera

Post by chrysanthos9 »

ευχαριστω ρε φιλε για τις πληροφοριες αλλα πως θα καταλαβω οτι εχω σιγουρα ετσι πραμα? μαλλον εν να δοκιμασω αυριο εξισωση μασκας αν λειτουργει ειμαι ενταξi αλλα να δεν λειτουργει σημαινει εχω κλειστα ιγμορεια :x :? :? :? :? :neutral:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Μασκα mares opera

Post by hdemetris »

Αρρώστησες πρόσφατα? Εγώ παθαίνω το τούτο όταν πάω ψάρεμα αμέσως μετά από αρρώστια.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μασκα mares opera

Post by chrysanthos9 »

εχει παρα πολυ καιρο να αρρωστησω ρε φιλε
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Μασκα mares opera

Post by gptochos »

Πρέπει να εξισώνεις τη μάσκα ρε Χρύσανθε όπως σου είπε o Maky. Να βγάζεις λίγο αέρα από την μύτη σου για να εξισωθεί η μάσκα! Μεν φοάσε και δεν θολώνει! Αν πάλει πονείς όπως λές πήγαινε σε γιατρό να δεις αν έχεις πρόβλημα με τα ιγμόρεια σου! Το πιο πιθανον είναι ότι πρέπει να κάμνεις εξίσωση της μασκας σου!

ΥΣ Πήαινε κάμε κανένα σχολείο ρε Χρύσανθε τωρά που εν κλειστά τα σχολεία και έχεις χρόνο. Είναι ο καλύτερος σου εξοπλισμός :wink:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μασκα mares opera

Post by chrysanthos9 »

το προβλημα ρε φιλε ειναι οτι εν εχω μεταφορικο για να πηγαινω Λεμεσο :x αλλα του χρονου θα ειναι το πρωτο που θα κανω τωρα μαθαινω που εσας τα βασικα βαθος εν με ενδιαφερει και πολλα αφου κατεβαινω ως τα 7-8 και σιγα σιγα αυξανεται
Rememper always someone waiting for you at home

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Μασκα mares opera

Post by mariosko »

βγαζε λιγο αερα απο την μασκα και θα εξισωνει η μασκα, μεν φοασε τιποτε. τωρα ποσο μπορει να βαντουζαρει στα 7-8 μετρα τι να σου πω, μπορει να ρουφας αθελα σου λιγο αερα απο την μυτη κατα την καθοδο και να βοηθα στο να βεντουζαρει η μασκα.

Το σχολειο παντως καμε το γιατι θα ακουσεις πολλες λαφαζανιες δαμεσα (αθελα τους και απο αγνοια καποιοι μπορει να πουν πραγματα που να μην υσχιουν, και να ειναι επικυνδυνα για καπιο που θα τα υοθετησει)
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Μασκα mares opera

Post by gptochos »

chrysanthos9 wrote: μαθαινω που εσας τα βασικα βαθος εν με ενδιαφερει και πολλα αφου κατεβαινω ως τα 7-8 και σιγα σιγα αυξανεται
Αν δεν τα κάμεις πρακτικά με δάσκαλο φίλε μου δεν μαθαίνεις! Μπορεί να θεωρείς ότι τα κάμνεις σωστά αλλά να είναι λάθος! ανθρωπος απο άνθρωπο και οργανισμός από οργανισμό διαφέρει!

Όσον αφορά το βάθος το κακό μπορεί να σου τύχει και στα 2 μέτρα δεν παίζει ρόλο το βάθος! προσεκτικά και πάντα με το νου! Όπως λαλείς και ένας καλαμαράς σε άλλο φόρουμ τα μέτρα δεν είναι πασατέμπος :D

Πάφο δεν γίνονται μαθήματα? Πρόσπάθα να κάμεις μαθήματα!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μασκα mares opera

Post by chrysanthos9 »

παφο ρε φιλε εν γινουνται παντος του χρονου σιουρα θα ειναι το πρωτο πραμα που θα καμω
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μασκα mares opera

Post by chrysanthos9 »

τελικα με εξισωση μασκας ειμαι πολλα ανετα δεν νιωθω καθολου πονο στο προσωπο τελια ελυσα ακομα ενα προβλημα ατε μακαρι να μεν εμφανιστουν αλλα :pray:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Μασκα mares opera

Post by chrysanthos9 »

εχεις δικαιο ρε φιλε :clap: οσο για τα ψαρια σιγα σιγα εν να ερτουν και τα μεγαλα :D
Rememper always someone waiting for you at home

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”