Προγραμμα για Ψαροτουφεκο

Post Reply
User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Προγραμμα για Ψαροτουφεκο

Post by Panayiotis3 »

Παιδια σαν εκανα surf στο διαδικτιο ανακαλυψα αυτο το προγραμμα. Το εχουν κατασκευασει ελληνες ψαροτουφεκαδες και πιστευω πως ειναι αρκετα χρησιμο!!!

Μπορειται να υπολογιζετε μηκη ελαστικων ρακορ/δετα (αναλογα με μαρκα και συντελεστη επιμηκηνσης)

Να βρησκετε χρησημες πληροφορειες για θηραματα, καιρο, σεληνη, και διαφορους αρμωδιους σε Κυπρο και Ελλαδα

Μπορειται να αποθηκευσεται πληροροφορειες για τα διαφορα ψαρεματα σας (Τοπο, Ημερομηνια, Θερμοκρασια νερου, βαθος, Ειδος Θηραματος και πως
πιαστηκε, και πολλα αλλα)

Μπορειται να κανετε προπονηση απνοιας ρυθμιζωντας χρονο χαλαρωσης και χρονο που θελετε να φτασετε κτλ.

Αυτο ειναι το προγραμμα SpearFishing Assistant

και απο εδω το update που χρειαζετε για να αποθηκευονται τα δεδομενα σας

Για περισσοτερες πληροφορειες μπορειτε να απευθυνθειτε εδω

Ελπιζω να σας βοηθησα σε κατι :D :D :D

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Προγραμμα για Ψαροτουφεκο

Post by gdeme »

Γεια σου Παναγιωτη,

το θεμα έχει αναφερθει ξανα και μαλιστα καναμε και παρουσιαση του σε ενα απο τα τευχη του περιοδικου.

http://www.cyprusfishingmagazine.com/fo ... f=1&t=2128

Υπαρχουν όμως και νεα : Υπηρχε στα σκαρια το version 2. Eπειδη όμως γεννησαμε εχω μεινει πισω.Ηταν αρκετα προχωρημενο, μιας και η πολυ δουλεια ειχε γινει στο 1 , ομως έγιναν καποιες αισθητες αλλαγες που προσπαθουσα να βοηθησω και εγω λιγο τον Γιαννη για να το τελειωσει. Μας έκοψε ο μπεμπης όμως.

Ασε απο εβδομαδα να μαθω νεότερα και θα σας πώ.

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: Προγραμμα για Ψαροτουφεκο

Post by Panayiotis3 »

Συγνωμη φιλε δεν το προσεξα το θεμα. Το version 2 το περμενω και εγω γιατι πιστευω χρειαζονται μερικες διορθωσεις στο 1ο

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”