ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post Reply
paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by paulos charalambous »

κοπελια γεια σας..
επιασα ενα ψαροτουφεκκο που ελλαδα.. τζαι θελω να το παρω κυπρο.. υπαρχει περιπτωση να μου το κατασχουν στο αεροδρομειο?...ινταλως μπορωνα το περασω? αν αγορασω μια θηκη για ψαροτουφεκκα τζαι βαλω το μεσα εν να ειμαι καλυμμενος?
ευχαριστω εκ των προτερων...

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by AggelosLRK »

στειλε το με κουριερ αν ειναι πολυ ακριβο,γιατι χανονται καμια φορα οι αποσκευες

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by gdeme »

Aν δεν ειναι ακριβό, πακεταρε το καλα και στειλε το σαν αποσκευη.

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by paulos charalambous »

gdeme wrote:Aν δεν ειναι ακριβό, πακεταρε το καλα και στειλε το σαν αποσκευη.
φιλε σκευτουμε να αγορασω ενα σακκο για ψαροτουφεκκα τζε να το βαλω μεσα..... το ψαροτουφεκκο εν να το βαλω μεσα πακκεταρισμενο οπως το επια που το καταστημα... δηλ (ναιλον σακουλλα μεγαλη κλειστη πουπανω τζε περνα το η βερκα μονο) εν καλα που να καμω?

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by gptochos »

Ρε φίλε ότι και να σου πούν τα παιδκιά για να είσαι πάντα σίγουρος πιάσε ένα τηλέφωνο στο αεροδρόμιο ή στις αερογραμμές που πετάς να σου πούν σίγουρα τι πρέπει να κάμεις να σου φύγει και η ένοια :wink:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by paulos charalambous »

εν καλη η ιδεα σου πτωχοπουλε μου.. θενκς :D

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by hdemetris »

Φίλε εδούλεφκεν παλιά η γυναίκα μου σε εταιρεία που κάμνει check in τζαι ερώτησα την. To ψαροτούφεκο μπορείς να το πακετάρεις και να το δώσεις με τις αποσκευές αλλά πρέπει να το δηλώσεις από πριν. Ενημέρωσε την εταιρεία με την οποία πετάς όταν θα κόψεις το εισιτήριο σου.
Who the cap fit
Let them wear it

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by paulos charalambous »

hdemetris wrote:Φίλε εδούλεφκεν παλιά η γυναίκα μου σε εταιρεία που κάμνει check in τζαι ερώτησα την. To ψαροτούφεκο μπορείς να το πακετάρεις και να το δώσεις με τις αποσκευές αλλά πρέπει να το δηλώσεις από πριν. Ενημέρωσε την εταιρεία με την οποία πετάς όταν θα κόψεις το εισιτήριο σου.
ευχαριστω φιλε Δημητρη για τες πληροφοριες.. εισητηριο εσχει τζε 3 μηνες που εν κομμενο.. αλοπως εν να πιαω καμια κασχια τζαι να το πακκεταρω.. (να του καμω θηκη με κασχια τζαι αν το τελλαρο..)

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by tasos83 »

paulos charalambous wrote:
hdemetris wrote:Φίλε εδούλεφκεν παλιά η γυναίκα μου σε εταιρεία που κάμνει check in τζαι ερώτησα την. To ψαροτούφεκο μπορείς να το πακετάρεις και να το δώσεις με τις αποσκευές αλλά πρέπει να το δηλώσεις από πριν. Ενημέρωσε την εταιρεία με την οποία πετάς όταν θα κόψεις το εισιτήριο σου.
ευχαριστω φιλε Δημητρη για τες πληροφοριες.. εισητηριο εσχει τζε 3 μηνες που εν κομμενο.. αλοπως εν να πιαω καμια κασχια τζαι να το πακκεταρω.. (να του καμω θηκη με κασχια τζαι αν το τελλαρο..)
φίλε έτσι να κάμεις έτσι έφερα και εγώ ένα από ελλάδα. μέστο σακκούλι του τζε γυρώ γυρώ κάσια τελλαρισμένη εννα γίνει ρότσος. πέτους εν εξοπλισμός για ψάρεμα τζε εννά το περάσουν που αλλού όι που τες βαλίτσες...

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΚΟ-ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ

Post by paulos charalambous »

φίλε έτσι να κάμεις έτσι έφερα και εγώ ένα από ελλάδα. μέστο σακκούλι του τζε γυρώ γυρώ κάσια τελλαρισμένη εννα γίνει ρότσος. πέτους εν εξοπλισμός για ψάρεμα τζε εννά το περάσουν που αλλού όι που τες βαλίτσες...[/quote]
πομπα καλο:) ευχαριστω file taso..

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”