Μηχανισμός Μίτος ????

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Μηχανισμός Μίτος ????

Post by Giorkos »

tasos83 wrote:ούλλο "καλιτεχνικές" ανησυχίες έσιεις ρε γιώρκο.
μπορεί ο συγκεκριμένος να έσιει πολύ "ψουμί" άχρηστο απλώς για να κάθετε και πάστη λαβή τη demka.
Πάντως εν πολλά τρέντυ :mrgreen: :dance:
re taso,

εθυμούμουν ότι κάπου είδα ότι κάπιο μοντέλο του μίτου είσιεν μεταλλκό τακκουνούιν... εμένα εν τζίνος πραπάνω που με ενδιέφερε, αλλά απότι φαίνεται (τουλάχιστον όπως βλέπω που τες φωτό) εν θα μου προσφέρει τίποτε....

κάτι πρέπει να κάμνουμε για να δίνουμε τροφή στες 'καλλιτεχνικές' ανησυχίες μας.... :D
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Μηχανισμός Μίτος ????

Post by gptochos »

Giorkos wrote:
tasos83 wrote:ούλλο "καλιτεχνικές" ανησυχίες έσιεις ρε γιώρκο.
μπορεί ο συγκεκριμένος να έσιει πολύ "ψουμί" άχρηστο απλώς για να κάθετε και πάστη λαβή τη demka.
Πάντως εν πολλά τρέντυ :mrgreen: :dance:
κάτι πρέπει να κάμνουμε για να δίνουμε τροφή στες 'καλλιτεχνικές' ανησυχίες μας.... :D
Επρεπε να μεν ήσουν αδκιανός ούλλη μέρα τζαι ελάλουν σου! Είπα σου στο τέλος εν τον ΜΙΤΑ ΙΙΙ που εννα πιάσεις :lol: :lol:

:angelic-green:

:animals-dogrun: Τώρα να σου πέψω τον Βικτωρή να σου τανίσει να πιντόσεις τα λάστιχα να σου φύουν λίγες καλιτεχνικές ανησυχίες
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

MarinePlus
Posts: 79
Joined: Mon Sep 08, 2008 10:39 am

Re: Μηχανισμός Μίτος ????

Post by MarinePlus »

Γιώρκο,

Πέρνα απο το μαγαζι τέλος τηw άλλης εβδομάδας να δεις του μηχανισμούς αν θες, να πιούμε και τον καφέ μας. Δυστηχώς μονο ενας μου εμεινε αλλα η παραλαβη φθανει απο εβδομάδας. Πάρε ενα τηλ αν ειναι να ερθεις

Πάρης
MarinePlus Ltd

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Μηχανισμός Μίτος ????

Post by Giorkos »

MarinePlus wrote:Γιώρκο,

Πέρνα απο το μαγαζι τέλος τηw άλλης εβδομάδας να δεις του μηχανισμούς αν θες, να πιούμε και τον καφέ μας. Δυστηχώς μονο ενας μου εμεινε αλλα η παραλαβη φθανει απο εβδομάδας. Πάρε ενα τηλ αν ειναι να ερθεις

Πάρης
MarinePlus Ltd

βέρυ νάις !!!

θέλω να δω τζαι τα μουλινέ....εκάμαμε την παούριν... να δώκουμε τροφή της 'ανησυχίας' μας τζαι να πιούμε τζαι φραπέ !!!

θα τα πούμε που κοντά !

Γιώργος
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Μηχανισμός Μίτος ????

Post by gptochos »

Giorkos wrote:
MarinePlus wrote:Γιώρκο,

Πέρνα απο το μαγαζι τέλος τηw άλλης εβδομάδας να δεις του μηχανισμούς αν θες, να πιούμε και τον καφέ μας. Δυστηχώς μονο ενας μου εμεινε αλλα η παραλαβη φθανει απο εβδομάδας. Πάρε ενα τηλ αν ειναι να ερθεις

Πάρης
MarinePlus Ltd

βέρυ νάις !!!

θέλω να δω τζαι τα μουλινέ....εκάμαμε την παούριν... να δώκουμε τροφή της 'ανησυχίας' μας τζαι να πιούμε τζαι φραπέ !!!

θα τα πούμε που κοντά !

Γιώργος
Εγώ εν θα πω τιποτε της Ελλης ρε Γιώρκο :lol:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”