omer millenium ice

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: omer millenium ice

Post by gptochos »

Το θέμα με τις βίδες και τα Carbon το άκουσα και εγώ!

Εγώ από την άλλη έχω τα C4 Falcon με βίδες! Τα έχω 3-4 χρόνια και δεν έχω κανένα πρόβλημα! Όταν δοκίμασα να βγάλω τις λεπίδες για να τις κολλήσω ήταν ήδη κολλημένες οπόταν η λεπίδα δεν ταράσσει ούτε με σφαίρες! Να σημειώσω ότι οι λεπίδες είναι κολλημένες με Sikaflex 291 for marine use!

Το άλλο που παρατήρησα είναι τα νέυρα στο παπουτσάκι! Τα νέυρα είναι αρκετά χοντρά (παπουτσάκι Aquatic)! Σίγουρα είναι πιο σκληρες οι πεδιλιές. Φυσικά και οι λεπίδες μου είναι 30άρες (σκληρότητά)!

Τώρα αυτό που πρέπει να προσέχουμε είναι οτι πλεόν οι λεπίδες κατασκευάζονται με βάση το παπουτσάκι στο οποίο θα κολληθούν! Οπόταν κοπέλια μεν κάμνετε χημείες με τα πέδιλα που αγοράζετε! Όπως έρθουν από τον κατασκευαστή να τα αφήνετε! (Παλιά κάποιοι ετρώαν τα νέυρα από τα παπουτσάκια για να κάμουν πιο ελαφρυά την πεδιλιά με αποτέλεσμα να σπάζουν οι λεπίδες από την καταπόνηση).

Μην κάμνετε χημείες γιατί παίζετε με την ζωή σας :snooty:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: omer millenium ice

Post by Giorkos »

gptochos wrote:
Το άλλο που παρατήρησα είναι τα νέυρα στο παπουτσάκι!
αν έσιη νεύρα το παπουτσούιν σου γιώρκο να του συστήσουμε κανένα καλό ψυχίατρο τζαι να μεν μας πρήζεις με τα ψυχολογικά προβλήματα σου εσένα τζαι των παπουτσιών σου :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: omer millenium ice

Post by gptochos »

Giorkos wrote:
gptochos wrote:
Το άλλο που παρατήρησα είναι τα νέυρα στο παπουτσάκι!
αν έσιη νεύρα το παπουτσούιν σου γιώρκο να του συστήσουμε κανένα καλό ψυχίατρο τζαι να μεν μας πρήζεις με τα ψυχολογικά προβλήματα σου εσένα τζαι των παπουτσιών σου :wink:
:text-nocomment:

:tools-hammerdrill: Γιώρκο πηαινε σπάσε κανένα τοίχο στον κηπο σου τζαι εν καμνεις :text-lol:
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: omer millenium ice

Post by paulos charalambous »

Giorkos wrote:
gptochos wrote:
Το άλλο που παρατήρησα είναι τα νέυρα στο παπουτσάκι!
αν έσιη νεύρα το παπουτσούιν σου γιώρκο να του συστήσουμε κανένα καλό ψυχίατρο τζαι να μεν μας πρήζεις με τα ψυχολογικά προβλήματα σου εσένα τζαι των παπουτσιών σου :wink:
:mrgreen: :mrgreen: χαχαχαχαχα εφιρες μας παλε :mrgreen: :lol: :clap:

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”