Την γνώμη σας

Post Reply
User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Την γνώμη σας

Post by chrysanthos9 »

Θελω να αγορασω τουτο το ψτ(εν να μου το καμουν δωρο για τα γενεθλια μου :D ) http://www.diveshop.gr/shop/product.asp ... &P_ID=1554 εν καλο? εχει το κανενας? παντος γαφει οτι ειναι πολυ καλο ευθυβολο και ευκολο στο γυρισμα εχει μειωμενη ανακρουση κτλ αν το εχει κανενας εν να με βοηθησει αφανταστα η αν ξερει κατι για το συγκεκριμενο οπλο :D
Rememper always someone waiting for you at home

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Την γνώμη σας

Post by gdeme »

Πολύ ωραίο όπλο,τιμιο για τα λεφτα του, γυριζει ευκολα, ειναι οντως ευθυβολο, ΜΑΚΑΡΙ να μην ειχα όπλα και να το αγόραζα!

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Την γνώμη σας

Post by gptochos »

Έχω ακόυσει τα καλύτερα λόγια αλλά δεν το έχω πάρει στα χέρια μου φαίνεται ότι είναι μια αξιόλογη επιλογή όπλου! 8)
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Την γνώμη σας

Post by mariosko »

δεν το εχω δοκιμασει αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα. ειναι μεσα στις επιλογες μου το 96άρι μολις τα πεξει τελια το 90άρι μου. αν σου καμνει το μηκος (106) για τα ψαρεματα που καμνεις τοτε νομιζω ειναι μια καλη επιλογη
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

geosub
Posts: 73
Joined: Thu Apr 30, 2009 9:42 pm

Re: Την γνώμη σας

Post by geosub »

Δοκιμασα 116 με 2 17.5αρια και 7αρα,δεν μου αρεσε και πολυ,αρκετη ανακρουση.οταν δοκιμασα το 106 με διπλα 16αρια και 6.5 εμεινα.Φοβερο οπλο,ευθυβολο και δυνατο.Καθολου ανακρουση,και σε βολη 4 μετρα πηρα σαργο στο φτερο.Το στησημο ολα τα λευτα.Μην το βαρυφορτωσεις.

gdeme
Posts: 539
Joined: Sun Jan 20, 2008 2:56 pm

Re: Την γνώμη σας

Post by gdeme »

Οντως δεν ειναι οπλο για πολυ βαρυ φορτωμα.
Ακουσα και για 96 με δεκατεσσαρια.
Χρυσανθε, το 106 με το πιο πανω στησιμο ειναι κορυφη. Ομως μιας και εισαι αρχαριος θα σου εισηγουμουν το 96 με 6.5 και 16αρια ή 6.25 και 14αρια.

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”