suunto D4

Post Reply
giorgosxx
Posts: 61
Joined: Tue Sep 16, 2008 9:18 am
Location: ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ

suunto D4

Post by giorgosxx »

Ξερει κανενας ποιος πουλα τα suunto?

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: suunto D4

Post by gptochos »

Ρε φίλε αντιπρόσωπος των Suunto στην Κύπρο είναι ο Mercury Divers στη Λεμεσό.

Πουλά και ο Πανίκος Bluavventura πάλι στη Λεμεσό. Οι τιμές του είναι κοντά στα 450ευρώ!Παίζει και αγορά από το internet από το www.apnea.co.uk 315 ευρώ με έξοδα αποστολής!
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

giorgosxx
Posts: 61
Joined: Tue Sep 16, 2008 9:18 am
Location: ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ

Re: suunto D4

Post by giorgosxx »

Φιλε μου το diveshop eχει το 469 με το καλωδιο συνδεσης αλλα τωρα που μου ειπες οτι πουλα το ο Πανικος μαλλον θα το πιασω που τζιαμε, θα ξερω ποιον να εβρω σε περιπτωση προβληματος. Ευχαριστω για την πληροφορια.

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: suunto D4

Post by Pambs »

το survival ρε φιλε. αλλα κοιταξε και ονλαιν :wink:

τι θελεις να κανει το ρολοι?

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: suunto D4

Post by Pambs »

τωρα ειδα οτι σου απαντησαν. ενομιζα οτι εν ο survival παντως

κατακριβειαν απ οτι φενετε δεν εχουν μονο ενα αντιπροσωπο αλλα δουλευουν με ντιλερς. γιατι σκοπο το θελεις? εγω παντως συνιστω σου citizen εχω το εδω και 9 χρονια, αγορασμενο απ την Ιταλια. σερβις καονινκα απ τον αντιπροσωπο Κυπρου χωρις το παραμικρο προβλημα και επισης υδροστατικο ελεγχο και ρυθνιση του σενσορ για το βαθος

απ οτι εριξα μια ματια οι παρακατω δεν φενονται για κεντρα με εξοπλισμο για σερβις, μαλλον θα το στελλεις εξω. παντως πιασε τους ολους ενα τηλ και μαθε ποιος εν ο πιο φτηνος

http://www.suuntoservice.com/dealerloca ... senlang=en

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: suunto D4

Post by Pambs »

Pambs wrote:τωρα ειδα οτι σου απαντησαν. ενομιζα οτι εν ο survival παντως

κατακριβειαν απ οτι φενετε δεν εχουν μονο ενα αντιπροσωπο αλλα δουλευουν με ντιλερς. γιατι σκοπο το θελεις? εγω παντως συνιστω σου citizen εχω το εδω και 9 χρονια, αγορασμενο απ την Ιταλια. σερβις καονινκα απ τον αντιπροσωπο Κυπρου χωρις το παραμικρο προβλημα και επισης υδροστατικο ελεγχο και ρυθνιση του σενσορ για το βαθος

απ οτι εριξα μια ματια οι παρακατω δεν φενονται για κεντρα με εξοπλισμο για σερβις, μαλλον θα το στελλεις εξω. παντως πιασε τους ολους ενα τηλ και μαθε ποιος εν ο πιο φτηνος. σαν σερβις centre δινουν τους mercury divers

http://www.suuntoservice.com/dealerloca ... senlang=en

giorgosxx
Posts: 61
Joined: Tue Sep 16, 2008 9:18 am
Location: ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ

Re: suunto D4

Post by giorgosxx »

Για ελευθερη κ ψαροντουφεκο ρε φιλε

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”