Omer??? Sporasub ??? One ???

Post Reply
User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Omer??? Sporasub ??? One ???

Post by Giorkos »

εν να μας πελλάνουν.... ή που εν να μας φτιερώσουν τες πούντζες μας :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

μπήκα να κάμω μιαν περιήγηση να δω για το μουλινέ (το νέο που θα φκαλλει η ONE) και στην πρώτη σελίδα της ΟΜΕΡ έχει λίνκς για την ΣΠΟΡΑΣΑΠ και την ΟΝΕ !!

η ΟΜΕΡ έφκαλε κατάλογο με αξεσουάρ....κάμνει και νέο γουεσαιτ για την ΣΠΟΡΑ και την ΟΝΕ !!!

τώρα να δούμε αν θα φκάλουν τίποτε καλό.....

εγώ πάντως είμαι πολλά περίεργος....


ενιγουεις...τιουλάχιστον τα γουεπσατιτ φαίνουνται να έχουν 'ωραία' χρώματα :lol: :lol: :lol:

edit: δείτε στον κατάλογο αξεσουάρ της ΟΜΕΡ το νεο STAINLESS STEEL SOAP !!!! :lol: :lol: :lol: απότι λέει η σύζυγος όντως δουλέφκει τούτη η πατέντα (τρίφεις το στα χέρια σου και 'ξιβρωμίζουν'΄ :!: :!: :!: :!: κανεί πιον το Εύρηκα :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

aantoni
Posts: 16
Joined: Tue Mar 18, 2008 8:24 am

Re: Omer??? Sporasub ??? One ???

Post by aantoni »

Giorkos wrote:edit: δείτε στον κατάλογο αξεσουάρ της ΟΜΕΡ το νεο STAINLESS STEEL SOAP !!!! :lol: :lol: :lol: απότι λέει η σύζυγος όντως δουλέφκει τούτη η πατέντα (τρίφεις το στα χέρια σου και 'ξιβρωμίζουν'΄ :!: :!: :!: :!: κανεί πιον το Εύρηκα :wink:
καλημέρα giorko μου! όντως δουλέφκει τούτο το σαπούνι! αλλά ρε φιλε τι να το κάμουμε στην Κύπρο? εν που το πολλή ψάρι που φκάλλουμεν δακάτω??
επίσης πολλά δουλέφκει και το πλύσιμο με κυπριακό καφές. βρέχεις τα χέρια σου και βάζεις μια κουταλιά της σούπας τριμμένο καφέ. τρίφης τα αρκετα, ξεπλένεις με σαπούνι και η βρώμα εχάθηκε!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Omer??? Sporasub ??? One ???

Post by Giorkos »

aantoni wrote: καλημέρα giorko μου! όντως δουλέφκει τούτο το σαπούνι! αλλά ρε φιλε τι να το κάμουμε στην Κύπρο? εν που το πολλή ψάρι που φκάλλουμεν δακάτω??
επίσης πολλά δουλέφκει και το πλύσιμο με κυπριακό καφές. βρέχεις τα χέρια σου και βάζεις μια κουταλιά της σούπας τριμμένο καφέ. τρίφης τα αρκετα, ξεπλένεις με σαπούνι και η βρώμα εχάθηκε!
πρέπει να τα τρίψεις ώστι να κάμει καΪμάκκιν :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Omer??? Sporasub ??? One ???

Post by Giorkos »

κοπέλλια,

αν έχεται λεφτά να σείρετε τότε πρέπει οπωσδήποτε να επισκεφθείτε τα πιο πάνω σταιτ της σπορασαπ και τις ΟΝΕ !!!!

πολλά ωραία προιόντα !!!!

το σπιαργκαν ΟΝΕ επιτέλους έκαμε ένα βήμα (ή δυο) μπροστά από τα υπόλοιπα ....(νομίζω)

σίγουρα θα χτυπήσω ένα Μουλινέ ΟΝΕ το πράσινο παραλλαγή γιατί εν της μόδας :wink:

άτε κανέι...πάω να δω τους καταλόγους να ετοιμάσω δημείωμα για έγκριση δαπάνης :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Omer??? Sporasub ??? One ???

Post by StephanosNic »

δηλαδή αν τρίψουμε με νεσκαφε φραπε (που χτυπιέται τζιε πιο ευκολα) εν κάμνει δηλαδή ? :D με εσπρεσσο που εν τζιε δυνάμενος καφές? χεχεχεχεχεχε
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”