Ποιο το καλυτερο 115

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by Giorkos »

Omersub wrote:to ultima το επιασα στα χερια μου αλλα οχι σε ψαρεμα.
εμφανηση τουλαχιστο ειναι εντυπωσιακό οπλο.
το μονο που δεν μου αρεσει σε αυτο το οπλο ειναι οτιΔεν ειναι monoblock.
θα προτημουσα κατι σε trygons dmf η σε acid ιαλονηματα που ειναι monoblock.
η και καποιο ξυλινο. εγω κατελυξα σε ξυλινο γιατι ειχα ποιο ευκολα προσβαση σε αυτο παρα σε καποιο απο τα αλλα που προαναφερα
όπως τα λέει ο ομερσαπ !!!!

και γω ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ :wink: μόνο και μόνο που δεν είναι μονομπλόκ με κάμνει να νεκατσιώ...

καλα΄ρε γάρε εν να μου πείτε... πότε έμαθες και συ τα μονομπλόκ !!!!

380 Ευρώ πάλε εν πολλα...αν ήταν να δώκω τόσα θα έδιουν αλλό λια να πιάσω ένα από τα άλλα γιατί έτσι γουστάρω... εν πιο ωραίο το αυτοκόλλητο τους :lol: :lol: :lol:

κάποτε ήταν τζαιρός των μηχανισμων το νορμάλ..εφαηθήκαμε ούλλοι με ανάποδους, άλλοι ήπαν σιγά τα ωά....και καλά εκάμαμε που επιάσαμε ανάποδους (σε πολλές περιπτώσεις) εν καλό πράμα οι ανάποδοι !!!
μετά εμάθαμεν και τα μονομπλόκ !!! ε..ακόμα να φαηθούμε με τούτα αλλά οι εταιρείες αρκέψαν να στρέφονται προς τα τζαμαί...

αλλά το φίλο μας εν το ερωτήσαμε...πόσα διαθέτεις γιώργοχχ για το νέο σου όπλο...αν διαθέτει τα χρήματα για εξωτικό όπλο τότε να κοιτάξει στα μαγαζιά που είπε ο πτωχόπουλος για τρυγονς, bleu !!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by Antreas »

Ελλαδα τζαι ξερο ψωμι καλο. οι δικοι μας δαμεσα κωφκουν ραφκουν οπως τους καπνίσει

giorgosxx
Posts: 61
Joined: Tue Sep 16, 2008 9:18 am
Location: ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by giorgosxx »

Φιλοι μου επαραγγειλε κανενα σας που το diveshop.gr / edive.gr . Ηρθαν τα πραματα οπωςτα παραγγειλετε. Ειπα μου και για rob allen http://www.diveshop.gr/shop/product.asp ... 3&P_ID=763 τι λετε

giorgosxx
Posts: 61
Joined: Tue Sep 16, 2008 9:18 am
Location: ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by giorgosxx »

Ρε φιλε εν θελω να δωκω παραπανω που 300

User avatar
HellRider
Posts: 123
Joined: Tue Nov 27, 2007 9:10 am
Location: λεμεσος

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by HellRider »

σχετικα παντα.εγω το οπλο μου το πηρα απο κυπρο, 30ευρω φτηνοτερα απο το πιο φτηνο μαγαζι στην ελλαδα.ουτε επεριμενα ουτε να ερτει σπασμενο :wink:
αλλα λιγο research on the internet δεν βλαπτει, απλα για να μην μας πιαννουν κοροιδα.

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by Antreas »

HellRider wrote:σχετικα παντα.εγω το οπλο μου το πηρα απο κυπρο, 30ευρω φτηνοτερα απο το πιο φτηνο μαγαζι στην ελλαδα.ουτε επεριμενα ουτε να ερτει σπασμενο :wink:
αλλα λιγο research on the internet δεν βλαπτει, απλα για να μην μας πιαννουν κοροιδα.
για ποιο οπλο μιλαμε ?

User avatar
HellRider
Posts: 123
Joined: Tue Nov 27, 2007 9:10 am
Location: λεμεσος

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by HellRider »

seac sub thunder 85

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by Giorkos »

κοπέλλια,

Ο γιώργοςχχ έχει 300€ μέστην πούγγα του τζαι βαρούν...βοηθάτε να τον ξαλαφρύνετε !!!

Εισηγηθείτε όπλο που θα του κάμνει μέχρι τα λεφτά που διαθέτει !!! για να δούμε τι εισηγήσεις θα πέσουν !!!! :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by Antreas »

εγω νομιζω να παρεις ενα τηλ τον Γιωργο Παυλιδη (blueinstinct) και να του πεις.
ειμαι ο Γιωργος.
ψαρευω τα ταδε μετρα με την ταδε τεχνικη και θελω ενα οπλο με 300 ευρο.
αυτος θα σου πει τι μεγεθος σου χρειάζεται και τι πρεπει να κανεις και θα σου στήσει ενα οπλο στα μετρα σου που θα το εχεις μεχρι να βαρεθεις να κρατας ψαροτουφεκο στο χερι σου

mariosko
Posts: 724
Joined: Mon Dec 03, 2007 2:08 pm
Location: Λ/ΣΙΑ

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by mariosko »

φίλε μου ότι όπλο και να πιάσεις, μην ξεχάνεις 'οτι τα ψαροτουφεκα δεν ψαρέφκουν μόνα τους. δεν το λέω για εσένα πρωσοπικα, καμια σχέση, ουτε σε ξέρω. απλα πολλοι νομιζουν ότι επειδη θα πιάσουν ένα ακριβο μεγάλο οπλο θα ερκουντε τα ψάρια να περνουν πανω στην βέρκα μόνα τους...
που εκεινα τα οπλα που ελαλες θα επιαννα Rob Allen εγω, ειναι το μονο που μπωρει να αντεξει "βαρετο" στησιμο.
Ο βλάκας ειναι ανίκητος...

giorgosxx
Posts: 61
Joined: Tue Sep 16, 2008 9:18 am
Location: ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by giorgosxx »

Φιλοι μου οπως ειπα κ στη αρχη ψαρεφκω 5 χρονια με ενα cyrano970 καλο οπλο δεν λεω χωρις κανενα προβλημα [κτυπα ξυλο] . Τωρα ειπα να δοκιμασω κ ενα λαστιχοβολο με κανενα δκιο μετρα παραπανω βεληνεκες και να τα κανω 2 τα οπλακια μου. Τα rob allen τα πουλα κανενας στη κυπρο? Την mares liquid skin star mask εδοκιμασε την κανενας?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by Giorkos »

giorgosxx wrote: Τα rob allen τα πουλα κανενας στη κυπρο?
νομίζω ο Πανίκος, blua ventura 25104923 .. μίλα μα τον Πανίκκο..εν χάνεις τίποτε... επίσης ρώτα τον και για τα buccanero και για τρυγονσ να σου πει κάποιος που τα εδοκίμασε όλα και η γνώμη του μετρά πολλά !!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

giorgosxx
Posts: 61
Joined: Tue Sep 16, 2008 9:18 am
Location: ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by giorgosxx »

ok file thanks

User avatar
hdemetris
Posts: 710
Joined: Tue Feb 27, 2007 4:23 pm
Location: Λάρνακα

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by hdemetris »

giorgosxx wrote:Τωρα ειπα να δοκιμασω κ ενα λαστιχοβολο με κανενα δκιο μετρα παραπανω βεληνεκες και να τα κανω 2 τα οπλακια μου. Τα rob allen τα πουλα κανενας στη κυπρο?
Έχε υπόψιν ότι τα αεροβόλα εν πιο δυνατά από τα λαστιχοβόλα. Rob allen πουλά ο Πανίκκος.
Who the cap fit
Let them wear it

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: Ποιο το καλυτερο 115

Post by sea-hunter »

τι ειναι το μονομπλόκ ?????? :roll: :P :shock:
Keep Walking...Keep Fishing!!

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”