Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by gptochos »

Giorkos wrote:by the way....και κάποιος άλλος εγόρασεν housing αλλά φαίνεσται μου έκρυψεν σαν την λότταν ....α ρε πτωχόπουλλε ??? :wink:
:D Ρε τράουλε αφού είπα σου ότι εφέραν μου την.Πρέπει να έβρω ώρα να ξεκινήσω να κάμω καμιά βάση για να την δοκιμάσουμε. Αν θέλεις κάμε εσύ την βάση που είσαι αδκιασερός. Ιδάλιως θα την κρατούμε όπως τα παλαβά ενναλάξ θα κάμνουμε τους κινηματογραφιστές. Αλλά όταν θα κάμνω καρτέρκα κανόνισε να μεν βαρεθείς και να είναι φορτισμένη η μπαταρία της φωτογραφικής διότι μπορεί να λήψει πάνω μου! χαχαχαχαχαχαχα :D :D :D :D :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by Giorkos »

Σάββατο πρωί να την δοκιμάσουμε...κανόνισε την ως τότε να είναι σε επιχειρησιακή ετοιμότητα :twisted:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by StephanosNic »

επισης δε την τζιε τούτη

Code: Select all

http://www.actioncameras.co.uk/Digital_Hero_3.html?gclid=CM-G5PLt2JUCFRdqQgodNVbJYA
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by Giorkos »

Giorkos wrote:Σάββατο πρωί να την δοκιμάσουμε...κανόνισε την ως τότε να είναι σε επιχειρησιακή ετοιμότητα :twisted:
επήες και το Σάββατο πρωί ρε πτωχοπουλένκο !!!! νομίζω να μου δώκεις την καμερούα σου να φωτογραφίζω μόνος μου... :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by Giorkos »

StephanosNic wrote:επισης δε την τζιε τούτη

Code: Select all

http://www.actioncameras.co.uk/Digital_Hero_3.html?gclid=CM-G5PLt2JUCFRdqQgodNVbJYA

στέφανε, είδα την τζαι τούτη αλλά το το σχήμα της εν με εμπνέει !!!!

προς το παρών νομίζω η πιο ιδανική λύση (όσο αφορά σχήμα κτλ) έχει το η ATC3K και λίο πιο λίον η ATC5K .. σε μερικά σαιτ λένε ότι η 5 το μόνο που έχει διαφορετικό είνια λίγο πιο μεγάλη γωνιά και η οθόνη...υποτίθεται ότι η ποιοότητα παραμένει η ίδια...σε άλλα σάιτ λένε ότι εκτός από οθόνη και μεγαλύτερη γωνία έχει επίσης καλύτερη ποιότητα... βιτεος έχει πολλά το γιουτιουμπ αλλά το στριμινγκ δεν σου δίνει να καταλάβεις την ποιότητα...επομένως περιμένω ακόμη πέρκει έυρω κανεά βίτεο (υποβρήχιο σε θάλασσα και όχι σε πισίνα που είναι πολύ φωτεινή) να φκάλω απόφαση !!! )
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by Giorkos »

xaxaxa

ήντα καίσιην επάθαμεν σήμερα !!!

εθώρουν μια μάσκα (liquid image camera mask) και μετά από μία παγίδα έφα την !!!

είμαι ο κάτοχος (είναι in transit καθώς μιλούμε) μίας τέτοιας μάσκας...έκατσε μου ο κούκος αηδόνι !!!! η σκέψη ήταν να γίνει μία χειρουργική επέμβαση στην μάσκα και τα κομμάτια να ενσωματωθούν σε ψτ !!! μία ιδέα είναι... μαλλον θα το κάνω...αλλά πρώτα θα δοκιμάσω να φωτογραφίσω κανένα σορκό !!! (πρωί πρωί πριν να παν οι υπόλοιποι παραλία τζαι να με περιπαίζουν)


κούκος=αηδόνι γιατί εν είδα πόσα έθελε να την στείλει ο παρέας... επειδή έκαμα μπιτ που κύπρο εν εθώρουν χρέωση..λέω...ε κα΄νενα πεντόλιρο στέλνει την Αγγλία (αν στη μαμά της η σύζυγος και φέρνει μου την) ...βάλλω αντρέσσα της αγγλιας και ΟΠΠΠΠ 35 λίρε μεταφορικά !!!! εφάμεν την καλά !!! εν πειράζει...υγεία ..... :wink:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0258952913
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
HellRider
Posts: 123
Joined: Tue Nov 27, 2007 9:10 am
Location: λεμεσος

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by HellRider »

εχει την στο e-bay πωλητης απο κυπρο :!:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by Giorkos »

HellRider wrote:εχει την στο e-bay πωλητης απο κυπρο :!:

e...κανεί μας μια... η μαλακία έιναι ότι δνε έχει ήχο και εν θα ακούω το ΤΤΤούπ των λαστίχων...

εν πειράζει..εν να το κάμνω εντιντ στο μουβι μεικερ και να κάμνω του ττούπ εγώ !!!! :mrgreen:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by StephanosNic »

Giorkos wrote:

e...κανεί μας μια... η μαλακία έιναι ότι δνε έχει ήχο και εν θα ακούω το ΤΤΤούπ των λαστίχων...

εν πειράζει..εν να το κάμνω εντιντ στο μουβι μεικερ και να κάμνω του ττούπ εγώ !!!! :mrgreen:
χαχαχαχαχαχα τζιε ΑΝ τυχει να παιξεις ψάρι βαλε εφφε να λαλει 'ΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ' οπως τα εργα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
HellRider
Posts: 123
Joined: Tue Nov 27, 2007 9:10 am
Location: λεμεσος

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by HellRider »

:lol: :lol: βαλλε τους τζε φωνουες :lol: :lol:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by MariosK »

Giorkos wrote:xaxaxa

ήντα καίσιην επάθαμεν σήμερα !!!

εθώρουν μια μάσκα (liquid image camera mask) και μετά από μία παγίδα έφα την !!!

είμαι ο κάτοχος (είναι in transit καθώς μιλούμε) μίας τέτοιας μάσκας...έκατσε μου ο κούκος αηδόνι !!!! η σκέψη ήταν να γίνει μία χειρουργική επέμβαση στην μάσκα και τα κομμάτια να ενσωματωθούν σε ψτ !!! μία ιδέα είναι... μαλλον θα το κάνω...αλλά πρώτα θα δοκιμάσω να φωτογραφίσω κανένα σορκό !!! (πρωί πρωί πριν να παν οι υπόλοιποι παραλία τζαι να με περιπαίζουν)


κούκος=αηδόνι γιατί εν είδα πόσα έθελε να την στείλει ο παρέας... επειδή έκαμα μπιτ που κύπρο εν εθώρουν χρέωση..λέω...ε κα΄νενα πεντόλιρο στέλνει την Αγγλία (αν στη μαμά της η σύζυγος και φέρνει μου την) ...βάλλω αντρέσσα της αγγλιας και ΟΠΠΠΠ 35 λίρε μεταφορικά !!!! εφάμεν την καλά !!! εν πειράζει...υγεία ..... :wink:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0258952913

Φίλε έτυχεν μου τζε μέναν με πιο πολλά πιο βαρετά πράματα που μια μάσκα (είχα παραγγελία 5KG) τζε όταν μου είπεν 60 ευρώ είπα του ότι αποκλείεται τζε συνήθως εν πληρώνω πάνω που 25-35 ευρώ τζε αν εν 60 ευρώ εν το θέλω (άμμα γράφει Not Specified στο delivery μπορείς να αρνηθείς έτσι ψηλό shipping). Τελικά απάντησαν μου πίσω ότι έκαμεν λάθος τζε είπεν μου μόνο 30 ευρώ. Κάμνουν τα τούτα τα κολπούθκια... Στείλτου έναν e-mail.

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by Giorkos »

MariosK wrote:
Giorkos wrote:xaxaxa

ήντα καίσιην επάθαμεν σήμερα !!!

εθώρουν μια μάσκα (liquid image camera mask) και μετά από μία παγίδα έφα την !!!

είμαι ο κάτοχος (είναι in transit καθώς μιλούμε) μίας τέτοιας μάσκας...έκατσε μου ο κούκος αηδόνι !!!! η σκέψη ήταν να γίνει μία χειρουργική επέμβαση στην μάσκα και τα κομμάτια να ενσωματωθούν σε ψτ !!! μία ιδέα είναι... μαλλον θα το κάνω...αλλά πρώτα θα δοκιμάσω να φωτογραφίσω κανένα σορκό !!! (πρωί πρωί πριν να παν οι υπόλοιποι παραλία τζαι να με περιπαίζουν)


κούκος=αηδόνι γιατί εν είδα πόσα έθελε να την στείλει ο παρέας... επειδή έκαμα μπιτ που κύπρο εν εθώρουν χρέωση..λέω...ε κα΄νενα πεντόλιρο στέλνει την Αγγλία (αν στη μαμά της η σύζυγος και φέρνει μου την) ...βάλλω αντρέσσα της αγγλιας και ΟΠΠΠΠ 35 λίρε μεταφορικά !!!! εφάμεν την καλά !!! εν πειράζει...υγεία ..... :wink:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0258952913


Φίλε έτυχεν μου τζε μέναν με πιο πολλά πιο βαρετά πράματα που μια μάσκα (είχα παραγγελία 5KG) τζε όταν μου είπεν 60 ευρώ είπα του ότι αποκλείεται τζε συνήθως εν πληρώνω πάνω που 25-35 ευρώ τζε αν εν 60 ευρώ εν το θέλω (άμμα γράφει Not Specified στο delivery μπορείς να αρνηθείς έτσι ψηλό shipping). Τελικά απάντησαν μου πίσω ότι έκαμεν λάθος τζε είπεν μου μόνο 30 ευρώ. Κάμνουν τα τούτα τα κολπούθκια... Στείλτου έναν e-mail.

όι ρε φίλε...εν οκ τελικά (όι το ότι εν να πληρώση πιο λίο αλλά η 'τελική' τιμή

έγραφε το κόστος αποστολής (κάτω δεξιά) αλλά εγώ ο γάρος εν το είδα...είχε τιμή μάσκας 29.99 λίρες... η πιο φτηνή στο ιμπει βρίσκω τιν γύρω 65 λίρες και άνω...επομένως τούτος εδώλοσε το αγκιτρουίν του με πολύ χαμηλή τιμή μάσκας και όταν ετσίμπησα τυφλωμένος απο την χαμηλή τιμέ έφα την :mrgreen:

όταν την 'έκλεισα' λόγο το υ ότι το αcount moy είναι γραμένο στην Κύπρο δεν μου έφκαλε μεταφορικά το paypal .έτσι έβαλα διεύθυνση τηε γυναίκας μου στην Αγγλία και μετά εμφανίστηκε το shipping !!!

με λία λόγια , αυτός το είχε δηλωμένο το κόστος αποστολής...απλώς εγώ εν το είδα....εχάρηκα όμως γιατί αν εκάθουμουν να το σουζατίζω το να δώκω 65 λίρε (45 Κυπριακές λίρες) γιατ ν μάσκα ήτν α να τσιγγουνευτώ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Τέλος όλα καλά !!! :wink:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
StephanosNic
Posts: 329
Joined: Wed Sep 19, 2007 12:38 pm
Location: Lefkosia

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by StephanosNic »

Σορκός: 'Μα τι εν τούτο το κιτρινο πράμα που ερκεται πάνω μας?'

Τσιπούρa: 'Είναι ο νεος βιονικός ψαροτουφεκας'

Σοβαρά που εννα την δοκιμάσεις φκαλε μια φωτο να την φορείς να δούμε πως εννα φαινεσαι :lol:
I MAKE FISH YOU GO DISCO !!!! DISCO DISCO GOOD GOOD !!!!

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by gptochos »

Ρε γάρε έπρεπε να πάεις να πιάσεις καμιά διόπτρα που έχουν οι πεζονάυτες.Να πίασεις και ένα Humm (b) er φουσκωτό να βάλεις και νάκκο φούμο και να κάμνεις κάλυψη απόκρυψη με το Drakunov όπως στο "Enemy of the Gates" να έρτει και καμιά ρώσσικη συναγριδούλα! :mrgreen:

χαχαχαχα εννα σου σύρω περιπαίξιμο που εννα σε δώ να την φορείς......

Ρε Γιώρκο εφαντάστηκες να βάλει νερό η μάσκα? :D Επήαν μούττη κ...ο οι 65 στερλίνες :D :D

Μακάρι τζαι ξαναπείς μου ότι δεν βαστάς λεφτά για νέα στολή. Αφού πετάσεις τα πάνω σε μαλ....ιες :P
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Υποσχόμενη Καμερούα για υποβρύχιες λήψεις

Post by Giorkos »

gptochos wrote:χαχαχαχα εννα σου σύρω περιπαίξιμο που εννα σε δώ να την φορείς......
που εν να έρτεις ψάρεμα εν να με δεις :lol: :lol: :lol: :lol:
gptochos wrote: Ρε γάρε
Κύριοι αντμινιστρειτορ. Απαιτώ άμεση διαγραφή του μέλους gptochos για τις δημόσιες υβριστικές προσφωνήσεις προς το virtual online πρόσωπό μου !!!! :|
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”