100αρι ή 110αρι

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Panayiotis3 »

Vintage wrote:
Panayiotis3 wrote:thanks κοπελια για τες πληροφοριες
Αν είσαι από Λευκωσία ριξε και μια ματιά στα τοπικά καταστήματα ίσως γίνει η δουλια σου χωρίς να τρέχεις ;)
Εδοκα τον γυρω μου και Λευκωσια ρε φιλε (Survival, SuperAction, H&A κ.α) επειρα καποιες γνωμες οσον αφορα μερικα οπλα αλλα θελω να δω και μερικα αλλα (bucanero π.χ) που δεν εχει Λευκωσια

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by gptochos »

Ρε Παναγιώτη με 300 ευρώπουλα πιάνεις καλό όπλο χωρίς να χρειαστεί να δώσει το παραμικρό σεντ για να αλλάξεις βέργες λάστιχα κλπ!

Τώρα για carbon που λες αν θα πιάσεις Carbon να πιάσεις μονομπλοκ (ενα κομμάτι μονοκόμματο)! Υπάρχουν αρκετές λύσεις σε όπλα και ειδικά με τα λεφτά που διαθέτεις! Πήγαινε δε όπλα πιάστα στο χέρι σου να δεις αν σου κάθεται καλά και αποφασίζεις! Τώρα για τα bucanero ακούστηκαν πολύ καλά λόγια σαν όπλα (είναι ενισχυμένος αλουμίνιο σωλήνας όπως και τα Rob Allen). Προσωπικά δεν εδοκίμασα κανένα! Σου λέω τι ακούγεται και τι γράφεται στα διάφορα φορουμ! :wink:

Το σημαντικό είναι να έχεις support - aftersales service σε περίπτωση οποιασδήποτε βλάβης στο όπλο σου! Πήγαινε να δεις στα μαγαζιά που σου είπαν τα παιδκιά και αποφάσισε! :whistle:

Μην κάμεις το λάθος να δωσεις πολλά λεφτά πάνω σε όπλο! Όσον αφορά το Ριφούιν που λαλεί ο Χρύσανθος ότι του αρέσκει είναι ένα απλό ξύλινο όπλο από τικ ξύλο! Ως εδώ! Η τιμή του κατ εμένα είναι τσιμπημένη! Πληρώνεις όνομα! Όπως πλήρωσα εγώ για το C4! Γούστα και καταναλωτική μανία τίποτε άλλο! :think:

Αν δώσεις κάτι παραπάνω μπορείς να βρεις και ξύλινο σε τούτα τα λεφτά! Πήγαινε στους μαγαζάτορες είναι αρκετά βοηθητικοί όλοι θα σε βοηθήσουν στις επιλογές σου και αν έχεις απορίες εδω είμαστε!

Για τα μαγαζία της Λεμεσού! Πιάνεις το δρόμο για το Λιμάνι! Προχωράς αρκέτά κάτω! Μολεις περάσεις τα τελευταία φώτα (σταυροδρόμι) θα δεις το μαγαζί του Παυλίδι στα αριστερά σου.

Για τον Πανίκο πας πάλι από το round about προς το λιμάνι. Στο πρώτα φωτα (σταυροδρόμι) πας αριστερά και στα δευτερα φώτα που θα βρεις πας δεξιά (έχει ένα λαστιχάρι στο δεξί σου χέρι). Μετά πάς όλο ευθεία (θα περάσεις κάτι φώτα και ένα σχολείο) και θα δεις το μαγαζί στο αριστερό σου χέρι πριν από το φαρμακείο και μετά από κάτι καφενέδες! 8)
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Panayiotis3 »

Ok ρε φιλε απλως επειδη εν εχω ιδεα που τιμες ψαροτουφεκων Κυπρο ηταν και ενας λογος που εκαμα τουτο το θεμα να μαθω και λιο που κειμενωνται πανω-κατω τιμες και τι οπλο μπορω να παρω με τα λεφτα που διαθετω.

Ολοι εισασταν πολυ ενημερωτικοι και χρησιμοι γι'αυτο θελω να σας ευχαριστησω ολους. Λεμεσο τελικα θα παω αυριο Σαββατο και οταν παρω το οπλο θα ανεβασω φωτο να μου πειτε εντυπωσεις

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Panayiotis3 »

Τα μονα οπλα που εκατσαν μεσα στο χερι μου ηταν το bucanero και τα rob allen. Επροτιμησα ομως το bucanero 106 γιατι εγεμωνε το ματι μου καλητερα. Το επιασα με 6,5 βεργα Ν/Τ με καρχαριακια, 2χ16αρια primeline και μουλινε με 50m dyneema(φωτογραφιες σε λιο γιατι εχει προβλημα το κινητο μου :D :D )

User avatar
c.nadiotis
Posts: 814
Joined: Tue May 19, 2009 9:13 am
Location: «Όταν εγκαταλείπεις την επιφάνεια να θυμάσαι ότι ζεις υπό προϋποθέσεις».
Contact:

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by c.nadiotis »

πολυ καλη επιλογη, μολυσ το μαθεις θα κανεις θραυση!!!!
I live my life a breath at a time

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Panayiotis3 »

Και οι φωτογραφιες που υποσχεθηκα
Attachments
bucanero2.JPG
bucanero2.JPG (91.31 KiB) Viewed 4700 times
bucanero1.JPG
bucanero1.JPG (62.91 KiB) Viewed 4703 times
bucanero.JPG
bucanero.JPG (78.41 KiB) Viewed 4699 times

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by chrysanthos9 »

re file polla wraio oplo kalo apsareuto poy timi ti leei full stimeno?
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Panayiotis3 »

chrysanthos9 wrote:re file polla wraio oplo kalo apsareuto poy timi ti leei full stimeno?
Εστηλα σου pm για παραπανω λεπτομεριες ρε χρυσανθε για να μεν καμω διαφημηση καποιου καταστηματος

paulos charalambous
Posts: 343
Joined: Sat Sep 29, 2007 8:49 am
Location: Lefkosia

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by paulos charalambous »

πολλα ωραιο οπλουι ρε παναγιωτη εν κανονι!!πιαστο τζαι αντακωσε καρτερκα

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Giorkos »

Panayiotis3 wrote:Τα μονα οπλα που εκατσαν μεσα στο χερι μου ηταν το bucanero και τα rob allen. Επροτιμησα ομως το bucanero 106 γιατι εγεμωνε το ματι μου καλητερα. Το επιασα με 6,5 βεργα Ν/Τ με καρχαριακια, 2χ16αρια primeline και μουλινε με 50m dyneema(φωτογραφιες σε λιο γιατι εχει προβλημα το κινητο μου :D :D )

Τελικά για να μεν μαλλώνει το 100 με το 110 εμοίρασες την διαφορά...ε σχεδόν :)


καλοψάρευτο !!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Panayiotis3
Posts: 80
Joined: Thu May 20, 2010 1:33 pm
Location: Μακεδονιτισσα, Λευκωσια

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Panayiotis3 »

Giorkos wrote:Τελικά για να μεν μαλλώνει το 100 με το 110 εμοίρασες την διαφορά...ε σχεδόν :)

καλοψάρευτο !!!
Μα επειδη η κεφαλη του δια του ακομα 4 ποντους οπλισης στο πρωτο λαστιχο και στο δευτερο 6 εν 110αρι τελικα :D :D
Giorkos wrote:καλοψάρευτο !!!
thnx ρε φιλε

User avatar
tasos83
Posts: 156
Joined: Wed Mar 12, 2008 9:15 pm
Location: Πάφος

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by tasos83 »

καλορίζικο το όπλο ρε φίλε. έχω και εγώ το 96άρι. μάχημο οπλούι και σχετικά βαρβάτο.
καλές βολές :violence-pistoldouble:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Giorkos »

barracuda wrote:
Giorkos wrote:
Τι σου έκανε πάλι ρε φιλε ο μπαρακούντα και σε σαντανοσε ? μήπως σου έλειψα ? :lol: :clap:
όντως εσαντάνωσες με...

Είχα γράψει του βιντειτς ότι εν πολλά καλά γιατί βλέπω ότι εμπλέκεται σε 'επικοδομητικό' διάλογο στο φόρουμ, παρά να μας γράφει μόνο GAME OVER τζαι Περαστικά μας....

μετά είδα ότι δεν ήταν ο βιντειτσ αλλά εσύ που τα έγραφες, τζαι έσβησα τα :wink:

Καλοσώρισες όμως ...
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
gptochos
Posts: 705
Joined: Tue Apr 17, 2007 7:42 am
Location: Λάρνακα

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by gptochos »

Με γεια ρε Παναγιώτη καλοβούτηκτο ατε και ματωμένο με συναγρίδα :D
Ποιος θα ειναι ο τριτος καπετάνιος?

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: 100αρι ή 110αρι

Post by Giorkos »

Vintage wrote: Τελικά εσένα σε τρώει...
Μάλιστα κύριε barracouta να συμφωνείς και συ και να λες μπράβο στα παιδιά για να συμμετέχεις στην "ΕΠΟΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΉ" συζήτηση των παιδιών

Άμα διαφωνείς την έβαψες :)
:violence-pistoldouble: GAME OVER

άτε πάλε....

:violin: :violin: :violin:
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”