setup

Post Reply
User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

setup

Post by Antreas »

ρε παιθκια σε οπλο με ανοιχτή κεφαλη χωρις οδηγο αν βαλω 2χ16 θα εχει ταλαντωση η θα ειναι καλο ?
το οπλο ειναι 90ρι

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: setup

Post by admin »

Antreas wrote:ρε παιθκια σε οπλο με ανοιχτή κεφαλη χωρις οδηγο αν βαλω 2χ16 θα εχει ταλαντωση η θα ειναι καλο ?
το οπλο ειναι 90ρι
:think: :think: :think: :think: :think: Υλικό κατασκευής όπλου? Μέγεθως λαστίχων? :think: :think: Σε εννενηντάρι 2 λάστιχα για τι ψάρεμα-Τρύπα? :think: :think:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: setup

Post by Giorkos »

δεν ξέρω αλλά ποττέ δεν μου εφατσάραν τα όπλα που έχουν ΠΕΡΑΣΤΑ λάστιχα τζαι εν χωρίς οδηγό..... :think: ...εκτός τζαι αν παίζω σε στόχο σαν τον ελέφαντα μιάλο :oops:


γιατί εν του βάλλεις τζαι ένα οδηγό.....να μεν ανησυχείς τζαι να μας βάλλεις τζαι μας σε δύσκολες σκέψεις :?: :?: :?: :) :) :)
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: setup

Post by Antreas »

admin wrote: :think: :think: :think: :think: :think: Υλικό κατασκευής όπλου? Μέγεθως λαστίχων? :think: :think: Σε εννενηντάρι 2 λάστιχα για τι ψάρεμα-Τρύπα? :think: :think:
το οπλο ειναι carbon σωληνας bleutec κεφαλη bleutec τζαι λαβη δεμκα.
ε βασικα το σκεφτομουν σαν χειμωνιάτικο οπλο.
καρτερι με τα διπλα τζαι τρυπα με το ενα λαστιχο.
Giorkos wrote:δεν ξέρω αλλά ποττέ δεν μου εφατσάραν τα όπλα που έχουν ΠΕΡΑΣΤΑ λάστιχα τζαι εν χωρίς οδηγό..... :think: ...εκτός τζαι αν παίζω σε στόχο σαν τον ελέφαντα μιάλο :oops:


γιατί εν του βάλλεις τζαι ένα οδηγό.....να μεν ανησυχείς τζαι να μας βάλλεις τζαι μας σε δύσκολες σκέψεις :?: :?: :?: :) :) :)
ουτε εμενα ρε φιλε αλλα το ανήσυχο πνευμα μου εν με αφήνει να βαλω πλαστικο οδηγο θελει carbon οδηγο τζαι εν ακριβός :dance:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: setup

Post by Giorkos »

ρε αντρίκο ανήσυχο πνεύμα...

πάστο εκατοστάρι σου το ριφ εν έσιης 2 16αρκα???

δοκίμαστα σε στόχο να δεις τι λαλεί ??

ο οδηγός της όμερ ασ πούμε...εν τερκάζει στην κεφαλή-λαβή του όπλου τούτου??? (ο οδηγός της ομερ εν πιο χαμηλός..οξά πιο ψηλά που τη κεφαλή?)
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
Antreas
Posts: 746
Joined: Tue Dec 25, 2007 11:15 am
Location: Nicosia

Re: setup

Post by Antreas »

ο οδηγος της ομερ ρε φιλε ειδα τον πανο σε ενα t20 που ειχε ενας παρεας τζαι ουτε πανο σε τζεινο που εν ομερ εν ε καθετουν η βερκα πανω στον οδηγο.
ο σωληνας του οπλου μου εν 30μμ αρα εν νομιζω να καμνει τζεινος της ομερ.
μαλλον εν bleutec που πρεπει να βαλω πανω.
τωρα για να το δοκiμασω με τα λαστιχα του riffe πρεπει να παω μια μερα για δοκιμες πραμα που εν νομιζω γιατι αν θα παω θαλασσα θελω να ψαρέψω τζαι οι να καμνω βολες σε τενεκουθκια.
τζαι παραπανω ρωτω αν το δοκίμασε κανενας για να μεν μπαίνω στην διαδικασια να καμνω πειράματα τζαι δοκιμές :wink:

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: setup

Post by Giorkos »

ok!!!!

κοπρέντε αμίγκο !!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

Post Reply

Return to “ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ”