ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ????

Post Reply
andreasstf
Posts: 63
Joined: Sun Jun 26, 2011 5:07 pm
Location: GERI

ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ????

Post by andreasstf »

ενδιαφερομε να αγορασω καποιο 90ρι και ιμε μεταξι του pathos open pro, omer ET και omer HF2.
κανω σινιθος ριχα σιρτα καρτερια, ποιο απο αφτα με το καταληλο setup θα χτιπα δινατα και μακρια?
ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΤΑ 3 ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ ? (αν εχετε ιποψη σας και καποιο αλλο μοντελλο πεστε μου)
( αν καποιοσ εχι για πουλησι καποιο απο αφτα τα μοντελλα ασ μου προτινει)

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ????

Post by NIKOLAS HARRIS »

andreasstf wrote:ενδιαφερομε να αγορασω καποιο 90ρι και ιμε μεταξι του pathos open pro, omer ET και omer HF2.
κανω σινιθος ριχα σιρτα καρτερια, ποιο απο αφτα με το καταληλο setup θα χτιπα δινατα και μακρια?
ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΦΤΑ ΤΑ 3 ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΤΕ ? (αν εχετε ιποψη σας και καποιο αλλο μοντελλο πεστε μου)
( αν καποιοσ εχι για πουλησι καποιο απο αφτα τα μοντελλα ασ μου προτινει)
όλοι παθος προτιμουν φιλε μου.εγω βεβαια πιστευω ότι σαν τα ντεμκα δεν εχει μονο που είναι δυσευρετα πλεον μονο που το ιντερνρετ βρισκεις.
αρα παρε παθος.μεχρι τα 100 εκ οπλο δεν παιζει και τόσο ρόλο τι όπλο θα ειναι φτάνει να σου κάθεται η λαβη στο χερι.βεβαια ενας σωληνας καρπον θα είναι πολυ καλύτερος για σενα ειδικα στα ρηχα γιατι εν θα σου κοφκει τα χερια σου προσπαθωντας να κρατησεις το οπλο οριζοντια!το σετ απ ειναι καλα 19αρι λαστιχο και 6,5 βεργα ή 17,5 με 6αρα αν και δεν θα το συνιστουσα γιατι αν χτυπησεις μεγαλο ψαρι δεν θα το κρατησει η 6αρα.

Post Reply

Return to “Πωλούνται-Ζητούνται”