ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

inglese.fishing
Posts: 279
Joined: Wed Sep 15, 2010 11:00 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by inglese.fishing »

apsavvas wrote:Και σταμάτα να σαμποταρης αυτα που χτίζουν οι άλλοι με το καθε τρόπο που εσυ πιστεύεις ειναι δίκαιος.
Μήπως εσύ σαμποτάρεις τις προσπάθειες κάποιων άλλων; Ο άνθρωπος ανακοινώσε ένα even και έβαλε ημερομηνία μήνες πριν.
Εν πολλά μικρή η Κύπρος για να έχει 2 events για surfcasting την ιδία μέρα και μάλιστα εν είπατε τίποτε στο φόρουμ (αφού πρώτα το ακυρώσατε)
Τελικά ποιος έχει άδικο;

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by apsavvas »

Δεν θα προβώ σε περισσότερα αλλά είναι στη κρίση του κάθε οργανωμένου συνόλου να πράττει όπως θέλει αυτό ( διοικητικό συμβούλιο). Και ταυτόχρονα φιλε είναι και δική σου επιλογή πιο δρομο θες να πάρεις - σεμινάριο ή αγώνα και πράττεις ανάλογα.



Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
The only source of knowledge is experience

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by belluga »

spais wrote:
belluga wrote:
spais wrote:Δεν χρειάζεται να σου απαντήσω διότι ότι και να σου πω δεν είσαι σε θέση να καταλάβης !! Πολύ διαφορετικά σκεφτόμαστε !!
Αλλά επειδή μου αρέσει να με βλέπει ο άλλος στα μάτια αποφάσισα τώρα να έρθω στον αγώνα που θα γίνει το σάββατο και να μου πείτε αυτά που έχετε να μου πειτε στα μουτρα !! Διότι έχετε μάθει να κρύβεστε πίσω που τα κομπιούτερ και να λέτε ότι θέλετε!! Και δεν είναι προσωπικά σε εσένα που αναφέρομαι αλλά σε όλους !!!


Ραντεβού λοιπ'όν στον αγώνα το σάββατο !!!
Οταν ηρθες στον αγωνα που ημουν και εγω σου εδειξα οτι δεν κρυβομαι πισω απο κανενα υπολογιστη αλλα ακομα και εκει βγηκες την επομενη εσυ πισω απο εναν υπολογστη και ελεγες αρλουμπες!


Για ποιόν αγώνα μιλάς φιλούι μου και τι αρλούμπες είπα ?? Ηρθες και μου είπες είμαι ο BELLUGA του φόρουν ?? χαχαχα να γελάσω
Εισαι τοσον χρονων ανθρωπος τζαι συνεχιζεις να λαλεις ψευτιες εν πειραζει ατε κατι ξερεις για να το συνεχιζεις φευκω τζαι γω που τη συζητηση εν θα σου χαλασω τα σχεδια σου!


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by apsavvas »

Μηνες πριν? Αν εννωας για το αγωνα ναι 15 Οκτωβρίου ανακοινώθηκε δεν βλεπω τιπουα γ σεμιναριο εγώ

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
The only source of knowledge is experience

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by admin »

ANTONISE wrote:Ευρο αφου εισαι και ο προεδρος του club γραψε και εδω στο φορουμ να διαβασουν και οι φιλοι μας οτι ο λογος που εγινε τουτη η παρεξηγηση ηταν ο Αριστος ,παρεπιπτοντος αν θελει μπορει να απαντησει ο ιδιος
Ρε Αντώνη εσένα αλού σε τρώει και αλού κνίθεσε..... αλλά αν μου πείς τσαι εντελας εδημιούργησα εγώ την παρεξήγηση να σε παραδεχτώ. Εγώ είπα του καταστήματος να διοργανώσει σεμινάριο και να έρτει να το διαφημίσει μέσα στην σελίδα μου????? ή εγώ είπα του Έβρου πρίν να άνακοινώσει το κατάστημα σεμινάριο να ανακοινώσει to club αγώνα. Τελικά εν σοβαρό το πρόβλημα σου!!!Να το τσακάρεις!

Τα πράματα εν με χρονολογική σειρά κατεγραμμένα

Το club ανακοίνωσε αγώνα απο το περιοδικό και το facebook αρχές Νοεμβρίου όπως κάνει και η A.I.DA και ο Σ.Φ.Υ.Κ.Κ και ο ΠΑ.ΣΙ.ΜΙ.Σ και ο C.A.B.A.C ή μήπως είαμι τσαι πίσω που τούτους?
ο spais 27 Νοεμβρίου ανακοινώνει σεμινάρειο με τον Σπανίολο

Εγώ φιλοξενώ τις ενέργειες όλων των συνδέσμων και σωματείων ότι μου στέλνουν με σκοπό να προωθήσω το ψάρεμα, μάλιστα απο την στιγμή που το συγκεκριμένο καταστημα του Ιάκωβου δέν βάζει διαφήμιση στο περιοδικό ή στην σελίδα εγώ μπορούσα να διαγράψω την ανακοίνωση αλλά την άφησα. Ε πέ μου λοιπόν πώς εδημιούργησα εγώ την παρεξήγηση? ο καθένας μπορεί να πάει όπου ΄θέλει τώρά εάν δέν εσυντονιστήκαν δύο άνθρωποι που το οργανώνουν και τα έβαλαν όλα την ίδια ημέρα άλλο θέμα. Τσαι κάτι τελευταίο άρκεψες τσαι εξαντλής την υπομονή μου τσαι εγώ έν τσαι απειλώ μέσο του φόρουμ ούτε βρίζω μέσο του φόρουμ ...αλλά με τον΄νόμο ξέρω να προστατεύομαι απο ανθρώπους που κατηγορούν ανυπόστατα!!! τσαι αν έσχεις νού κατάλαβε!

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by ANTONISE »

admin wrote:
ANTONISE wrote:Ευρο αφου εισαι και ο προεδρος του club γραψε και εδω στο φορουμ να διαβασουν και οι φιλοι μας οτι ο λογος που εγινε τουτη η παρεξηγηση ηταν ο Αριστος ,παρεπιπτοντος αν θελει μπορει να απαντησει ο ιδιος
Ρε Αντώνη εσένα αλού σε τρώει και αλού κνίθεσε..... αλλά αν μου πείς τσαι εντελας εδημιούργησα εγώ την παρεξήγηση να σε παραδεχτώ. Εγώ είπα του καταστήματος να διοργανώσει σεμινάριο και να έρτει να το διαφημίσει μέσα στην σελίδα μου????? ή εγώ είπα του Έβρου πρίν να άνακοινώσει το κατάστημα σεμινάριο να ανακοινώσει to club αγώνα. Τελικά εν σοβαρό το πρόβλημα σου!!!Να το τσακάρεις!

Τα πράματα εν με χρονολογική σειρά κατεγραμμένα

Το club ανακοίνωσε αγώνα απο το περιοδικό και το facebook αρχές Νοεμβρίου όπως κάνει και η A.I.DA και ο Σ.Φ.Υ.Κ.Κ και ο ΠΑ.ΣΙ.ΜΙ.Σ και ο C.A.B.A.C ή μήπως είαμι τσαι πίσω που τούτους?
ο spais 27 Νοεμβρίου ανακοινώνει σεμινάρειο με τον Σπανίολο

Εγώ φιλοξενώ τις ενέργειες όλων των συνδέσμων και σωματείων ότι μου στέλνουν με σκοπό να προωθήσω το ψάρεμα, μάλιστα απο την στιγμή που το συγκεκριμένο καταστημα του Ιάκωβου δέν βάζει διαφήμιση στο περιοδικό ή στην σελίδα εγώ μπορούσα να διαγράψω την ανακοίνωση αλλά την άφησα. Ε πέ μου λοιπόν πώς εδημιούργησα εγώ την παρεξήγηση? ο καθένας μπορεί να πάει όπου ΄θέλει τώρά εάν δέν εσυντονιστήκαν δύο άνθρωποι που το οργανώνουν και τα έβαλαν όλα την ίδια ημέρα άλλο θέμα. Τσαι κάτι τελευταίο άρκεψες τσαι εξαντλής την υπομονή μου τσαι εγώ έν τσαι απειλώ μέσο του φόρουμ ούτε βρίζω μέσο του φόρουμ ...αλλά με τον΄νόμο ξέρω να προστατεύομαι απο ανθρώπους που κατηγορούν ανυπόστατα!!! τσαι αν έσχεις νού κατάλαβε!
τουτα τα λεεις εσυ, Ρωτα και αλλους που ξερουν τι εγινε πραγματικα,Δεν εχω ωρα να ασχολουμε μαζι σου,εσυ γιατι ασχολεισαι ?

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by belluga »

ANTONISE wrote:
admin wrote:
ANTONISE wrote:Ευρο αφου εισαι και ο προεδρος του club γραψε και εδω στο φορουμ να διαβασουν και οι φιλοι μας οτι ο λογος που εγινε τουτη η παρεξηγηση ηταν ο Αριστος ,παρεπιπτοντος αν θελει μπορει να απαντησει ο ιδιος
Ρε Αντώνη εσένα αλού σε τρώει και αλού κνίθεσε..... αλλά αν μου πείς τσαι εντελας εδημιούργησα εγώ την παρεξήγηση να σε παραδεχτώ. Εγώ είπα του καταστήματος να διοργανώσει σεμινάριο και να έρτει να το διαφημίσει μέσα στην σελίδα μου????? ή εγώ είπα του Έβρου πρίν να άνακοινώσει το κατάστημα σεμινάριο να ανακοινώσει to club αγώνα. Τελικά εν σοβαρό το πρόβλημα σου!!!Να το τσακάρεις!

Τα πράματα εν με χρονολογική σειρά κατεγραμμένα

Το club ανακοίνωσε αγώνα απο το περιοδικό και το facebook αρχές Νοεμβρίου όπως κάνει και η A.I.DA και ο Σ.Φ.Υ.Κ.Κ και ο ΠΑ.ΣΙ.ΜΙ.Σ και ο C.A.B.A.C ή μήπως είαμι τσαι πίσω που τούτους?
ο spais 27 Νοεμβρίου ανακοινώνει σεμινάρειο με τον Σπανίολο

Εγώ φιλοξενώ τις ενέργειες όλων των συνδέσμων και σωματείων ότι μου στέλνουν με σκοπό να προωθήσω το ψάρεμα, μάλιστα απο την στιγμή που το συγκεκριμένο καταστημα του Ιάκωβου δέν βάζει διαφήμιση στο περιοδικό ή στην σελίδα εγώ μπορούσα να διαγράψω την ανακοίνωση αλλά την άφησα. Ε πέ μου λοιπόν πώς εδημιούργησα εγώ την παρεξήγηση? ο καθένας μπορεί να πάει όπου ΄θέλει τώρά εάν δέν εσυντονιστήκαν δύο άνθρωποι που το οργανώνουν και τα έβαλαν όλα την ίδια ημέρα άλλο θέμα. Τσαι κάτι τελευταίο άρκεψες τσαι εξαντλής την υπομονή μου τσαι εγώ έν τσαι απειλώ μέσο του φόρουμ ούτε βρίζω μέσο του φόρουμ ...αλλά με τον΄νόμο ξέρω να προστατεύομαι απο ανθρώπους που κατηγορούν ανυπόστατα!!! τσαι αν έσχεις νού κατάλαβε!
τουτα τα λεεις εσυ, Ρωτα και αλλους που ξερουν τι εγινε πραγματικα,Δεν εχω ωρα να ασχολουμε μαζι σου,εσυ γιατι ασχολεισαι ?
χαχαχαχα!!!! Γιατι παρενοχλεις τον ανθρωπο Αριστε εν θωρεις εν εχει ωρα!


Sent from my iPhone using Tapatalk

steliosgewrgiou
Posts: 292
Joined: Sun May 26, 2013 9:41 am

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by steliosgewrgiou »

ψύχραιμα! :!: :!: :!: :!: :!:

evros
Posts: 76
Joined: Mon Feb 26, 2007 10:29 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by evros »

φιλε αντωνη και μιχαλη, ναι αντωνη "επεχτικε μαλακια με το περιοδικο" εν μεσα η ημερομινια του αγωνα και ο κοσμος ο παραπανω που εν να ερτει δεν διαβαζει με φορουμ με facebook μονο το περιοδικο. Τη εν το προβλημα τωρα δαμεσα μιχαλη και αντωνη τη θελετε να δειξετε? εμεις στις 15/10/13 ανακοινωσαμε τον δευτερο αγωνα , ποιο ειναι το προβλημα επειδη ακυρωσαμε τον αγωνα και τωρα εν να τον κανουμε ? ναι εν να τον κανουμε και ο λογος ειναι οτι οπως ειπα και πιο πανω οτι η ημερομινια ανακοινωθικε και με πηρε τηλ. ο σπονσορ και ειπαμε να τον κανουμε . Εμεις σαν σωματειο δεν εχουμε με κανενα προβλημα , ουτε λεφτα βαλουμε στην πουγκα ουτε τιποτε (τα λογιστικα οποιος θελει να τα δει ασ μου τα ζητηση). Εμεις σαν σωματειο θελουμε να περνα ο κοσμος καλα και πανω απο ολα υγεια.

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by spais »

evros wrote:φιλε αντωνη και μιχαλη, ναι αντωνη "επεχτικε μαλακια με το περιοδικο" εν μεσα η ημερομινια του αγωνα και ο κοσμος ο παραπανω που εν να ερτει δεν διαβαζει με φορουμ με facebook μονο το περιοδικο. Τη εν το προβλημα τωρα δαμεσα μιχαλη και αντωνη τη θελετε να δειξετε? εμεις στις 15/10/13 ανακοινωσαμε τον δευτερο αγωνα , ποιο ειναι το προβλημα επειδη ακυρωσαμε τον αγωνα και τωρα εν να τον κανουμε ? ναι εν να τον κανουμε και ο λογος ειναι οτι οπως ειπα και πιο πανω οτι η ημερομινια ανακοινωθικε και με πηρε τηλ. ο σπονσορ και ειπαμε να τον κανουμε . Εμεις σαν σωματειο δεν εχουμε με κανενα προβλημα , ουτε λεφτα βαλουμε στην πουγκα ουτε τιποτε (τα λογιστικα οποιος θελει να τα δει ασ μου τα ζητηση). Εμεις σαν σωματειο θελουμε να περνα ο κοσμος καλα και πανω απο ολα υγεια.
Αφού παραδέχεστε δημόσια ότι επέκτικε μαλακία τότε μπράβο σας !! και θα πω ότι χρειάζεται να είσαι πολύ large για να παραδέχεσαι κάποιο λάθος που έγινε !! Φίλε μου να κάμετε τον αγώνα σας και θα παρεβρεθούμε και εμείς εκεί διότι εμείς αγαπάμε το ψάρεμα και ειδικά το Surf casting , την τεχνική που ψαρεύουμε μανιοδός τα τελευταία 8 χρόνια !!! Και θα φέρω και τον φιλοξενούμενο μου μαζί μου !!!

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by apsavvas »

Μπαίνει νέος χρόνος κοπέλια.
Για αυτο βγάλτε τα προγράμματα σας έτσι ώστε να μην συμπίπτουν το ίδιο σαββατοκυριακο σεμινάρια ή αγώνες.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
The only source of knowledge is experience

User avatar
spais
Posts: 340
Joined: Fri Sep 06, 2013 10:02 am

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by spais »

[quote="apsavvas"]Μπαίνει νέος χρόνος κοπέλια.
Για αυτο βγάλτε τα προγράμματα σας έτσι ώστε να μην συμπίπτουν το ίδιο σαββατοκυριακο σεμινάρια ή αγώνες.

να είσαι σίγουρος ότι δεν θα ξαναταιριάσουν φίλε μου !!! :lol: :lol: :lol:

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by admin »

spais wrote:
evros wrote:φιλε αντωνη και μιχαλη, ναι αντωνη "επεχτικε μαλακια με το περιοδικο" εν μεσα η ημερομινια του αγωνα και ο κοσμος ο παραπανω που εν να ερτει δεν διαβαζει με φορουμ με facebook μονο το περιοδικο. Τη εν το προβλημα τωρα δαμεσα μιχαλη και αντωνη τη θελετε να δειξετε? εμεις στις 15/10/13 ανακοινωσαμε τον δευτερο αγωνα , ποιο ειναι το προβλημα επειδη ακυρωσαμε τον αγωνα και τωρα εν να τον κανουμε ? ναι εν να τον κανουμε και ο λογος ειναι οτι οπως ειπα και πιο πανω οτι η ημερομινια ανακοινωθικε και με πηρε τηλ. ο σπονσορ και ειπαμε να τον κανουμε . Εμεις σαν σωματειο δεν εχουμε με κανενα προβλημα , ουτε λεφτα βαλουμε στην πουγκα ουτε τιποτε (τα λογιστικα οποιος θελει να τα δει ασ μου τα ζητηση). Εμεις σαν σωματειο θελουμε να περνα ο κοσμος καλα και πανω απο ολα υγεια.
Αφού παραδέχεστε δημόσια ότι επέκτικε μαλακία τότε μπράβο σας !! και θα πω ότι χρειάζεται να είσαι πολύ large για να παραδέχεσαι κάποιο λάθος που έγινε !! Φίλε μου να κάμετε τον αγώνα σας και θα παρεβρεθούμε και εμείς εκεί διότι εμείς αγαπάμε το ψάρεμα και ειδικά το Surf casting , την τεχνική που ψαρεύουμε μανιοδός τα τελευταία 8 χρόνια !!! Και θα φέρω και τον φιλοξενούμενο μου μαζί μου !!!

:clap: :clap: :clap:

pavlosneofitou
Posts: 64
Joined: Mon Jul 15, 2013 9:59 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by pavlosneofitou »

belluga wrote:Καλα ρε κοπελια μεν βαλετε το νου σας με το Μιχαλη γιατι δεν αξιζει!
Τζαι πεμας κυριε Μιχαλη σε ποσα σεμιναρια επιες πριν που τουτο με τον κυριο Μπονη τζαι ποσους αφησες να κατσουν να σου μιλησουν τζαι εν εκαμες πως τα ξερεις ουλλα; Καλυτερα μεν απαντησεις γιατι ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Αυτά είναι κακίες που γράφεις, βγήκε το όνομα του Μιχάλη θεωρείτε τον όλοι παρακατιανό αλλα όταν σκάβεις το λάκκο του άλλου πέφτεις ο ίδιος μέσα

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ SURF CASTING CLUB CYRPUS

Post by ANTONISE »

pavlosneofitou wrote:
belluga wrote:Καλα ρε κοπελια μεν βαλετε το νου σας με το Μιχαλη γιατι δεν αξιζει!
Τζαι πεμας κυριε Μιχαλη σε ποσα σεμιναρια επιες πριν που τουτο με τον κυριο Μπονη τζαι ποσους αφησες να κατσουν να σου μιλησουν τζαι εν εκαμες πως τα ξερεις ουλλα; Καλυτερα μεν απαντησεις γιατι ησουν στο μηδεν τζαι τωρα προσπαθεις να παεις υπο το μηδεν μιλω για θεμα συμπεριφορας και εγωισμου!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Αυτά είναι κακίες που γράφεις, βγήκε το όνομα του Μιχάλη θεωρείτε τον όλοι παρακατιανό αλλα όταν σκάβεις το λάκκο του άλλου πέφτεις ο ίδιος μέσα
Παυλο αστο μην το συνεχιζεις για να μην αναψουν τα αιματα παλι,εχουν γνωση οι φυλακες

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”