Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Post Reply
fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Post by fISHANDCHIPS »

Η επόμενη μέρα των προεδρικων εκλογων με βρίσκει πολύ προβληματισμένο και πεισμωμενο συναμα. :roll: :roll: :roll:
Ολα αυτά μου τα προκάλεσε ένα βίαιο τσίμπημα από ένα λαβρακα στο εγγλεζικο ... Οπως ήρθε ξαφνικα, με τον ίδιο τροπο έφυγε με το πολλά λεπτό για λλοου του παραμαλλο
Μεσοφτομαδα θα προσπαθήσω να ξανακοντραριστω μαζί του ,αυτή την φορά πιο προετοιμασμένος
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

M.S.BUFFALO
Posts: 314
Joined: Sun Aug 12, 2012 7:04 pm

Re: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Post by M.S.BUFFALO »

εν εκαταλαβα που κολλουν οι εκλογεσ με το λαβρακι... :think:

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Post by fISHANDCHIPS »

fISHANDCHIPS wrote:Η Δευτερα με βρίσκει πολύ προβληματισμένο και πεισμωμενο συναμα. :roll: :roll: :roll:
Ολα αυτά μου τα προκάλεσε ένα βίαιο τσίμπημα από ένα λαβρακα στο εγγλεζικο ... Οπως ήρθε ξαφνικα, με τον ίδιο τροπο έφυγε με το πολλά λεπτό για λλοου του παραμαλλο
Μεσοφτομαδα θα προσπαθήσω να ξανακοντραριστω μαζί του ,αυτή την φορά πιο προετοιμασμένος
:?
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Post by belluga »

fISHANDCHIPS wrote:Η επόμενη μέρα των προεδρικων εκλογων με βρίσκει πολύ προβληματισμένο και πεισμωμενο συναμα. :roll: :roll: :roll:
Ολα αυτά μου τα προκάλεσε ένα βίαιο τσίμπημα από ένα λαβρακα στο εγγλεζικο ... Οπως ήρθε ξαφνικα, με τον ίδιο τροπο έφυγε με το πολλά λεπτό για λλοου του παραμαλλο
Μεσοφτομαδα θα προσπαθήσω να ξανακοντραριστω μαζί του ,αυτή την φορά πιο προετοιμασμένος
Ειχα τζαι γω ενα ενδιαφερον τσιμπιμα ανημερα των εκλογων στο casting!
Καμνω μια βολη εν μου πολλο αρεσε τζαι ειπα να ξανασυρω σαν ετραβουν εξω λαλω του παρεα κατι εχει πανω ετοιμαζουμαστε ψηλωνει ανδρεναλινη τζαι το αποτελεσμα μια παντοφλα μισοκιλη τυπου φλιφλο size 41! :-D
ImageUploadedByTapatalk1361739776.722709.jpg
ImageUploadedByTapatalk1361739776.722709.jpg (62.96 KiB) Viewed 6439 times


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Post by chrysanthos9 »

ε Μιτσιο καμε την πας τα καρβουνα εν πιο ωραια ετσι :D επειδη εχτες εβαρεθηκα τις εκλογες κτλ κτλ ειπα να παω ενα κοντινο asting με ενα καλαμι μονο αφου ο τοπος εν φορει παραπανω που τις 6 εως τις 6μιση 1 σορκος ενα τσιμπημα τπτ αλλο
Rememper always someone waiting for you at home

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”