ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by antis »

angiec wrote:Αγαπητά Μέλη και Φίλοι του Συνδέσμου,


Μετά την κοπή της βασιλόπιτας του Συνδέσμου για το 2012 συνεχίζουμε με το πρόγρα
Ως εκ τούτου σαν αφετηρία για το 2013, η πρώτη προγραμματισμένη εκδήλωση του Συνδέσμου για το 2013 θα γίνει στην Επαρχία Αμμοχώστου.

 25 Μαΐου 2013 – Διαγωνισμός Casting – Surf Casting – Επαρχία Αμμοχώστου – περισσότερες λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν σύντομα.
Εν να κατεβείτε κατω αυριο; Εν είπατε τίποτε. Ερωτουσαν καποιοι σημερα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by admin »

Εξ όσον γνωρίζω αναβλήθηκε ο αγώνας για μεταγενέστερο στάδιο

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by antis »

antis wrote:
angiec wrote:Αγαπητά Μέλη και Φίλοι του Συνδέσμου,


Μετά την κοπή της βασιλόπιτας του Συνδέσμου για το 2012 συνεχίζουμε με το πρόγρα
Ως εκ τούτου σαν αφετηρία για το 2013, η πρώτη προγραμματισμένη εκδήλωση του Συνδέσμου για το 2013 θα γίνει στην Επαρχία Αμμοχώστου.

 25 Μαΐου 2013 – Διαγωνισμός Casting – Surf Casting – Επαρχία Αμμοχώστου – περισσότερες λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν σύντομα.
Εν να κατεβείτε κατω αυριο; Εν είπατε τίποτε. Ερωτουσαν καποιοι σημερα

Που είσαι ρε Κώστα, εγώ σε έπαιρνα τηλέφωνο μαζί με ακόμα 2 φίλους. Που ήσουν να βάλεις μια ανακοίνωση τότε;
Που ήσουν την πρώτη φορά όταν εγω έβαλα ανακοίνωση σε διαφόρους τόπους και μετά έτρεχα σαν τον τρελό προσβαλμενος να πω ότι δεν θα έρθουν και ενεξερα τι να καμω; Νομιζεις εν σε πηρα;

Για μήνες με πείραζαν «μα ακόμα ελπίζεις πως θα γίνει τίποτε»;

Costas
Posts: 121
Joined: Sat May 26, 2007 9:10 pm

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by Costas »

Φίλε Αντή,

Πρώτον: Πίασμε τηλέφωνο αύριο να δούμε ποιό εν τούτο το τηλέφωνο που έπιανές. Πραγματικά.

Δεύτερο: Απολογούμαι φίλε πραγματικά εάν ήρθες σε δύσκολη θέση λόγω της ακύρωσης του αγώνα. Θα σου απαντήσω ειλικρινά. Λάθος μας που δέν ενημερώσαμε ότι ακυρώθηκε.

Τρίτον: Φίλε (και θα επιμένω να σε λέω φίλο ότι κ να λές) θέλουμε βοήθεια για οργάνωση αγώνα στην Επαρχία Ελευθερης Αμμοχώστου - ενδιαφέρεσαι? Η πρόσκληση είναι καλοπροαίρετη και με ειλικρίνια.

Ευχαριστώ

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by michalispsarema »

Φιλε Κωστα, ειμαι και εγω προθυμος για διαγωνισμο αμμοχωστου.. Ειμαι εξωτερικο τωρα και μολις ερθω κυπρο μπορω να βοηθησω.. :-D

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by michalispsarema »

Φιλε Κωστα, ειμαι και εγω προθυμος για διαγωνισμο αμμοχωστου.. Ειμαι εξωτερικο τωρα και μολις ερθω κυπρο μπορω να βοηθησω.. :-D

antis
Posts: 62
Joined: Sun Jun 10, 2012 8:46 pm

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by antis »

Ανθρώπους με φιλότιμο εν να ευρεις πολλούς στις περιοχές μου. Το πρόβλημα είναι ότι εν δυουν δευτερη ευκαιρια που εισαι για τριτη. Εμενα αναστατωσετε με αρκετα με τουτες τις κουβεντες, εν τζαι ειμαι και μητσης.
Απλα να ξερεις ότι αμαν ταξεις κατι καποιου θελει το, εστω και σπριρτο. (Εν μιλώ μόνο για ότι εν εγινε 2 φορες η εκδήλωση)
Σκοπός του Συνδέσμου είναι να έχει όση περισσότερη επαφή με τα μέλη και φίλους του όπως και να παρέχει συνεχή ενημέρωση – εγώ προσωπικά έχω προσέξει ότι τουλάχιστο τελευταίως ο Σύνδεσμος είναι συνεπείς σε θέματα ενημέρωσης

ΥΓ Απλά ενημερωνω σε ότι δακατω εν ξερει κανενας για το CABAC (εκτος τζινους που ειπα), ουτε μπήκε ποτε μια ανακοινωση σε ένα καταστημα ειδων αλιειας ΠΟΥΘΕΝΑ

Αφηνουμεν Υγεια, και εν θα ξαναενοχλησω κανενα

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Φιλε Αντη
δεν υφισταται θεμα ενοχλησης απο κανενα
αντιθετως,οταν οι προθεσεις ειναι καλοπροαιρετες,μονο σε καλο θα οδηγησουν.Αλλα εχω ενα μεγαλο παραπονο,οχι απο εσενα,αλλα γενικα.Δεν υπαρχει πιο ψυχοφθορο πραγμα,οταν ενα συμβουλιο ενος συνδεσμου προσπαθει και αγωνιζεται,και σχεδον ολοι να τους γραφουν κανονικα.Προς Θεου δεν λεω οτι καναμε τα παντα αλλα σιγουρα προσπαθουμε.Το συμβουλιο δεν ειναι κατι ατομικο με την ενοια-εγω ή η Αντζιη ή ο Κωστας αλλα συλλογικο.Κανενας δεν προσπαθει να κερδισει ποντους για το ατομο του.Χαιρομαι ιδιαιτερα για το ενδιαφερον σου και θα ηθελα να συνομιλησουμε εχτος FORUM,για να ανταλλαξουμε αποψεις και ιδεες για το καλο ολων μας.Εαν θελεις να προσφερεις τη βοηθεια σου στο CABAC και οποιος αλλος θελει αυτο θα ηταν χαρα και ευχαριστηση μας
Το τηλ μου ειναι στη διαθεση ολων ,οπως και των αλλων μελων του συμβουλιο.Απλως εγω και η Αντζιη εχουμε περισσοτερο χρονο απο τον Κωστα
99342442 (εαν δεν απαντησω,που αυτο μπορει να συμβει σε καποιες περιπτωσεις, στειλτε μου μηνυμα,και θα σας παρω πισω
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

rockfishing
Posts: 139
Joined: Wed Sep 14, 2011 2:31 pm

Re: ΑΓΩΝΑΣ CASTING-SURFCASTING

Post by rockfishing »

antis wrote:Ανθρώπους με φιλότιμο εν να ευρεις πολλούς στις περιοχές μου. Το πρόβλημα είναι ότι εν δυουν δευτερη ευκαιρια που εισαι για τριτη. Εμενα αναστατωσετε με αρκετα με τουτες τις κουβεντες, εν τζαι ειμαι και μητσης.
Απλα να ξερεις ότι αμαν ταξεις κατι καποιου θελει το, εστω και σπριρτο. (Εν μιλώ μόνο για ότι εν εγινε 2 φορες η εκδήλωση)


TOYTA EN O KOSTAS POY TA EIPEΣκοπός του Συνδέσμου είναι να έχει όση περισσότερη επαφή με τα μέλη και φίλους του όπως και να παρέχει συνεχή ενημέρωση – εγώ προσωπικά έχω προσέξει ότι τουλάχιστο τελευταίως ο Σύνδεσμος είναι συνεπείς σε θέματα ενημέρωσης
KOSTAS
Πολύ σύντομα θα ολοκληρωθεί και η αναβάθμιση και ενημέρωση της ιστοσελίδας μας.


ΥΓ Απλά ενημερωνω σε ότι δακατω εν ξερει κανενας για το CABAC (εκτος τζινους που ειπα), ουτε μπήκε ποτε μια ανακοινωση σε ένα καταστημα ειδων αλιειας ΠΟΥΘΕΝΑ

Αφηνουμεν Υγεια, και εν θα ξαναενοχλησω κανενα

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”