ΕΡΧΕΤΑΙ Ο MACKELLOW

Panikos

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Panikos »

Τελευταία ενημέρωση :arrow:

o Mackellow και o no-nic έγιναν συνέταιροι και όταν πάει πίσω αγγλία θα τον πάρει μαζί του για να ξεκινήσουν σεμινάρια σε όλο το κόσμο :twisted: :twisted: :lol:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by caveman »

....πρώτη μέρα με τον Εγγλέζο Καθηγητή :D δεν έχει λάθος :!: εγώ δηλώνω απόλυτα ικανοπιοιμένος...μόνον πόννα χρειαστώ σύντομα τζιάλλο σεμινάριο :P
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by no-nick »

caveman wrote:....πρώτη μέρα με τον Εγγλέζο Καθηγητή :D δεν έχει λάθος :!: εγώ δηλώνω απόλυτα ικανοπιοιμένος...μόνον πόννα χρειαστώ σύντομα τζιάλλο σεμινάριο :P
o Νηλ λεει, πρωτη μερα με τους Κυπραιους μαθητες, δεν εχουν σωστο :) :) :)
παντως η ολη φαση ηταν το κατι αλλο, πρωτη μερα περασαμε ωραια

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by caveman »

....ο καλύτερος της νήσου μααααας....ο κύριος Νίκος άλλος Νο-υπόθεσης, αποδίχτεικεν ο καλύτερος σε τεχνικές βολές ρίψεος μέχρι τζαι στην βολή "εκρεμές" :!: Μπράβο φίλε μου, έτο που μας εύκαλεν τζαι κάπιος ασπροπρώσοπους :D :D :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

Panikos

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Panikos »

caveman wrote:....ο καλύτερος της νήσου μααααας....ο κύριος Νίκος άλλος Νο-υπόθεσης, αποδίχτεικεν ο καλύτερος σε τεχνικές βολές ρίψεος μέχρι τζαι στην βολή "εκρεμές" :!: Μπράβο φίλε μου, έτο που μας εύκαλεν τζαι κάπιος ασπροπρώσοπους :D :D :D

πάντως δεν είχε λάθος το σεμινάριο
την λάμπα του κέντρου ποιος θα την πλερώσει :?: :twisted:
ο no-nic γιορτάζει τιν επιτυχία του στο red bar

Panikos

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by Panikos »

:arrow: :idea: :idea:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: ΕΡΧΕΤΑΙ Ο MACKELLOW

Post by Greg »

Thelo na po ena mpravo se aftous pou ekinithikan gia na diorganwthei touto seminario, ke ena megalo efxaristo sto 'daskalo'..Epomeni mera tis ekpedefsis ekataferame voles 135 metrwn! (egw toulaxisto)..Kati kopellia pu ipan 'ma enna mas mathei toutos na surnoume?'..aman eidan to high swing pendulum, ke to varidi na xannete 230 metra mesa esiopisan :twisted: :twisted: .. Ates tou xronou pale!! epomenos stoxos na spasoume to fragma twn 200 metrwn! :twisted:
Esox Lucius

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by (CyBasser) »

caveman wrote:....ο καλύτερος της νήσου μααααας....ο κύριος Νίκος άλλος Νο-υπόθεσης, αποδίχτεικεν ο καλύτερος σε τεχνικές βολές ρίψεος μέχρι τζαι στην βολή "εκρεμές" :!: Μπράβο φίλε μου, έτο που μας εύκαλεν τζαι κάπιος ασπροπρώσοπους :D :D :D
No-Nick in action!!!!

Συγχαρητήρια!
NoNick1a.jpg
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

User avatar
(CyBasser)
Posts: 2367
Joined: Mon Oct 22, 2007 10:17 pm

Re: ΕΡΧΕΤΑΙ Ο MACKELLOW

Post by (CyBasser) »

Greg wrote:Thelo na po ena mpravo se aftous pou ekinithikan gia na diorganwthei touto seminario, ke ena megalo efxaristo sto 'daskalo'..
Συμφωνώ και επαυξάνω! Ήταν μια αληθινή εμπειρία, από την οποία οι μυημένοι στο είδος κέρδισαν πολλά, και από την οποία οι "νεοφώτιστοι" όπως εγώ έμειναν έκπληκτοι! Ευχαριστούμε το περιοδικό (και τον admin προσωπικά) για την άψογη διοργάνωση, και φυσικά τον "δάσκαλο" για όσα μας έμαθε! Και ένα προσωπικό ευχαριστώ σε όλους τους φίλους που ήταν παρόντες και έδωσαν σε αυτό το διήμερο ένα ξεχωριστό χρώμα! Πότε είπαμε είναι το επόμενο σεμινάριο :?: :?: :?: :!: :wink: :wink: 8) 8) 8) 8) 8)
There is fishing, and there is BASS FISHING!
ALWAYS PRACTICE CATCH AND RELEASE!!!

www.anglermania.com
Posts: 11
Joined: Tue Dec 18, 2007 2:46 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by www.anglermania.com »

panikos wrote::arrow: :idea: :idea:
Filouthkia mou,eperasame polla oraia,alla emarazosa pou efie gliora o nick pou to RED tin ora pou arkepse tziai efortizetoun.Alli mian beer tziai tha thelame allisous na ton kamoume kala :D :D :D .

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by admin »

ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΘΕΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΑΙΛ

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΕΡΧΕΤΑΙ Ο MACKELLOW

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Η επομενη μερα με βρισκει με αναμικτα συναισθηματα.
Χαιρομαι γιατι μου δωθηκε η ευκαιρια να γνωρισω απο κοντα εναν "μεγαλο" ανθρωπο που με σκλαβωσε με την ευγενεια, την καταδεκτικοτητα και την ηρεμια του :) :) :) :) :) :)
Λυπουμαι γιατι τελειωσε τοσο γρηγορα :cry: :cry: :cry: :cry:
Ευχομαι να μας δωθει η ευκαιρια να το ξανακανουμε :idea: :idea: :idea:
Κε. Αριστειδη! Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για ολα :D :D

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: ΕΡΧΕΤΑΙ Ο MACKELLOW

Post by caveman »

Όντως, μετά τον κύριο Μακκέλοου το μεγαλύτερο ευχαριστό πάει στον κύριο Άριστο για την όλη διοργάνοση :D :D

αν εγείνετουν να γινεί πάλε μετά πόνα μήνα......θα ήταν ότι καλύτερο για όλους μας :!: :D :D :D
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ

Post by no-nick »

ρε eeeeeeeee

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: ΕΡΧΕΤΑΙ Ο MACKELLOW

Post by EVANTHIS LOIZOU »

ΑΝΟΙΚΤΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕΣΙΑΝΟΥΣ :shock: :shock: :shock: :shock:

Μετα το Πανεπιστημιο που ειχαμε με τον Μ., εμεις οι Κοτσιοινοχωριτες προκαλουμε τους Λεμεσιανους σε αγωνα "απου συρει μακρυττερα" :wink: :wink: :wink: :wink:
Βαλλουμεν θκιο κασιες μπυρες πανω. :) :) :)

Αν δεν φοβαστε ορειστε μερα και τοπο.
Ο καλυτερος ας νικηση....... :wink: :wink:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”