Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

andrikos
Posts: 241
Joined: Mon Jun 28, 2010 9:39 am
Location: λευκωσια-αγια βαρβαρα

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by andrikos »

ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ wrote:καλημερα σε ολους! θελω να σας πω οτι το καταστημα ΘΑΛΑΣΣΑ θα δωση ενα καλαμι αξιας 80 ευρω δωρο για το πιο μεγαλο ψαρι.......δεν ειναι διαγωνισμος αλλα σε ολους μας αρεσει να κερδιζουμε!!!! θελω να σας πω ακομα οτι οσοι δεν θα βρισκουν δολωμα στο καταστημα μας θα εχουμε ολα τα δολωματα!!! για φαραω κ χαλκιδεικο θα ηταν καλυτερα αν με περνατε τηλ για να σας φυλαξω. για οσους θελουν μπορω να τους τα δωσω στον τοπο που θα ψαρεψουμε!!
φιλε μπορεις να μου φερεις 2 κουτια ακροβατη? και να στα πλήροσω εκει?

ΧΑΡΗΣ Μ
Posts: 196
Joined: Tue Jul 05, 2011 1:38 pm

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by ΧΑΡΗΣ Μ »

Ηταν ολοι τους εκει.Μεγαλοι αλλα και παιδια.Οταν ειδα αυτα τα παιδια να ερχονται νυχτερινο ψαρεμα μαζι μας ,να τα
φερνουν οι γονεις τους,αυτο με γεμισε με συναισθηματα χαρας ,ικανοποιησης.Τεσσερα παιδια κοντα στα 16 να εχουν τοση αγαπη για το ψαρεμα.Αυτα τα παιδια ειναι το ΑΥΡΙΟ ειναι το ΜΕΛΛΟΝ.Αυτα τα παιδια τα θελω μελη του C.A.B.A.C γιατι
εχουν πολλα να μας προσφερουν και να μας διδαξουν.Αναλαμβανω για αυτα τα παιδια προσωπικα την εγγραφη τους στον C.A.B.A.C. Παρακαλω τηλ μου για τα στοιχεια σας.Συγνωμη που σας αποκαλω παιδια αλλα η λεξη ΠΑΙΔΙ για μενα σημαινει αγνοτητα σημαινει ΜΕΛΛΟΝ
Συγχαρητηρια Αριστε για το FORUM
Λευτερη σε ευχαριστουμε εσενα και τους συνεργατες σου για την φιλοξενια

Χαρης Μενελαου
Αντιπροεδρος C.A.B.A.C
τηλ 99342442
ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΖΩΗ=ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΘΑΛΑΣΣΑ

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by leshi cy »

ποσ επερασατε κοπελεια εψές?
εχει καμια φώτο να σας θαυμάσουμε !
επιασατε και τιποτεσ η εμεινε μονο το φαΐ :D

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by admin »

είχε καιρό να βρεθούμε και χθές η συνάντηση ήταν μεγάλη επιτυχία. Συγχαρητήρια και στον Λευτέρη και τον αδελφό του που βοήθησαν αλλά και στον ψήστη της παρέας που για 4 ώρες έψηνε για να τρώει ο κόσμος. Μπράβο σοτυς μικρούς μας φίλους που προτιμούν το ψάρεμα απο τα ξενύχτια και τα άλλα πράγματα που διαφθείρουν την νεαρή τους ψυχή :clap:
Attachments
w1.JPG
w1.JPG (65.46 KiB) Viewed 5092 times
w2.JPG
w2.JPG (42.12 KiB) Viewed 5091 times
w3.JPG
w3.JPG (54.18 KiB) Viewed 5093 times
w4.JPG
w4.JPG (43.62 KiB) Viewed 5091 times
w5.jpg
w5.jpg (34.75 KiB) Viewed 5090 times
w6.JPG
w6.JPG (38.39 KiB) Viewed 5091 times
w7.JPG
w7.JPG (42.18 KiB) Viewed 5088 times
w8.JPG
w8.JPG (38.14 KiB) Viewed 5089 times
w9.JPG
w9.JPG (44.7 KiB) Viewed 5092 times
w10.JPG
w10.JPG (44.45 KiB) Viewed 5087 times
w11.jpg
w11.jpg (36.76 KiB) Viewed 5089 times
w12.JPG
w12.JPG (54.42 KiB) Viewed 5088 times
w13.JPG
w13.JPG (48.67 KiB) Viewed 5088 times
w14.JPG
w14.JPG (48.98 KiB) Viewed 5089 times
w15.JPG
w15.JPG (55.61 KiB) Viewed 5089 times
w16.JPG
w16.JPG (41.48 KiB) Viewed 5085 times
w17.JPG
w17.JPG (60.59 KiB) Viewed 5084 times

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by chrysanthos9 »

μπραβο κοπελια πρεπει να επερασετε τελια. Ατε κανονιστε κανενα παρειστικο για ψαροτουφεκο σε κανενα μηνα που εν να φκαλω και αδεια :) αλλα ποξο ποξο ρε Νικολα που μπορουμε και εμεις :)
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by marios pafitis »

Ένα μεγάλο :clap: :clap: μπράβο :clap: :clap: σε όλα τα παιδιά που ήταν εχθές στη συνάντηση και στον Λευτερη για την όλη διοργάνωση :!: :!: :clap: :clap: :clap: :clap:

MaRiOs(PouLLIs)
Posts: 44
Joined: Tue Mar 20, 2012 10:33 am
Location: Λεμεσος

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by MaRiOs(PouLLIs) »

φιλε ηταν πολλα ωραια ...εγεμοσεν ι παραλια καλαμια :violence-uzi: ...τα ψαρια ηταν λιγα..αλλα ακουσα οτι ειχε 2 δηνατα τσιμπηματα ...που το 1 το εφεραν ως εξω αλλα εξαπολισεν...βγηκε 1 μελανα και 1 μουρμουρος ως η ωρα 12 που ειμουν εκει ...μετα δεν ξερω τι εγινε...αλλα ως ατμοσφαιρα εντιποσιακη :!:

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by angiec »

Ως μέλος του φόρουμ και εκ μέρους του Συνδέσμου μας (C.A.B.A.C) Θέλω να ευχαριστήσω όλους για την ωραία βραδυά που περάσαμε και την όλη διοργάνωση , το φαγητό δεν προλάβαινε να πάει στο τραπέζει και χανόταν ... :D :D Παρόλο που δεν βγήκαν ψάρια ...( και φαντάζουμαι ακόμα ο τόπος ήταν και μαλαγρωμένος...) το γέλιο και τα πειράγματα δεν έλειψαν στιγμή . Ελπίζω να επαναληφθεί σύντομα.Επίσης θέλω να καλωσορίσω και επίσημα τα καινούρια μέλη μας που γράφτηκαν ψες.


Angie C
Γραμματέας του C.A.B.A.C

User avatar
SiliS
Posts: 288
Joined: Tue Jan 29, 2008 10:54 am
Location: Λαρνακα
Contact:

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by SiliS »

Εφκηκε κανενα μεγαλυτερο ψαρι μετα τις 11 30 που εφυαμε οι πρωτοι ρε κοπελια?
I d rather be fishing!!!

Nikolas Nklou

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by Nikolas Nklou »

πρεπει να ηταν πομπα η φαση,μονο τζε μονο που ηταν παρειστικο με τοσο μεγαλη παρεα ..... ατε αν κανονιστει κατι πιο κοντινο προς παφο μπορει να συμμετασχουμε κι'αλλα μελη.... :)

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by EVANTHIS LOIZOU »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Μπραβο Λευτερη για την διοργανωση :!:
Συντομα ακομα μια παρομοια εκδηλωση ναρθουμε και μεις που μας φαγανε τα φραγματα :wink:

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by angiec »

Όλη η φάση ήταν και η πομπή που κάναμε όταν ξεκινήσαμεγια την παραλία ,αναβοσβήνοντας τα φώτα ,σαν να πηγαίναμε σε .γάμο :D :D

mikrosa
Posts: 549
Joined: Fri Apr 22, 2011 8:11 pm
Location: θα με βρεις σε καποια παραλια-βυθο-φρακτη-βραχια ή στον κοσμο μου

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by mikrosa »

Πολλά ωραια ολα...και εκαμανεν τα κλασικα πειραγματα μεταξυ μας...Εγω ''Ρε εσυ εν να εισαι στην γωνια" ο ανιψιος μου ''γιατι?'' Εγω και ο Ματθαιος απαντουμε ταυτοχρονα "Γιατι εισαι καταστροφεας ρε...γιατι εχουμεν σε ικανο να μπλεχτεις με τρια ατομα σε μια βολη" και αλλα τετοια πηραγματα συνεχηστηκαν...
Στο τελος της νυχτας ηταν ο μονος που μας που εν εμπλεξε τιποτε...
Συγχαρητηρια στους διοργανωτες!!!

MaRiOs(PouLLIs)
Posts: 44
Joined: Tue Mar 20, 2012 10:33 am
Location: Λεμεσος

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by MaRiOs(PouLLIs) »

που ειναι ι μελανα (φοτο):!: :!: :!: :dance:

chrisostomos
Posts: 259
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:44 pm
Location: ΙΔΑΛΙΟΝ
Contact:

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by chrisostomos »

Καταρχάς θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά που άφησαν της δουλειές τους για να οργανώσουν όλη την βραδυά. Ψάρι δεν έβγαλα αλλά πέρασα πολύ καλά.
θα ήθελα να κάνω μια πρόταση....

Μιας και μιλάμε τον τελευταίο καιρό για την δημιουργία Ομοσπονδίας θα ήταν παρά πολύ ενδιαφέρον να δημιουργηθεί η (Κυπριακή εβδομάδα αλιείας) παράλληλα με την έκθεση ναυτικό σαλόνι. Φανταστείτε υπό την σκέπη της ομοσπονδίας και σε συνεργασία με επιχειρηματίες του χορού αλλά και εκτός χορού χορηγούς και με την δίκη μας ετήσια εισφορά να έχουμε την δυνατότητα να παρακολουθήσουμε μια εβδομάδα με εκθέσεις σεμινάρια εκπαίδευση αλλά και αγώνες σε γλυκά νερα, θάλασσα (ακτή & υποβρύχια). Και γιατί όχι να μου επιτρέψετε να ονειρεύομαι ότι θα μπορούσε να εξελιχθεί και σε διεθνή γεγονός που μόνο καλό μπορεί να φέρει στον τόπο.
Αν πιστέψουμε μπορεί να γίνει εφικτό. Όλα έχουν το τίμημα τους, αν για παράδειγμα δημιουργηθεί μια ομοσπονδία και φτάσουμε τα 10.000-30.000 μέλη και με μια ετήσια εισφορά 20-50 € + μια κρατική και ευρωπαϊκή χορηγία θα υπάρχει η δυνατότητα να επιλέξουμε ανθρώπους που θα μπορέσουν να στελεχώσουν και να οργανώσουν κάτι τέτοιο.
Κανένας στις μέρες μας δεν είναι αθκιασερος και κανένας μας όσο μεράκι και αγάπη και αν τρέφει για το χόμπι μας δεν είναι το κορόιδο για να τρέχει και να οργανώνει εκδηλώσεις αλλά και να διεκδικεί το δίκιο μας για να τα βρίσκουμε εμείς έτοιμα. Και οποίος το κάνει δεν θα αντέξει να το κάνει συνέχεια για αυτό χρειάζεται στήριξη από όλους μας.
Εγώ για χθες ευχαριστώ αυτούς που βάλανε τα πασαλακια στην παραλία που μου τηλεφώνησαν και με οδήγησαν στην παραλία που ψησανε που δώσανε δώρα που μάζεψαν τα σκουπίδια που κάνανε πολλά και ίσος να μην ψαρεψανε για να μπορέσω εγώ να κάνω την γκαβλα μου και να περάσω καλά γνωρίζοντας νέους φίλους.
Δεν φοβάμαι δεν ελπίζω είμαι παντρεμένος

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”