Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post Reply
User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by belluga »

megalos1 wrote:Για σας παιδια...εχει προβλημα αμαν ερθω και εγω κατα τες 7,40???
ε κοπελια οπως σας ειπε τζαι πιο πανω ο Αριστος εν τζαι διαγωνισμος παραπανω εν για να γνωριστουμε τα μελη μεταξυ μας οποτε μπορειτε ελατε!
τζαι γω ως τωρα μονο που βαρκα εψαρευκα τζαι ψαροντουφεκο αλλα εννα ερτω για να γνωρισω λλιο κοσμο που μιλουμε πισω που μια οθονη μονο! :-)

User avatar
LEONIDAS
Posts: 489
Joined: Thu Sep 27, 2007 2:37 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by LEONIDAS »

Δεν ξέρω πόσο μας επηρεάζει όλους αλλά την Παρασκευή είναι το ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΕΛ απλά το αναφέρω όχι πως εννα πάω εγώ!!
Το ψάρι θέλει υπομονή και το μ....νί κυνήγι.

andrikos
Posts: 241
Joined: Mon Jun 28, 2010 9:39 am
Location: λευκωσια-αγια βαρβαρα

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by andrikos »

φιλε μαλλον οσοι εγραψαμε οτι ενα παμε δεν εχουμε προβλιμα :)

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by Sorkomanis »

LEONIDAS wrote:Δεν ξέρω πόσο μας επηρεάζει όλους αλλά την Παρασκευή είναι το ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΕΛ απλά το αναφέρω όχι πως εννα πάω εγώ!!
:think: έχεις κάποιο δίκαιο :think:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
mariosspinning
Posts: 492
Joined: Fri Aug 26, 2011 10:26 am

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by mariosspinning »

ακούουμεν το που το ραδιο :wink:
Αξία στη ζωή έχει ο δρόμος,η πορεία όχι το τέρμα

andrikos
Posts: 241
Joined: Mon Jun 28, 2010 9:39 am
Location: λευκωσια-αγια βαρβαρα

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by andrikos »

συμφονω με τον Μαριο

ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Posts: 11
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:50 pm

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ »

καλημερα σε ολους! θελω να σας πω οτι το καταστημα ΘΑΛΑΣΣΑ θα δωση ενα καλαμι αξιας 80 ευρω δωρο για το πιο μεγαλο ψαρι.......δεν ειναι διαγωνισμος αλλα σε ολους μας αρεσει να κερδιζουμε!!!! θελω να σας πω ακομα οτι οσοι δεν θα βρισκουν δολωμα στο καταστημα μας θα εχουμε ολα τα δολωματα!!! για φαραω κ χαλκιδεικο θα ηταν καλυτερα αν με περνατε τηλ για να σας φυλαξω. για οσους θελουν μπορω να τους τα δωσω στον τοπο που θα ψαρεψουμε!!

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by belluga »

ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ wrote:καλημερα σε ολους! θελω να σας πω οτι το καταστημα ΘΑΛΑΣΣΑ θα δωση ενα καλαμι αξιας 80 ευρω δωρο για το πιο μεγαλο ψαρι.......δεν ειναι διαγωνισμος αλλα σε ολους μας αρεσει να κερδιζουμε!!!! θελω να σας πω ακομα οτι οσοι δεν θα βρισκουν δολωμα στο καταστημα μας θα εχουμε ολα τα δολωματα!!! για φαραω κ χαλκιδεικο θα ηταν καλυτερα αν με περνατε τηλ για να σας φυλαξω. για οσους θελουν μπορω να τους τα δωσω στον τοπο που θα ψαρεψουμε!!
:clap: :clap: :clap: :clap:

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by belluga »

Εκανονιστηκαν τζαι οι ποδοσφαιροφιλοι τελικα το παιχνιδι στο ΓΣΠ θα αρχισει η ωρα 4:00 τελικα , αρα ως τες 6 εννα τελιωση!

ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Posts: 11
Joined: Wed Feb 23, 2011 12:50 pm

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ »

Φιλοι μου το καταστημα του Α.ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ στη ΛΕΜΕΣΟ θα δωση μια μιχανη για surf casting στο δευτερο μεγαλητερο ψαρι!!!!!! :clap: Στον τοπο που θα ψαρεψουμε στησουμε κ ενα μινι περιπτερο με καφεδες, νερο, αναψυχτικα,μπυρες κ τσιπς! μερικοι φιλοι μαζι με το καταστημα ΘΑΛΑΣΣΑ θα φερουν κ κατι για τα καρβουνα......στην Κυπρο ειμαστε....να μην ξεχναμε τα εθυμα μας!!!οτι βγενει απο τα καρβουνα θα ειναι δωρεαν για ολους!!! :dance:

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by MariosK »

Μπράβο ρε φίλε, αυτά είναι :clap:. Έκαμες με να σκέφτουμε να σηκωστώ που την Πάφο να έρτω :).

loukas88b
Posts: 17
Joined: Mon Nov 14, 2011 12:42 pm

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by loukas88b »

ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ wrote:Φιλοι μου το καταστημα του Α.ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ στη ΛΕΜΕΣΟ θα δωση μια μιχανη για surf casting στο δευτερο μεγαλητερο ψαρι!!!!!! :clap: Στον τοπο που θα ψαρεψουμε στησουμε κ ενα μινι περιπτερο με καφεδες, νερο, αναψυχτικα,μπυρες κ τσιπς! μερικοι φιλοι μαζι με το καταστημα ΘΑΛΑΣΣΑ θα φερουν κ κατι για τα καρβουνα......στην Κυπρο ειμαστε....να μην ξεχναμε τα εθυμα μας!!!οτι βγενει απο τα καρβουνα θα ειναι δωρεαν για ολους!!! :dance:
:clap: :clap: :clap:

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by konstantinos kalogir »

ΑΗ ΓΙΩΡΚΟΥΗ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ wrote:Φιλοι μου το καταστημα του Α.ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ στη ΛΕΜΕΣΟ θα δωση μια μιχανη για surf casting στο δευτερο μεγαλητερο ψαρι!!!!!! :clap: Στον τοπο που θα ψαρεψουμε στησουμε κ ενα μινι περιπτερο με καφεδες, νερο, αναψυχτικα,μπυρες κ τσιπς! μερικοι φιλοι μαζι με το καταστημα ΘΑΛΑΣΣΑ θα φερουν κ κατι για τα καρβουνα......στην Κυπρο ειμαστε....να μην ξεχναμε τα εθυμα μας!!!οτι βγενει απο τα καρβουνα θα ειναι δωρεαν για ολους!!! :dance:
:clap: :clap: :clap:

chrisostomos
Posts: 259
Joined: Sun Oct 24, 2010 6:44 pm
Location: ΙΔΑΛΙΟΝ
Contact:

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by chrisostomos »

Καλύτερα δεν θα μπορούσε να γίνει :-)
Δεν φοβάμαι δεν ελπίζω είμαι παντρεμένος

andrikos
Posts: 241
Joined: Mon Jun 28, 2010 9:39 am
Location: λευκωσια-αγια βαρβαρα

Re: Νυχτερινο ψάρεμα για τα μέλη του φόρουμ

Post by andrikos »

κατι σημαντικο
ο βυθος πως θα ειναι θα ειναι αμοδης η βραχοδης?
και το αλλο ο καιρος θα εχει φουρτουνα η θα ειναι καλες οι συνθηκες?
για να ξερουμε πος να φτιαξουμε τις αρματοσιες μας

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”