Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by ANTONISE »

σταθερη αρματωσια 1,50μ διπλαρι,τριπλαρι
δολωμα ακροβατη,μονοδολι,μανακι
για τις σουπιες η τεχνικη ειναι η ιδια με τα καλαμαρια αλλα η καλαμαριερα πρεπει να κινειται στο βυθο,θελει προσοχη γιατι εχεις πολλα σκαλωματα,θελει εμπειρια γιατι απαγκιστρονωνται ευκολα ,καλα ειναι να εχεις αποχη

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by ANTONISE »

τα ψεσινα μας αποτελεσματα ,καλη αρχη με το
YUKI ''FANATYCA'' SURFCASTING ROD 4.5m
Attachments
Photo0216.jpg
Photo0216.jpg (146.03 KiB) Viewed 7423 times

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

Καλά ρε Αντόνη να σου κάνω μια ερώτηση. καλός ψαράς είσαι και πιάνεις και ψάρια, έπιασες τσιπούρες καλές μελάνες και ωραίους μούρμουρους, τα μουρμουρούθκια τα μικρά και τις μελάνες τις μικρές που δια νόμου απαγορεύονται γιατί τις κρατάς και κυρίως γιατί τις ποστάρης. Όσό καλός ψαράς είσια άλλο τόσο πέφτεις απο την υπόληψη και την δική μου και αρκετών άλλων δαμέσα αφού γνωρίζουμε και την επαγγελματική σου ιδιότητα και αποδυκνύεις ότι δέν υπάρχει κανένας σεβασμός στους νόμους αλλά και καθόλου αλιευτική παιδεία και μην μου πεις εψοφήσαν που το αγκίστρι γιατί η επιλογή να τα δείξεις δημόσια δέν έχει να κάνει με αυτό!

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by belluga »

Pzac83 wrote:tis stravias psolis ola tis ftene laloun sta xorka mou...touto gia ton admin..
οσπου υπαρχουν αθρωποι σαν τον Pzac83 εννα πιεννουμε πισω πισω αντι μπροστα-μπροστα


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

Δημήτρη μου δέν είναι καινούργια αυτά τα άτομα :!: απλά κάποιοι νομίζουν ότι τρώμε κόνναρα :wink: το έξυπνο πουλί όμως ξέρεις απο πού πιάνετε

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by ANTONISE »

admin wrote:Καλά ρε Αντόνη να σου κάνω μια ερώτηση. καλός ψαράς είσαι και πιάνεις και ψάρια, έπιασες τσιπούρες καλές μελάνες και ωραίους μούρμουρους, τα μουρμουρούθκια τα μικρά και τις μελάνες τις μικρές που δια νόμου απαγορεύονται γιατί τις κρατάς και κυρίως γιατί τις ποστάρης. Όσό καλός ψαράς είσια άλλο τόσο πέφτεις απο την υπόληψη και την δική μου και αρκετών άλλων δαμέσα αφού γνωρίζουμε και την επαγγελματική σου ιδιότητα και αποδυκνύεις ότι δέν υπάρχει κανένας σεβασμός στους νόμους αλλά και καθόλου αλιευτική παιδεία και μην μου πεις εψοφήσαν που το αγκίστρι γιατί η επιλογή να τα δείξεις δημόσια δέν έχει να κάνει με αυτό!
που ξερεις εσυ πως επιαστηκαν?
ησουν μαζι μου?
απλος θελεις να δημιουργησεις εντυπωσεις?
απλως να σου πω οτι εγω πωσταρω τα που την στιγμη που αποφασισα να τα κρατησω.
δεν ειμαι οπως κατι εξυπνους δαμεσα που τα κρατουν και τα χωνουν μεσα στα παντελονια τους

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by stathis 1821 »

τι εντυπώσεις ρε φιλε μου προσπαθεί να κερδίσει ?εν που τους λιούς ανθρώπους μέσα στο forum που προσπαθούν να καλυτερέψουν τα πράματα σε σχέση με το ψάρεμα και τα ψαρια για να έχει και ο γιος μου και ο γιος σου και οποιουδήποτε γιος να μπορεί να πιάνει ψαρια και να κάνει το ΧΟΜΠΙ του αλλα δυστυχώς απότι φαίνεται κανένας εν λαμβάνει υπόψη κανένα και τίποτε δυστυχώς :cry:

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by angiec »

Ενα ψαρεματάκι της Παρασκευής ........μετά από πολλές ατυχίες το πρωί......και μετα από πολλύ καιρό...
Attachments
1456494_550273601719340_428359994_n.jpg
1456494_550273601719340_428359994_n.jpg (104.81 KiB) Viewed 7147 times

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by angiec »

Ακόμα μια
Ακόμα μια
1398143_550273195052714_1525187869_o.jpg (145.43 KiB) Viewed 7127 times

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

που ξερεις εσυ πως επιαστηκαν?
ησουν μαζι μου?
απλος θελεις να δημιουργησεις εντυπωσεις?
απλως να σου πω οτι εγω πωσταρω τα που την στιγμη που αποφασισα να τα κρατησω.
δεν ειμαι οπως κατι εξυπνους δαμεσα που τα κρατουν και τα χωνουν μεσα στα παντελονια τους[/quote]


Να δημιουργήσω εντυπώσεις δέν έχω την ανάγκη να σου κάνω κατεπανάληψη παρατήρηση μέσα στο φόρουμ ο κόσμος ξέρει και ποιός είμαι και τι κάνω, αλλά δέν είναι μαγκιά να δείχνεις τα ψάρια κάτω του επιτρεπτού μεγέθους απλά στέλνεις ένα ΚΑΚΟ παράδειγμα σε κάποια νεαρά άτομα που μπαίνουν δαμέσα και διαβάζουν . Έπιας τα, εσκότωσες τα ή πέθαναν στην μάχη δικαίωμα σου αλλά να τα ποστάρεις ... :naughty: :naughty: :naughty:

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by plenom'metatopsarem? »

admin wrote:που ξερεις εσυ πως επιαστηκαν?
ησουν μαζι μου?
απλος θελεις να δημιουργησεις εντυπωσεις?
απλως να σου πω οτι εγω πωσταρω τα που την στιγμη που αποφασισα να τα κρατησω.
δεν ειμαι οπως κατι εξυπνους δαμεσα που τα κρατουν και τα χωνουν μεσα στα παντελονια τους

Να δημιουργήσω εντυπώσεις δέν έχω την ανάγκη να σου κάνω κατεπανάληψη παρατήρηση μέσα στο φόρουμ ο κόσμος ξέρει και ποιός είμαι και τι κάνω, αλλά δέν είναι μαγκιά να δείχνεις τα ψάρια κάτω του επιτρεπτού μεγέθους απλά στέλνεις ένα ΚΑΚΟ παράδειγμα σε κάποια νεαρά άτομα που μπαίνουν δαμέσα και διαβάζουν . Έπιας τα, εσκότωσες τα ή πέθαναν στην μάχη δικαίωμα σου αλλά να τα ποστάρεις ... :naughty: :naughty: :naughty:[/quote]

Όχι φίλε admin!!! Μπορεί να συμφωνούμε σε κάποια πράγματα, αλλά εδώ έχεις μεγάλο λάθος!!!
"Έπιας τα, εσκότωσες τα ή πέθαναν στην μάχη δικαίωμα σου"... Ένεν καθόλου ΔΙΚΑΙΩΜΑ TOY!!! Δικαίωμα έχουν και οι επόμενες γενιές και τα παιδιά μας και τα παιδιά των παιδιών μας να πάνε ψάρεμα και να πιάσουν ψάρια. Κύριε αντονισε, είσαι ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ! Και τούτα περί εντυπώσεων ,άφηστα και ξέχαστα! Είπαν σου μια με το καλό έιπαν σου 2 με το καλό! Φαίνεται από ψάρεμα ξέρεις!!! Το μόνο που σου έμεινε είναι να γίνεις καλός ψαράς! Άρα, να κρατάς τα επιτρεπόμενα μεγέθη! Εκεί θα κερδίσεις το θαυμασμό και την εκτίμηση όλων μας! Και αυτό περιμένουμε να κάνεις! :handgestures-thumbupright:
Και μεν μου πεις κι εμένα πως προσπαθώ να κερδίσω εντυπώσεις ή οτιδήποτε. Ούτε εντυπώσεις θέλω, ούτε τίποτε.
Δώστε επιτέλους το καλό παράδειγμα! Εν τόσο δύσκολο;!
Πάντα φιλικά,καλημέρα

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by plenom'metatopsarem? »

angiec wrote:Ενα ψαρεματάκι της Παρασκευής ........μετά από πολλές ατυχίες το πρωί......και μετα από πολλύ καιρό...
Μπράβο Άντζυ :) Καλώς όρισες και πάλι στους "αγωνιστικούς χώρους"! Και ΠΑΛΙ δυναμικά! :)

:clap:

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by angiec »

plenom'metatopsarem? wrote:
angiec wrote:Ενα ψαρεματάκι της Παρασκευής ........μετά από πολλές ατυχίες το πρωί......και μετα από πολλύ καιρό...
Μπράβο Άντζυ :) Καλώς όρισες και πάλι στους "αγωνιστικούς χώρους"! Και ΠΑΛΙ δυναμικά! :)

:clap:

Μαζί και πάλι του Χρόνου .......Κυριακή φεύγω για Αμερική για 2μιση μήνες περίπου για την δεύτερη εγχείρηση της κόρης μου . Θα προσπαθήσω να μπαίννω εδώ και στο fb για να μαθαίνω τα νεα σας χωρίς εντάσεις και ...παρεξησήσεις ........Πάλι θα χάσω το πάρτυ των Χριστουγέννων ,Πρωτοχρονιά , και τις εκλογες για το νέο συμβούλιο αν και θα ήθελα πολύ να παρεβρισκόμουν .αν και το είχα αναφέρει να γίνη τον Νοέμρη πριν να φύγω ,Δεν πειράζει ομως θα γυρίσω οσο πιο νωρις μπορέσω .

User avatar
Captain theodoros
Posts: 1516
Joined: Wed Jun 22, 2011 5:17 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Captain theodoros »

Καλό ταξίδι να έχετε , όλα καλά να σας βρεθούν εκεί στην Αμερική , όλα δεξιά με την βοήθεια του παντοδύναμου , περαστικά και γρήγορη ανάρρωση αγαπητή μου Άντζυ . :clap:
<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>

User avatar
angiec
Posts: 1088
Joined: Sun Nov 29, 2009 12:48 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by angiec »

Captain theodoros wrote:Καλό ταξίδι να έχετε , όλα καλά να σας βρεθούν εκεί στην Αμερική , όλα δεξιά με την βοήθεια του παντοδύναμου , περαστικά και γρήγορη ανάρρωση αγαπητή μου Άντζυ . :clap:
Ευχαριστώ πολύ καπετάνιε ,νασε καλά !!!Θα περάσει και αυτό !!!

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”