Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

Όχι φίλε admin!!! Μπορεί να συμφωνούμε σε κάποια πράγματα, αλλά εδώ έχεις μεγάλο λάθος!!!
"Έπιας τα, εσκότωσες τα ή πέθαναν στην μάχη δικαίωμα σου"... Ένεν καθόλου ΔΙΚΑΙΩΜΑ TOY!!! Δικαίωμα έχουν και οι επόμενες γενιές και τα παιδιά μας και τα παιδιά των παιδιών μας να πάνε ψάρεμα και να πιάσουν ψάρια. Κύριε αντονισε, είσαι ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ! Και τούτα περί εντυπώσεων ,άφηστα και ξέχαστα! Είπαν σου μια με το καλό έιπαν σου 2 με το καλό! Φαίνεται από ψάρεμα ξέρεις!!! Το μόνο που σου έμεινε είναι να γίνεις καλός ψαράς! Άρα, να κρατάς τα επιτρεπόμενα μεγέθη! Εκεί θα κερδίσεις το θαυμασμό και την εκτίμηση όλων μας! Και αυτό περιμένουμε να κάνεις! :handgestures-thumbupright:
Και μεν μου πεις κι εμένα πως προσπαθώ να κερδίσω εντυπώσεις ή οτιδήποτε. Ούτε εντυπώσεις θέλω, ούτε τίποτε.
Δώστε επιτέλους το καλό παράδειγμα! Εν τόσο δύσκολο;!
Πάντα φιλικά,καλημέρα[/quote]


Φίλε παρεξήγησες τα γραφόμενα μου, το τί είναι σωστό και τι είναι λάθος όλοι το γνωρίζουν το συγκεκριμένο άτομο ΄θέλει να παρανομεί είτε εσκεμμένα είτε ακούσια σε όλους συμβαίνει να σκοτώσουμε ένα μικρό ψάρι κατα λάθος αλλά όταν το ποστάρεις κιόλας για να 'δειχτείς΄σημαίνει ότι δέν το κάνεις ακούσια !!

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by plenom'metatopsarem? »

admin wrote:Όχι φίλε admin!!! Μπορεί να συμφωνούμε σε κάποια πράγματα, αλλά εδώ έχεις μεγάλο λάθος!!!
"Έπιας τα, εσκότωσες τα ή πέθαναν στην μάχη δικαίωμα σου"... Ένεν καθόλου ΔΙΚΑΙΩΜΑ TOY!!! Δικαίωμα έχουν και οι επόμενες γενιές και τα παιδιά μας και τα παιδιά των παιδιών μας να πάνε ψάρεμα και να πιάσουν ψάρια. Κύριε αντονισε, είσαι ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ! Και τούτα περί εντυπώσεων ,άφηστα και ξέχαστα! Είπαν σου μια με το καλό έιπαν σου 2 με το καλό! Φαίνεται από ψάρεμα ξέρεις!!! Το μόνο που σου έμεινε είναι να γίνεις καλός ψαράς! Άρα, να κρατάς τα επιτρεπόμενα μεγέθη! Εκεί θα κερδίσεις το θαυμασμό και την εκτίμηση όλων μας! Και αυτό περιμένουμε να κάνεις! :handgestures-thumbupright:
Και μεν μου πεις κι εμένα πως προσπαθώ να κερδίσω εντυπώσεις ή οτιδήποτε. Ούτε εντυπώσεις θέλω, ούτε τίποτε.
Δώστε επιτέλους το καλό παράδειγμα! Εν τόσο δύσκολο;!
Πάντα φιλικά,καλημέρα

Φίλε παρεξήγησες τα γραφόμενα μου, το τί είναι σωστό και τι είναι λάθος όλοι το γνωρίζουν το συγκεκριμένο άτομο ΄θέλει να παρανομεί είτε εσκεμμένα είτε ακούσια σε όλους συμβαίνει να σκοτώσουμε ένα μικρό ψάρι κατα λάθος αλλά όταν το ποστάρεις κιόλας για να 'δειχτείς΄σημαίνει ότι δέν το κάνεις ακούσια !![/quote]

Καλημέρα, δεν τα παρεξήγησα, ξέρω τι εννοείς, το μήνυμα μου δεν είχε εσένα ως αποδέκτη. Απλά ελπίζω ο φίλος μας όπως και όλοι μας να γίνουμε σωστοί ψαράδες. :)

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by ANTONISE »

admin wrote:Όχι φίλε admin!!! Μπορεί να συμφωνούμε σε κάποια πράγματα, αλλά εδώ έχεις μεγάλο λάθος!!!
"Έπιας τα, εσκότωσες τα ή πέθαναν στην μάχη δικαίωμα σου"... Ένεν καθόλου ΔΙΚΑΙΩΜΑ TOY!!! Δικαίωμα έχουν και οι επόμενες γενιές και τα παιδιά μας και τα παιδιά των παιδιών μας να πάνε ψάρεμα και να πιάσουν ψάρια. Κύριε αντονισε, είσαι ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ! Και τούτα περί εντυπώσεων ,άφηστα και ξέχαστα! Είπαν σου μια με το καλό έιπαν σου 2 με το καλό! Φαίνεται από ψάρεμα ξέρεις!!! Το μόνο που σου έμεινε είναι να γίνεις καλός ψαράς! Άρα, να κρατάς τα επιτρεπόμενα μεγέθη! Εκεί θα κερδίσεις το θαυμασμό και την εκτίμηση όλων μας! Και αυτό περιμένουμε να κάνεις! :handgestures-thumbupright:
Και μεν μου πεις κι εμένα πως προσπαθώ να κερδίσω εντυπώσεις ή οτιδήποτε. Ούτε εντυπώσεις θέλω, ούτε τίποτε.
Δώστε επιτέλους το καλό παράδειγμα! Εν τόσο δύσκολο;!
Πάντα φιλικά,καλημέρα

Φίλε παρεξήγησες τα γραφόμενα μου, το τί είναι σωστό και τι είναι λάθος όλοι το γνωρίζουν το συγκεκριμένο άτομο ΄θέλει να παρανομεί είτε εσκεμμένα είτε ακούσια σε όλους συμβαίνει να σκοτώσουμε ένα μικρό ψάρι κατα λάθος αλλά όταν το ποστάρεις κιόλας για να 'δειχτείς΄σημαίνει ότι δέν το κάνεις ακούσια !![/quote]

δεν εκαταλαβες ακομα οτι δεν σου δινει κανενας σημασια ?

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Sorkomanis »

Ρε φιλε, εν απλό το θέμα. Μακάρι να είσαι καλά να πιάννεις τα ψάρια σου, αλλα δεν υπάρχει λόγος να ποστάρεις τα μικρα, ανεξάρτητα που το πως επιαστήκαν.

Ούλλοι βλέπουμε οτι εχεις αρκετά πετυχημένες ψαριές... δεν είναι τα 2-3 μικρα στη φότο που θα κάμουν τη διαφορά
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

ANTONISE
Posts: 81
Joined: Sat Jun 29, 2013 2:19 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by ANTONISE »

Sorkomanis wrote:Ρε φιλε, εν απλό το θέμα. Μακάρι να είσαι καλά να πιάννεις τα ψάρια σου, αλλα δεν υπάρχει λόγος να ποστάρεις τα μικρα, ανεξάρτητα που το πως επιαστήκαν.

Ούλλοι βλέπουμε οτι εχεις αρκετά πετυχημένες ψαριές... δεν είναι τα 2-3 μικρα στη φότο που θα κάμουν τη διαφορά

:clap: :clap: :clap: εσυ μιλας σωστα ενω αλλοι καμνουν τα show τους

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Sorkomanis »

ANTONISE wrote:
Sorkomanis wrote:Ρε φιλε, εν απλό το θέμα. Μακάρι να είσαι καλά να πιάννεις τα ψάρια σου, αλλα δεν υπάρχει λόγος να ποστάρεις τα μικρα, ανεξάρτητα που το πως επιαστήκαν.

Ούλλοι βλέπουμε οτι εχεις αρκετά πετυχημένες ψαριές... δεν είναι τα 2-3 μικρα στη φότο που θα κάμουν τη διαφορά

:clap: :clap: :clap: εσυ μιλας σωστα ενω αλλοι καμνουν τα show τους
Χωρίς να παραβλέπω το σωστό φυσικά που είναι να επιστρέφουμε πίσω στη θάλασσα τα μικρά που δεν έχουν τραυματιστεί. Τούτο θέλουμε να προωθήσουμε και είναι καλα να το λέμε και να το ξαναλέμε για να το βλέπουν και νέα ατομα (εγράφτηκε πολλες φορες τούτο μες το φόρουμ, και πολλα καλά καμνει οποιος το γράφει). Ενας τροπος να βοηθηθεί να περασει το μύνημα εινα και το να μεν βαλλουμε φοτοσ με μικρά ψάρια, εξού και το προηγούμενο μου πόστ
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Απ: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by marios pafitis »

Image

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by michalispsarema »

marios pafitis wrote:Image

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
+10000

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

ANTONISE wrote:
Sorkomanis wrote:Ρε φιλε, εν απλό το θέμα. Μακάρι να είσαι καλά να πιάννεις τα ψάρια σου, αλλα δεν υπάρχει λόγος να ποστάρεις τα μικρα, ανεξάρτητα που το πως επιαστήκαν.

Ούλλοι βλέπουμε οτι εχεις αρκετά πετυχημένες ψαριές... δεν είναι τα 2-3 μικρα στη φότο που θα κάμουν τη διαφορά

:clap: :clap: :clap: εσυ μιλας σωστα ενω αλλοι καμνουν τα show τους


Τα show εν άλλοι που τα κάμνουν με τις φώτο τους και με δικαιολογίες ότι πεινούν τα μωρά :!: :!:

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by labraxcy »

O στοχος του καθε ψαρα ειναι να παει οσο πιο ψηλα μπορει,και για να συμβει αυτο πρεπει να καταφερνει να ξεγελα τα μεγαλα ψαρια του ειδους ,αλλα πρεπει να δωσουμε τιν ευκαιρια σε αυτα τα ψαρια να μεγαλώσουν γι'αυτο ρε πεθκια αφιστε τους τσακωμους και ας βαλουμε ολοι το χερι μας στο να βοηθήσουμε την θαλασσα μας να ανασανει να δινουμε το σωστο παραδειγμα ωστε να κερδισουμε την νεα γενια και ολοι θα γιγαντονουμαστε απο τις επιτυχειες μας,και θα ειμαστε ολοι περιφανοι γιατι εμεις επιλεξαμε και βοηθησαμε στο να ξαναζοντανεψει η θαλασσα ΜΑΣ!!!αφιερωμενος ο ψεσινος λουτσος σε οσους αγαπουν και παλευουν για το καλο της γαλανης μας!
Attachments
antreas 2.jpg
antreas 2.jpg (18.98 KiB) Viewed 8070 times
antreas.jpg
antreas.jpg (15.25 KiB) Viewed 8073 times

User avatar
Giorkos
Posts: 2215
Joined: Wed Dec 05, 2007 10:29 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Giorkos »

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o


Αμάν !!!!!
που κουρκούνα....μέχρι τούνα....

User avatar
plenom'metatopsarem?
Posts: 2114
Joined: Thu Feb 25, 2010 10:48 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by plenom'metatopsarem? »

'Ατε Άντζυ, καλά να πάνε όλα! Υπομονή,κουράγιο και δύναμη!

Piranhas
Posts: 12
Joined: Mon Feb 18, 2013 8:30 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Piranhas »

Εκατάπιεν το ψαρούι όπως το λουκουμά... :clap: πόσα κιλά το τέρας?

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by admin »

5 κιλά!!!!! :o

Piranhas
Posts: 12
Joined: Mon Feb 18, 2013 8:30 am

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Piranhas »

Ψάρεμα πριν 2 βδομάδες με δόλωμα αμερικάνο
Attachments
PB080006.JPG
PB080006.JPG (751.19 KiB) Viewed 7266 times

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”