Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by MariosK »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τωρά τι σχέση έχει ο "κροκόδειλος" στον Καλοπαναγιώτη με το θαλάσσιο τέρας στην Αγιά Νάπα ο θεός τζι ψυσιή τους. Να μεν πω για την μετάφραση που εν για τα παναίρκα :lol: :lol: :lol: :lol:

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Sorkomanis »

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Καλή διαφήμιση πάντως :handgestures-thumbupright:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by caveman »

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by konstantinos kalogir »

Ahahahahaha!! :lol: :lol:
Εν για αυτό που εμύριζε απαίσια την ώρα που ετσίμπησε!! Άτε ρε Κώστα αποκάλυψες την περιοχή που επία ψάρεμα όμως :lol: :lol: :lol:

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by apsavvas »



πότε έγινε τούτο ρε παιδεία και εμείς δεν ξέρουμε τίποτε.
The only source of knowledge is experience

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by AggelosLRK »

καπου τα μπλεξαμε ρε παιδια,παντου ασχετα πραγματα γραφουμε :lol:

User avatar
LEONIDAS
Posts: 489
Joined: Thu Sep 27, 2007 2:37 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by LEONIDAS »

Αντέννα το απογευματάκι με το φίλο τον Μάχλα αποτέλεσμα 2 μελάνες 400άρες οι οποίες χάρισαν του φίλου μου μια από τις ωραιότερες μάχες που μας έτυχαν με αντέννα και πεντέξι κουρκούνες αρκετά καλές!!Φωτό αν δεηθεί ο Μάχλας να βάλει καμιά!!!
Συνεχίσαμε με κάστινγκ αλλά τίποτα. Έχασα εγώ ένα θηρίο σε δόλωμα ολόκληρο καλαμάρι πιθανότατα όμως από το τράβημα να ήταν σμέρνα (έτσι εύχομαι διότι αν ήταν κανένα μαύρο εννα μου γυρίσει!!) Μετά από αρκετή μάχη έκοψεν μου την 40άρα μησίνα έκαμεν μου τα ούλλα γέριμα και ας είχα και τα στόπερ σχεδόν λυμένα τέλεια.
Το ψάρι θέλει υπομονή και το μ....νί κυνήγι.

christos nic
Posts: 525
Joined: Mon Nov 15, 2010 4:39 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by christos nic »

LEONIDAS wrote:Μετά από αρκετή μάχη έκοψεν μου την 40άρα μησίνα έκαμεν μου τα ούλλα γέριμα και ας είχα και τα στόπερ σχεδόν λυμένα τέλεια.
Φιλε 40 μησινα μανα η παραμαλλο??αρκεψαν αρκετοι και παθαινουν τα ιδια και μαλλον αρχισαν οι κουνελοι :?

Costas
Posts: 121
Joined: Sat May 26, 2007 9:10 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Costas »

:naughty: :naughty: :naughty: Ayia Napa Monster...

Οι κούνελοι είναι πλεον παρελθόν... εφαν τους ούλους

User avatar
LEONIDAS
Posts: 489
Joined: Thu Sep 27, 2007 2:37 pm
Location: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by LEONIDAS »

christos nic wrote:
LEONIDAS wrote:Μετά από αρκετή μάχη έκοψεν μου την 40άρα μησίνα έκαμεν μου τα ούλλα γέριμα και ας είχα και τα στόπερ σχεδόν λυμένα τέλεια.
Φιλε 40 μησινα μανα η παραμαλλο??αρκεψαν αρκετοι και παθαινουν τα ιδια και μαλλον αρχισαν οι κουνελοι :?
Φίλε 40 παράμαλλο!! Κούνελλος δεν ήταν με τίποτε το ψάρι το πάλεψα κανένα 5λεπτο σίγουρα και.....κλίνω προς την σμύρνα εγώ διότι ήμουν πατωτά σε βραχότοπο. Θέλω να πιστεύω ότι ήταν σμύρνα και δεν ήταν κανένας ασπρόβλαχος διότι κρατάει ο τόπος εκεί!!
Το ψάρι θέλει υπομονή και το μ....νί κυνήγι.

elcos
Posts: 45
Joined: Wed Mar 09, 2011 3:23 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by elcos »

χρονια πολλα και χριστος ανεστη σε ολους.πηρα μια πληροφορια την δευτερα στον πρωταρα που αν ισχυει θα εχουμε πολλα προβληματα το καλοκαιρι με τους κυριους τις λιμενικης αστυνομιας.ενας φιλος που ψαρευμαμε μαζι απο τον πρωταρα μου ειπε οτι την περασμενη βδομαδα ηρθε η λιμενικη αστυνομια εκει που ψαρευουμε και του ειπε οτι μολις βαλουν τις σημαδουρες για περιοχη λουομενων θα απαγορευετε το ψαρεμα απο τις σημαδουρες και εξω.καταλαβενετε τι εχει να γινει αν ισχυει τουτο το πραμα θα ειμαστε ο ευκολος στοχος τις λιμενικης για προστιμα αντι να κυνηγουν εκεινους ποθ πρεπει.........................
"Η ηρεμια του ΤΤΑΠΠΟΥ"..............

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by marios pafitis »

elcos wrote:χρονια πολλα και χριστος ανεστη σε ολους.πηρα μια πληροφορια την δευτερα στον πρωταρα που αν ισχυει θα εχουμε πολλα προβληματα το καλοκαιρι με τους κυριους τις λιμενικης αστυνομιας.ενας φιλος που ψαρευμαμε μαζι απο τον πρωταρα μου ειπε οτι την περασμενη βδομαδα ηρθε η λιμενικη αστυνομια εκει που ψαρευουμε και του ειπε οτι μολις βαλουν τις σημαδουρες για περιοχη λουομενων θα απαγορευετε το ψαρεμα απο τις σημαδουρες και εξω.καταλαβενετε τι εχει να γινει αν ισχυει τουτο το πραμα θα ειμαστε ο ευκολος στοχος τις λιμενικης για προστιμα αντι να κυνηγουν εκεινους ποθ πρεπει.........................
Φιλε δεν νομίζω να έννοα για τους ψαράδες της παραλίας αλλα για τις βάρκες επειδή όταν μπου σημαδούρες απογορεύεται το ψάρεμα από την ακτή μέχρι τες σημαδούρες με βάρκα

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by andrea5 »

ειπεν κατι για προστατευμενο χωρο ,οπως εν το ζηνοβια για παραδειγμα ?

σημερα πρωταρα με το εγγλεζικο που τες 2 το απογευμα ως τες 6 ουτε ενα τσιμπημα .

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by Sorkomanis »

Τζάι εμείς εψές 18pm-1am μονο μια τσιμπιά :sad-pacing:
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

elcos
Posts: 45
Joined: Wed Mar 09, 2011 3:23 pm

Re: Ψαρευτικές Εξορμήσεις και Αποτελέσματα

Post by elcos »

marios pafitis wrote:
elcos wrote:χρονια πολλα και χριστος ανεστη σε ολους.πηρα μια πληροφορια την δευτερα στον πρωταρα που αν ισχυει θα εχουμε πολλα προβληματα το καλοκαιρι με τους κυριους τις λιμενικης αστυνομιας.ενας φιλος που ψαρευμαμε μαζι απο τον πρωταρα μου ειπε οτι την περασμενη βδομαδα ηρθε η λιμενικη αστυνομια εκει που ψαρευουμε και του ειπε οτι μολις βαλουν τις σημαδουρες για περιοχη λουομενων θα απαγορευετε το ψαρεμα απο τις σημαδουρες και εξω.καταλαβενετε τι εχει να γινει αν ισχυει τουτο το πραμα θα ειμαστε ο ευκολος στοχος τις λιμενικης για προστιμα αντι να κυνηγουν εκεινους ποθ πρεπει.........................
Φιλε δεν νομίζω να έννοα για τους ψαράδες της παραλίας αλλα για τις βάρκες επειδή όταν μπου σημαδούρες απογορεύεται το ψάρεμα από την ακτή μέχρι τες σημαδούρες με βάρκα
και εγω το ιδιο ειπα αλλα επεμενε οτι ειναι για ολους επειδη ειναι περιοχη λουομενων.
"Η ηρεμια του ΤΤΑΠΠΟΥ"..............

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”