Ψαρότοποι-"στέκκια"

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by andrea5 »

ρε φιλε καλοσορισες ,περιοχες ποτζι οπου επια ειναι το λιμανακι το μουσκιτα , αλλοι τοποι εν οτι ακουω που δαμε τζαι που αλλους ,εν το αρχιροδον ,το βασιλικο ... νομιζο ξερεις τους τζαι εσυ εν γνωστοι οι παραπανο

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by andrea5 »

ρε παει κανενας που σας ψαρεμα στο green bay ,επια 2 φορες καταδυση τζιαμε ,εκτος του οτι που το λιμανακι ος το κυματοθραφστι του καβο μαρις ηταν γεματο αντενες ,ειδα που επιαναν τζαι ενα τζιεφαλο δικιλο , επιε κανενας ,ξερει ινα που γινεται τζαμε ,εν εννοω τες μελανουρες που ταιζουν οι δυτες ομως :P :D

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by AggelosLRK »

Αν γινεται να λαλειτε τους τοπους σας σε "πμ" γιατι υπαρχουν αρκετα ατομα που μπαινουν στα sites μονο για τετοιου ειδους πληροφοριες,αθορυβα και με 0 posts στο ενεργητικο τους και την επομενη φορα στον τοπο σας μπορει να αρχισει επιχειρηση εκαθαρισης,ειδικα απο τυπους που πουλανε μουρη σε διαφορα ψαρομαγαζα για μυστικους τοπους φορτωμενους με ψαρι,
για το καλο μας δλδ 8)

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by andrea5 »

εχεις δικιο ρε αγγελε ,απλα ηθελα γενικη γνωμη ,ευτυχως ο τοπος τζιαμε εχει πολλα ιδιοτροπα ψαρια ,αφου τα ταιζουν :wink:

User avatar
since1984
Posts: 128
Joined: Wed Aug 13, 2008 10:55 am
Location: Paphos/Cyprus

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by since1984 »

AggelosLRK wrote:Αν γινεται να λαλειτε τους τοπους σας σε "πμ" γιατι υπαρχουν αρκετα ατομα που μπαινουν στα sites μονο για τετοιου ειδους πληροφοριες,αθορυβα και με 0 posts στο ενεργητικο τους και την επομενη φορα στον τοπο σας μπορει να αρχισει επιχειρηση εκαθαρισης,ειδικα απο τυπους που πουλανε μουρη σε διαφορα ψαρομαγαζα για μυστικους τοπους φορτωμενους με ψαρι,
για το καλο μας δλδ 8)
+10000000000000 :dance: :dance: :dance:

shark25
Posts: 131
Joined: Sun Jul 27, 2008 3:20 pm

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by shark25 »

ρε φιλε το πμ που λες ειναι η παραθεση?
πεσμου να ξερω αν χανω επεισοδι απο το σαιτ και ειμαι τοσα χρονια μελος!!!

User avatar
theodoulos
Posts: 148
Joined: Sat Apr 18, 2009 7:13 am

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by theodoulos »

πρωσοπικο μηνυμα καμια σχεση με την παραθεση.. οποτε θες εδω θα ειμαστε για βοηθεια

shark25
Posts: 131
Joined: Sun Jul 27, 2008 3:20 pm

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by shark25 »

θες να μου εξηγησεις και μενα πως το κανω αυτο. στο μεταξυ εγυρισε μου τελεια ειαμι απελπισμενος με την γκαντεμια μου με το ψαρεμα τα τελευτεα 2 χρονια. καμια εισηγηση για κανενα τοπο,γυρευω να παρω νεα αντενα τωρα(αν ειανι δωστε καμια βοηθεια για καμια καλι μαρκα οχι πολι ακριβη)

User avatar
evol12
Posts: 62
Joined: Thu Apr 10, 2008 7:33 pm

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by evol12 »

ΝΑ ΠΙΑΣΗς LINEFFE ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΤΙΝΑ 40-50 ΕΥΡΟ. ΓΙΑ ΤΟΠΟ ΝΑ ΠΑΙΣ ΣΤΟ ARCHIRODON

User avatar
renos_g9
Posts: 70
Joined: Wed Mar 05, 2008 9:40 pm

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by renos_g9 »

για σασ φιλοι ψαραδεσ :D :D :D εσιη τζιερο να μπω να μιλησουμε λλιο επηδει δυστυχωσ εκοψα λλιο που το ψαρεμα :( :( αλλα εν να παω το σαβατο τζιαι θελω να μου πειτε πλησσ κανενα καλο τοπο που επιατε τελφτεοσ ψαρια ( λαρνακα ) αγορασα τζιαι κανουργια μηχανη με καλαμι τζιαι θελω να παω για δυνατα πραματα :pray: :pray: :pray: :pray: λοιπον ακουω :D :D :D (σκεφτουμε για λιμανακι του αλαμινου )
ΤΖΙΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΖΙΑΙ ΕΛΑΛΕΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΜΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ. ΣΤΟ ΠΑΝΑΫΡΙΝ ΕΠΑΡΤΟΝ ΤΖΙΑΙ ΟΣΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΔΩΣΤΟΝ.... ΤΖΙΑΙ ΤΖΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΙΕΡΕΤΑΣ ΤΖΙΑΙ ΕΝ ΣΟΥ ΠΟΛΟΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΑΫΡΙΝ ΧΑΡΙΣ' ΤΟΝ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by MariosK »

renos_g9 wrote:για σασ φιλοι ψαραδεσ :D :D :D εσιη τζιερο να μπω να μιλησουμε λλιο επηδει δυστυχωσ εκοψα λλιο που το ψαρεμα :( :( αλλα εν να παω το σαβατο τζιαι θελω να μου πειτε πλησσ κανενα καλο τοπο που επιατε τελφτεοσ ψαρια ( λαρνακα ) αγορασα τζιαι κανουργια μηχανη με καλαμι τζιαι θελω να παω για δυνατα πραματα :pray: :pray: :pray: :pray: λοιπον ακουω :D :D :D (σκεφτουμε για λιμανακι του αλαμινου )
Ρένο καλλύτερα να μεν πάεις με ψηλές προσδοκίες γιατί απ' ότι ακούω τα πράματα εν δύσκολα φέτος για το ψάρεμα που την ακτή.

User avatar
renos_g9
Posts: 70
Joined: Wed Mar 05, 2008 9:40 pm

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by renos_g9 »

οκ φιλε Μαριε εν να το εχω υποψην μου !! αλλα κανεναν τοπο ξερεισ ?
ΤΖΙΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΖΙΑΙ ΕΛΑΛΕΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΜΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ. ΣΤΟ ΠΑΝΑΫΡΙΝ ΕΠΑΡΤΟΝ ΤΖΙΑΙ ΟΣΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΔΩΣΤΟΝ.... ΤΖΙΑΙ ΤΖΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΙΕΡΕΤΑΣ ΤΖΙΑΙ ΕΝ ΣΟΥ ΠΟΛΟΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΑΫΡΙΝ ΧΑΡΙΣ' ΤΟΝ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by andrea5 »

τι ψαρεμα θα παεις ρε ???
*αν νεν για δυνατα πραματα πον να παεις πιεννε στους κουνελους το πιο καλο ψαρεμα ,εν εχεις με καθαρισμα ,απλα σκουπιδια +καμνεις καλο σε ολους μας :wink: :wink:

User avatar
renos_g9
Posts: 70
Joined: Wed Mar 05, 2008 9:40 pm

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by renos_g9 »

χαχα ε ετσι οπωσ παμε
ΤΖΙΕΙΝΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΖΙΑΙ ΕΛΑΛΕΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΜΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ. ΣΤΟ ΠΑΝΑΫΡΙΝ ΕΠΑΡΤΟΝ ΤΖΙΑΙ ΟΣΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΔΩΣΤΟΝ.... ΤΖΙΑΙ ΤΖΕΙΝΟΝ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΙΕΡΕΤΑΣ ΤΖΙΑΙ ΕΝ ΣΟΥ ΠΟΛΟΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΑΫΡΙΝ ΧΑΡΙΣ' ΤΟΝ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: Ψαρότοποι-"στέκκια"

Post by andrea5 »

πιεννε ρε για μουρμουρες τζιαμε στον δρομο προς το λιμανακι αν βαρκεσαι πολλες μαλακιες :wink: :whistle:

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”