Ο πιο φθηνος ακροβατης

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by chrysanthos9 »

konstantinos kalogir wrote:4 ευρώ ακροβάτης και στην Λεμεσό. Ο κορεάνο μάλιστα, η μπλε συσκευασία, που όπου εκοίταξα πουλούν τα 5.5ευρώ. Οπότε που εβδομάδας η παραγγελία μου για σκουλίκια θα έρθει από Λεμεσό...!! :D ώσπου να φτηνήσουν και στην Λάρνακα... :lol: :lol:
γμτ εμας εν 7 ευρω
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
andrea5
Posts: 445
Joined: Sat Dec 06, 2008 8:02 am
Location: λευκωσια

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by andrea5 »

ρε πε θκια τουτος ο κορεανο στην μπλε την συσκευασια εν πιο καλος που τον αλλο με το κοκκινο το κουτι με τον δρακο ποξο ???
ποια εν η διαφορα τους τζαι εν πιο ακριβοι ???

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by MariosK »

Φίλε νομίζω η βασική διαφορά είναι ότι εν πιο πολλά γραμμάρια. Σαν δόλωμα εμέναν εφάνηκεν μου το ίδιο με περσινό μες το κόκκινο το κουτί.

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by konstantinos kalogir »

andrea5 wrote:ρε πε θκια τουτος ο κορεανο στην μπλε την συσκευασια εν πιο καλος που τον αλλο με το κοκκινο το κουτι με τον δρακο ποξο ???
ποια εν η διαφορα τους τζαι εν πιο ακριβοι ???
Ρε φίλε 50 σεντ διαφορά μας τα πουλούν...όμως η διαφορά είναι πως όποτε κατέβει καινούργια συσκευασία εν καλά τα πακέττα της με μεγάλους ακροβάτες, ενώ μόλις περάσουν 2-3 μήνες γινίσκουνται όλα μια ψευτιά, μικροί ακροβάτες κτλ κτλ. Όπως που εκυκλοφόρισε ο δράκος, ήταν πολύ καλήτερος από την προηγούμενη συσκευασία. Τωρά εν τέλεια μικρά τα σκουλικάκια που βάλλουν. Ε ήρτε τούτος ο κορεάνο τωρά. Εν καλά τα σκουλίκια του, μεγάλα και ζωηρά. Εν ξέρω αν σε 2 μήνες γινεί και τούτο όπως τα άλλα. Όμως και να γίνει, όλο και κάποια νέα συσκευασία εν να κυκλοφορίσει. Κατά τα άλλα, ακροβάτης ο ένας, ακροβάτης και ο άλλος...!!!
Χρύσανθε παράγγειλε και εσύ, το παιδί τούτο στέλλει σου αν θέλεις... Εν εκμετάλλευση να πιάνεις τον ακροβάτη 7 ευρώ, ενώ μπορείς να τον βρεις 4...

User avatar
gone fishing
Posts: 8
Joined: Thu Jun 04, 2009 6:53 pm

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by gone fishing »

Καλησπερα ρε παιδια απο το καταστημα gone fishing.Θελω προσωπικα να σας βοηθησω με αυτο το θεμα γιατι πραγματικα εφτασε στο αμην.Εγω ειμαι εισαγωγεας δικης μου αντιπροσωπιας δολωματων αλλα ο σκοπος μου δεν ειναι να εκμεταλλευτω τον κοσμο γιαυτο σας προσκαλω μια μερα στην λεμεσο να δειτε τις τιμες τους αλλα πανω απο ολα την ποιοτητα τους.το καταστημα ειναι απεναντι απο την εκκλησια του αγιου ιωαννη στην λεμεσο τηλ εποικο:96450989

Pambs
Posts: 251
Joined: Sun May 18, 2008 5:22 pm

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by Pambs »

ας κανονιζουμε να γοραζουμε 2-2 φαραω τοτε που συμφερει και θεωρειτε και καλυτερο δολωμα

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by no-nick »

gone fishing wrote:Καλησπερα ρε παιδια απο το καταστημα gone fishing.Θελω προσωπικα να σας βοηθησω με αυτο το θεμα γιατι πραγματικα εφτασε στο αμην.Εγω ειμαι εισαγωγεας δικης μου αντιπροσωπιας δολωματων αλλα ο σκοπος μου δεν ειναι να εκμεταλλευτω τον κοσμο γιαυτο σας προσκαλω μια μερα στην λεμεσο να δειτε τις τιμες τους αλλα πανω απο ολα την ποιοτητα τους.το καταστημα ειναι απεναντι απο την εκκλησια του αγιου ιωαννη στην λεμεσο τηλ εποικο:96450989
που ακριβως απεναντι ????? ειναι το καταστημα διπλα απο τα υλικα οικοδομης εκει στο Γ
λυκειο?

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by konstantinos kalogir »

gone fishing wrote:Καλησπερα ρε παιδια απο το καταστημα gone fishing.Θελω προσωπικα να σας βοηθησω με αυτο το θεμα γιατι πραγματικα εφτασε στο αμην.Εγω ειμαι εισαγωγεας δικης μου αντιπροσωπιας δολωματων αλλα ο σκοπος μου δεν ειναι να εκμεταλλευτω τον κοσμο γιαυτο σας προσκαλω μια μερα στην λεμεσο να δειτε τις τιμες τους αλλα πανω απο ολα την ποιοτητα τους.το καταστημα ειναι απεναντι απο την εκκλησια του αγιου ιωαννη στην λεμεσο τηλ εποικο:96450989
Αν μπορείς βάλε συγκεκριμένες τιμές πώλησης των σκουλικιών που φέρνεις...

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by chrysanthos9 »

konstantinos kalogir wrote:
andrea5 wrote:ρε πε θκια τουτος ο κορεανο στην μπλε την συσκευασια εν πιο καλος που τον αλλο με το κοκκινο το κουτι με τον δρακο ποξο ???
ποια εν η διαφορα τους τζαι εν πιο ακριβοι ???
Ρε φίλε 50 σεντ διαφορά μας τα πουλούν...όμως η διαφορά είναι πως όποτε κατέβει καινούργια συσκευασία εν καλά τα πακέττα της με μεγάλους ακροβάτες, ενώ μόλις περάσουν 2-3 μήνες γινίσκουνται όλα μια ψευτιά, μικροί ακροβάτες κτλ κτλ. Όπως που εκυκλοφόρισε ο δράκος, ήταν πολύ καλήτερος από την προηγούμενη συσκευασία. Τωρά εν τέλεια μικρά τα σκουλικάκια που βάλλουν. Ε ήρτε τούτος ο κορεάνο τωρά. Εν καλά τα σκουλίκια του, μεγάλα και ζωηρά. Εν ξέρω αν σε 2 μήνες γινεί και τούτο όπως τα άλλα. Όμως και να γίνει, όλο και κάποια νέα συσκευασία εν να κυκλοφορίσει. Κατά τα άλλα, ακροβάτης ο ένας, ακροβάτης και ο άλλος...!!!
Χρύσανθε παράγγειλε και εσύ, το παιδί τούτο στέλλει σου αν θέλεις... Εν εκμετάλλευση να πιάνεις τον ακροβάτη 7 ευρώ, ενώ μπορείς να τον βρεις 4...
στελει τα Τρυφων στον Πωμο?
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Tryfon
Posts: 435
Joined: Thu Dec 06, 2007 12:47 pm
Contact:

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by Tryfon »

chrysanthos9 wrote:
konstantinos kalogir wrote:
andrea5 wrote:ρε πε θκια τουτος ο κορεανο στην μπλε την συσκευασια εν πιο καλος που τον αλλο με το κοκκινο το κουτι με τον δρακο ποξο ???
ποια εν η διαφορα τους τζαι εν πιο ακριβοι ???
Ρε φίλε 50 σεντ διαφορά μας τα πουλούν...όμως η διαφορά είναι πως όποτε κατέβει καινούργια συσκευασία εν καλά τα πακέττα της με μεγάλους ακροβάτες, ενώ μόλις περάσουν 2-3 μήνες γινίσκουνται όλα μια ψευτιά, μικροί ακροβάτες κτλ κτλ. Όπως που εκυκλοφόρισε ο δράκος, ήταν πολύ καλήτερος από την προηγούμενη συσκευασία. Τωρά εν τέλεια μικρά τα σκουλικάκια που βάλλουν. Ε ήρτε τούτος ο κορεάνο τωρά. Εν καλά τα σκουλίκια του, μεγάλα και ζωηρά. Εν ξέρω αν σε 2 μήνες γινεί και τούτο όπως τα άλλα. Όμως και να γίνει, όλο και κάποια νέα συσκευασία εν να κυκλοφορίσει. Κατά τα άλλα, ακροβάτης ο ένας, ακροβάτης και ο άλλος...!!!
Χρύσανθε παράγγειλε και εσύ, το παιδί τούτο στέλλει σου αν θέλεις... Εν εκμετάλλευση να πιάνεις τον ακροβάτη 7 ευρώ, ενώ μπορείς να τον βρεις 4...
στελει τα o Τρυφων στον Πωμο?
ΔΙΣΤΙΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ MORE THAN WELCOME ΝΑ ΚΟΠΙΑΣΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΦΡΑΠΕ ΜΑΣ :mrgreen: :mrgreen:
Like us on Facebook: Super Action Stores Cyprus

User avatar
sea-hunter
Posts: 708
Joined: Tue Jun 26, 2007 1:58 pm
Location: Lemesos

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by sea-hunter »

no-nick wrote:
gone fishing wrote:Καλησπερα ρε παιδια απο το καταστημα gone fishing.Θελω προσωπικα να σας βοηθησω με αυτο το θεμα γιατι πραγματικα εφτασε στο αμην.Εγω ειμαι εισαγωγεας δικης μου αντιπροσωπιας δολωματων αλλα ο σκοπος μου δεν ειναι να εκμεταλλευτω τον κοσμο γιαυτο σας προσκαλω μια μερα στην λεμεσο να δειτε τις τιμες τους αλλα πανω απο ολα την ποιοτητα τους.το καταστημα ειναι απεναντι απο την εκκλησια του αγιου ιωαννη στην λεμεσο τηλ εποικο:96450989
που ακριβως απεναντι ????? ειναι το καταστημα διπλα απο τα υλικα οικοδομης εκει στο Γ
λυκειο?
οπως εν το 3 το λυκειο προχωρας προς τα φωτα(προς την αστυνομια). περνας τα φωτα κ βλεπεις στα αριστερα σου την εκκλησια κ απεναντι το κατααστημα "επεια ψαρεμα" διπλα που ενα καταστημα με μοτορες. εσυγχησα σε παραπανω??? :doh:
Keep Walking...Keep Fishing!!

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by konstantinos kalogir »

Στη Λάρνακα το κατάστημα 'Αρχιπέλαγος' φέρνει ακροβάτες jumbo 4 ευρώ το κουτί, αμερικάνο και μονοδόλι 5 ευρώ. Έπιασα εχτές που επία ψάρεμα, πραγματικά (για εμένα τουλάχιστον που αρέσκει μου να πέρνω πάντα αρκετό δόλωμα μαζί μου) εν εμφανής η διαφορά στην τιμή... Και στα κουτούθκια του αμερικάνου είχε και παραπάνω σκουλίκια απ'ότι συνήθως!!! Επιτέλους ερίξαν τις τιμές και έπετε και συνέχεια (απ'ότι δείχνουν οι τάσεις)

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by Greg »

εψαξα 2 φορες για τουντο μαγαζι Gone Fishing αλλα δεν το βρηκα.. μεν μου λετε για εκλησιες κτλ διοτι δεν τες ξερω.. Εξηγατε μου με οδους και λεωφορους
Esox Lucius

User avatar
largemouth
Posts: 506
Joined: Tue Sep 18, 2007 1:25 pm

Re: Ο πιο φθηνος ακροβατης

Post by largemouth »

Greg wrote:εψαξα 2 φορες για τουντο μαγαζι Gone Fishing αλλα δεν το βρηκα.. μεν μου λετε για εκλησιες κτλ διοτι δεν τες ξερω.. Εξηγατε μου με οδους και λεωφορους
Που τα φωτα του Αι Γιαννη(πεζιναρικο) κατω 150 μετρα στα δεξια σου.Εν γωνιακο.Απεναντι που ενα μιχανικο που σαζει και πουλα μοτορες
Waiting for the perfect storm

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”