Συλλογές

Post Reply
HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Συλλογές

Post by HellRazer »

Σε ένα άλλο θέμα έγραψα οτι κάμνω συλλογή τα ψαράκια της RAPALA το μοντέλο-νούμερο RNR-7. Μέχρι σήμμερα έχω 47 διαφορετικά. Τες επόμενες μέρες περιμένω ακόμα 6 που Γερμανιά και 1 από Ιαπωνία, άρα θα τα κάμω 54. Άμα καταφέρω να τα κάμω 65 θα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Έσσει κανένας άλλος μανία με συλλογές? Ψαρούθκια, μηχανούες, καλάμια κλπ?
Παρεπιπτόντως αν έσσει κανένας κανένα σπάνιο ψαρούι της σειράς και θέλει να το πουλήσει εδώ είμαι! :mrgreen:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Συλλογές

Post by chrysanthos9 »

Κάμνω και εγώ συλλογή με ψαρουθκια της RAPALA αν και δεν έχω πολλά σιγά σιγά εν να αποκτήσω :D :D

HellRazer
Posts: 57
Joined: Wed Feb 21, 2007 2:24 pm

Re: Συλλογές

Post by HellRazer »

Κάμνεις καμιά συγκεκριμένη σειρά? Σίουρα τούτα τα πράματα εν σιγά σιγά που γίνουνται, τζιαι να θέλεις εν τα βρίσκεις μαζεμένα ούλλα. Ιδικά τα Japan Special μόνο που Ιαπωνία βρίσκω ή που άλλους συλλέκτες Γερμανία μερκά. Άλλα έφερα τα που Καναδά, Αμερική, Αγγλία. Εκυκλοφορήσαν τζιαι κάποια στη Γερμανία μόνο, που εν πολλά δύσκολο να τα έβρεις. Ανάμεσα τους εν τζιαι ένα RNR-7 τζιαι εννα πελλάνω πουννα το έβρω! :twisted:

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Συλλογές

Post by chrysanthos9 »

Κανω συλλογη κατι ψαρακια της σειρας SOR 150 :roll:
Rememper always someone waiting for you at home

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Συλλογές

Post by Greg »

εγω κανω συλλογη απο κεφαλες των cudas :twisted:
Esox Lucius

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Συλλογές

Post by fISHANDCHIPS »

εμενα η επομενη μου αποπειρα θα είναι να στήσω σκελετό κυπρινου :shock: :shock: :shock: ... είχαμεν στο πανεπιστήμιο ενα τετοιο για να μάθουμε την ανατομεία των ψαριών ....puzzle ψαριού που θέλω να καμω βασικά ... και εσείς μιλάτε για C&R :lol: :lol: :lol:
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

Post Reply

Return to “Ψάρεμα από ακτή”