ZZIPLEX LF

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

ZZIPLEX LF

Post by marios pafitis »

Zziplex FL
μηκος 4 μετρά 2 σπαστό
CW 20 - 90gr
Βαρος 280gr
13χιλιοστα διαμετρο στην ενωση.
15χιλιοστα στην λαβή

pavlos_agianapitis
Posts: 178
Joined: Fri Apr 09, 2010 11:16 pm
Location: AGIA NAPA

Re: ZZIPLEX LF

Post by pavlos_agianapitis »

Τιμή:ένα ξορισμένο 8)
IΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ HATE ΚΟΥΝΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: ZZIPLEX LF

Post by marios »

pavlos_agianapitis wrote:Τιμή:ένα ξορισμένο 8)
Μεταξύ 300+ 400-
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

pavlos_agianapitis
Posts: 178
Joined: Fri Apr 09, 2010 11:16 pm
Location: AGIA NAPA

Re: ZZIPLEX LF

Post by pavlos_agianapitis »

Για zziplex σχετικά εν καλή τιμή ενεν?
IΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ HATE ΚΟΥΝΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: ZZIPLEX LF

Post by marios pafitis »

pavlos_agianapitis wrote:Για zziplex σχετικά εν καλή τιμή ενεν?
Φίλε Παύλο τα Zziplex είναι καλάμια χειροποίητα και κατασκευάζονται στην Αγγλία από το Mr Terry Carroll .

αν ψάξεις το διαδίκτυο θα διαπίστωση ότι είναι πολύ λογική η τιμή τους για την ποιότητα καλαμιού που αγοράζεις .

pavlos_agianapitis
Posts: 178
Joined: Fri Apr 09, 2010 11:16 pm
Location: AGIA NAPA

Re: ZZIPLEX LF

Post by pavlos_agianapitis »

Τα zziplex ξερω οτι εν καλα καλάμια τζαι η σχέση τιμής πιότητας είναι καλη(έπσακσα τζαι πιο παλλια στο internet). Τα bad bass ξέρω οτι εχουν παρόμιες τιμές. Βγάζουν καλές βολές τζαι χρησιμοποιούντα τζαι σε αγώνες βολών πολλα αν δεν καμνο λάθος. Αλλα πιστεύω οτι ενα τετιο καλάμι είναι αχρίαστο στη Κύπρο. Με το ψάρι που έχει στή κύπρο εγώ δεν θα αγώραζα καλάμι ακτης πάνο που 350ευρό. Εκτός αν κάποιος το θέλει για αγώνες βολών οκ.

Φιλικά
Παύλος 8)
IΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ HATE ΚΟΥΝΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: ZZIPLEX LF

Post by marios pafitis »

Παύλο μου συμφωνώ μαζι σου με το ψάρι που έχει η κύπρος είναι αχρείαστα τέτοια καλαμια όπως και πολλά αλλα καλαμια πχ σπινοκαλαμα τον 250euro+ αλλα όταν πιάσεις ένα αξιόλογο ψάρι με τέτοιας κατηγοριας καλάμι θα καταλάβεις παρα πολλά πράματα σε σχέση με τα ποιο φτηνά καλαμια .

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: ZZIPLEX LF

Post by apsavvas »

pavlos_agianapitis wrote:Τα zziplex ξερω οτι εν καλα καλάμια τζαι η σχέση τιμής πιότητας είναι καλη(έπσακσα τζαι πιο παλλια στο internet). Τα bad bass ξέρω οτι εχουν παρόμιες τιμές. Βγάζουν καλές βολές τζαι χρησιμοποιούντα τζαι σε αγώνες βολών πολλα αν δεν καμνο λάθος. Αλλα πιστεύω οτι ενα τετιο καλάμι είναι αχρίαστο στη Κύπρο. Με το ψάρι που έχει στή κύπρο εγώ δεν θα αγώραζα καλάμι ακτης πάνο που 350ευρό. Εκτός αν κάποιος το θέλει για αγώνες βολών οκ.

Φιλικά
Παύλος 8)
ποτέ μην λες ότι είναι άχρηστα Στη Κύπρο όταν Ξέρεις να τα χρησιμοποίησης τα συγκεκριμένα καλάμια. στη τιμή που λες αν ψάξεις καλά το internet θα βρεις καλάμια από ZZiplex kai Bad Bass.
The only source of knowledge is experience

pavlos_agianapitis
Posts: 178
Joined: Fri Apr 09, 2010 11:16 pm
Location: AGIA NAPA

Re: ZZIPLEX LF

Post by pavlos_agianapitis »

Σηφονώ μαζι σου φίλε Μαριε
marios pafitis wrote:Παύλο μου συμφωνώ μαζι σου με το ψάρι που έχει η κύπρος είναι αχρείαστα τέτοια καλαμια όπως και πολλά αλλα καλαμια πχ σπινοκαλαμα τον 250euro+ αλλα όταν πιάσεις ένα αξιόλογο ψάρι με τέτοιας κατηγοριας καλάμι θα καταλάβεις παρα πολλά πράματα σε σχέση με τα ποιο φτηνά καλαμια .
IΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ HATE ΚΟΥΝΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

pavlos_agianapitis
Posts: 178
Joined: Fri Apr 09, 2010 11:16 pm
Location: AGIA NAPA

Re: ZZIPLEX LF

Post by pavlos_agianapitis »

apsavvas wrote:
pavlos_agianapitis wrote:Τα zziplex ξερω οτι εν καλα καλάμια τζαι η σχέση τιμής πιότητας είναι καλη(έπσακσα τζαι πιο παλλια στο internet). Τα bad bass ξέρω οτι εχουν παρόμιες τιμές. Βγάζουν καλές βολές τζαι χρησιμοποιούντα τζαι σε αγώνες βολών πολλα αν δεν καμνο λάθος. Αλλα πιστεύω οτι ενα τετιο καλάμι είναι αχρίαστο στη Κύπρο. Με το ψάρι που έχει στή κύπρο εγώ δεν θα αγώραζα καλάμι ακτης πάνο που 350ευρό. Εκτός αν κάποιος το θέλει για αγώνες βολών οκ.

Φιλικά
Παύλος 8)
ποτέ μην λες ότι είναι άχρηστα Στη Κύπρο όταν Ξέρεις να τα χρησιμοποίησης τα συγκεκριμένα καλάμια. στη τιμή που λες αν ψάξεις καλά το internet θα βρεις καλάμια από ZZiplex kai Bad Bass.
Ξέρεις εν η ξέρεις να τα χρησιμοποίησης το ψάρι δεν πολλινισκει φίλε Σάββα. Εν τζαι θέλω να αγωράσο καλάμι φιλε μου. Απλά ειπα την αποπσή μου.
Άγαπώ, εκτιμό τζαι θέλω τα καλάμια αλλα το ψάρι δεν με βοηθά.
IΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ HATE ΚΟΥΝΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: ZZIPLEX LF

Post by apsavvas »

οταν γνωριζεις τοπους υπαρχη και ψαρι. και δεν μιλω για κατεχομενα.
The only source of knowledge is experience

User avatar
no-nick
Posts: 898
Joined: Thu Feb 15, 2007 9:45 pm

Re: ZZIPLEX LF

Post by no-nick »

ο ακριβος εξοπλισος σινηθως δεν εχει να κανη με την ποσοτητα του ψαριου αλλα μαλλον με την ψυχολογια του ολου παιχνιδιου.ο καθε ενας εχει δικα του κριτηρια με το πως θελη να παιξη.

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: ZZIPLEX LF

Post by AggelosLRK »

no-nick wrote:ο ακριβος εξοπλισος σινηθως δεν εχει να κανη με την ποσοτητα του ψαριου αλλα μαλλον με την ψυχολογια του ολου παιχνιδιου.ο καθε ενας εχει δικα του κριτηρια με το πως θελη να παιξη.
μα που χαθηκες εσυ???

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: ZZIPLEX LF

Post by marios »

AggelosLRK wrote:
no-nick wrote:ο ακριβος εξοπλισος σινηθως δεν εχει να κανη με την ποσοτητα του ψαριου αλλα μαλλον με την ψυχολογια του ολου παιχνιδιου.ο καθε ενας εχει δικα του κριτηρια με το πως θελη να παιξη.
μα που χαθηκες εσυ???
Hταν Aνταρτικη στο πλοίο Sea Shepherd! εγίνηκε ενεργό μέλος τον ακτιβιστών για την υπεράσπιση των φαλαινών.επολεμουσε τους λαθροθήρες ξηρά και θάλασσα.τώρα έπιασε λιμάνι κύπρο..γιαυτο έβαλε και αβαταρ την κουκούλα.
Attachments
nn sea shepherd.jpg
nn sea shepherd.jpg (14.7 KiB) Viewed 6493 times
Sea_Shepherd_strikes_the_Yishiin_Maru_No2_thumb.jpg
Sea_Shepherd_strikes_the_Yishiin_Maru_No2_thumb.jpg (44.72 KiB) Viewed 6508 times
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: ZZIPLEX LF

Post by admin »

SAVE THE WHALES NICK SAVE THE WHALES :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Post Reply

Return to “Καλάμια-Mηχανισμoί”