Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

Post by C&R »

plenom'metatopsarem? wrote:Μέσα και θαφέρω και πα΄λι μεγάλη παρέα, όπως την προγούμενη φορά! Και ούτε καν ψαρεύουν! Σκεφτείτε το οι υπόλοιποι

:clap: Ωραίος Φοίβο

Παιδιά ο σύνδεσμος δεν θα κάνει φέτος καθαρισμό. Αν γίνει κάτι φέτος θα είναι αυθόρμητο.

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

Post by C&R »

caveman wrote:πάντως αν κανονίσουμε κάτι, την μεγαλύτερη, άμεση ανάγκη για καθαρισμό την έχουν τα Λύμπια. Έχει σημεία που είσαι ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΗΚΑ μέχρι τα γόνατα μέσα στο πλαστικό!
Τελευταία αναφορά που το φράγμα από ένα φίλο μου έλεγε πως σαν ψάρεβε... έπιασε κάτι το μάτι του να κινήτε προς το μέρος του από αριστερά :lol: γυρίζει, και τι να δει? ένα διπλό καναπέ να έρχετε "κολυμπόντας" :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :neutral:
Πάει πολλά η μουσική του JAWS μαζί με τον καναπέ που ερκετε που τα αριστερά

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

Post by caveman »

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: σοβαρά επέθανα που τα γέλια όταν μου είπε την κουβέντα ο Μαρτιν! Τζιαι btw ήταν εχτές πάλε στον φράχτη τζιαι ο καναπές κολυμπά ακόμα κάπου κοντά στον πάγκο του φράγματος :lol: τζιαι ακριβός που πάνω του, πάνω στον πάγκο, εστέκουνταν δυο Ρουμάνοι τζιαι ψαρεύκαν :lol: :lol: :lol: ΕΛΕΟΣ!!! Καλά που δεν εκάτσαν τζιαι πάνω να παν πιο μέσα :laughing-rolling:

Όπως είπε και ο Γιάννης, σαν σύνδεσμος δεν προλαμβένουμε να οργανόσουμε κατάσταση διότι μπαίνουμε Χειμώνα, ξεκινούν βροχές κτλ. Που του χρόνου ίσως αλλά τωρά δεν έχουμε χρόνο. Αν θέλουμε εμείς εδώ πραγματηκά να το κάμουμε, κάμνουμεν το! Απλά αναλαμβάνει κάποιος να κάμει τον συντονιστή και να δόσει οδηγίες στον καθένα, έτσι γίνεται!
Εγώ δεν μπορώ να αναλάβω διότι δεν έχω χρόνο, όποιος νομίζει ότι μπορεί, ας αναλάβει.
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
konstantinos kalogir
Posts: 1493
Joined: Tue Dec 16, 2008 10:08 pm
Location: Λάρνακα
Contact:

Re: Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

Post by konstantinos kalogir »

Μια ιδέα είναι και ο φράκτης της Γερμασόγειας...! Πέστε μια ημερομηνία να δούμε πόσοι μπορούμε να πάμε!

EVANTHIS LOIZOU
Posts: 2217
Joined: Fri Oct 19, 2007 11:21 am

Re: Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

Post by EVANTHIS LOIZOU »

Σημερα περασα μεγαλο μερος της μερας καταστρεφοντας "ΤΣΙΑΤΗΡΚΑ" τους "βαρβαρους" πανω στη Καλαβασο :shhh: :shhh:
Στην αρχη ηταν λιγο "scary" αλλα οσο περνουσε η ωρα αρχισα να απολαμβανω το ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΟ μου εργο.
Αμην λεγω υμιν, αν ειχα σπιρτα θα τα εκαιγα ολα οσα μαζεψα.
Αν θελετε παμε μια μερα μαζι καμποσοι για καθαρισμα και μετα να παμε για ψαρι στο Ζυγι. Εγω προτιμω Κυριακη, που εχει πολλους "βαρβαρους" να μας δουν μπροστα τους :evil: :evil:

User avatar
caveman
Posts: 3501
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:59 pm
Location: Φράγμα Κούρη

Re: Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

Post by caveman »

Είμαι μέσα για Κυριακή πρωί πρωί!
Στις εκλογές 2013, ψηφίζουμε:
==ΤΟΥΡΝΑ==

User avatar
C&R
Posts: 949
Joined: Thu Jan 24, 2008 8:23 am

Re: Φράγμα Καλαβασού 6 Φεβ 2010...

Post by C&R »

Δεν μπορώ τούτην την Κυριακή

Post Reply

Return to “ΦΡΑΓΜΑΤΑ”