Λαβρακες στο εγγλεζικο

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by admin »

μισή χαρά δική σου μισή της σχελώνας!!!

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by labraxcy »

ΦΏΤΟ
Attachments
20130624_081602.jpg
20130624_081602.jpg (93.56 KiB) Viewed 7940 times

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by labraxcy »

Λογο οτι τα νερα εξακολουθουν να ινε κρυα για την εποχη συνεχιζει να δινει καλα ψαρακια το συνκεκριμενο 2.480 και επιδη ιμαστε στο τελος της σεζον θα ιθελα να κανω ενα απολογισμο της χρονιας που περασε .φετος ηταν μια φανταστικη σεζον που εχουν βγει ψαρια ρεκορ ,οχι για τα κυπριακα δεδομενα ,αλλα για τα παγκοσμια δεδομενα και γιαυτο το λογο θα πρεπει να πολεμισουμε ακομα περισσοτερο να ςρθουμε ολοι πιο κοντα και να λειτουργουμε σαν μια τεραστια γροθια που μονο σκοπο εχει το καλο της θαλασσας μας ,μην στεκεστε απαθεις να βλεπετε τον καθε ασυνιδιτο να καταστρεφει την θαλασσα και την θαλασσια ζωη συμβουλεψετε τον φιλο, αδερφο ποια ινε η πραγματικη ουσια του ψαρεματος μαθετε του την σοστη ψαρευτικη νοοτροπια και αν καταφερουμε να πετιχουμε αυτα τα απλα πραγματα τοτε δεν θα εχουμε να ζιλεψουμε τιποτε απο τις αλλες χωρες,και να σας πω και κατι;ο νομος ημαστε εμεις ολοι ξερουμε οτι δεν ιπαρχει κρατος, μονο εμεις μπορουμε να φερουμε την θαλασσα μας εκει που την ονειρευομαστε και εκει που τις αξιζει

User avatar
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Posts: 218
Joined: Tue Aug 31, 2010 5:44 pm
Location: ΛΕΜΕΣΣΟ

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by ΦΙΛΙΠΠΟΣ »

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΨΑΡΕΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΣΟΥ!!!!!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ !!!!
Ψαρεύω μόνο τις μέρες που τελειώνουν με ''Η'' !

User avatar
andreas michael
Posts: 107
Joined: Mon May 07, 2012 5:54 pm
Location: Δρομολαξιά

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by andreas michael »

αντρεα πραγματικα εισαι πολι μεγαλος ψαρας απο σενα εγω προσοπικα περιμενο πος θα φτασις στο σιμιο που θα τρελλανις κοσμο οσο για το αρθο σου πολλις κοσμος διαβαζονταστο αλλαξε μιαλα ψαρεβι πιο σοστα και προσπαθι για το τροπεο :clap: :clap: :clap:

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by labraxcy »

Μακαρι ρε αντρεα ,ολοι οι φιλοι οσοι με γνοριζουν ξερουν πολυ καλα οτι ποτε δεν εβαλα τον εαυτο μου σε καποια κατιγορια ψαρα η σε καποιο βαρθρο νικιτη εγω τα ψαρια που ψαρευω τα θεορω καθαρα προσοπικη μου υποθεση και στοχο και ο μεγαλιτερος μου στοχος ειναι με τη βοηθεια ολον των φιλων να καταφερουμε να αναπτιξουμε την σωστη κουλτουρα που διακατεχει τις αλλες χωρες και που τοσο λειπει στη χωρα μας,οι φιλοι στα γλυκα νερα τουλαχιστον οι κυπριοι το εχουν καταφερει σε μεγαλο βαθμο και μπραβο τους αλλα η θαλασσα χρειαζετε μεγαλη προσπαθεια αλλα θα το παλεψουμε οσο παει

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by labraxcy »

Οραιο ψαρακι αλλα το πιο οραιο ειναι ο εξοπλισμος που ψαρευτικε ,μπολονεζ 0-15 και πετονια 0.12mm μου χαρισε μια ομορφη μαχη αλλα δυστιχος οσο κιαν προσπαθησα δεν καταφερα να το σωσω για να συνεχισει να χαριζει παρομοιες συνκινισεις και σε αλλους φιλους ,γιατι το αγκιστρι το ειχε παει μεχρι τερμα
Attachments
e.jpg
e.jpg (94.97 KiB) Viewed 7643 times

User avatar
ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Posts: 218
Joined: Tue Aug 31, 2010 5:44 pm
Location: ΛΕΜΕΣΣΟ

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by ΦΙΛΙΠΠΟΣ »

labraxcy wrote:Οραιο ψαρακι αλλα το πιο οραιο ειναι ο εξοπλισμος που ψαρευτικε ,μπολονεζ 0-15 και πετονια 0.12mm μου χαρισε μια ομορφη μαχη αλλα δυστιχος οσο κιαν προσπαθησα δεν καταφερα να το σωσω για να συνεχισει να χαριζει παρομοιες συνκινισεις και σε αλλους φιλους ,γιατι το αγκιστρι το ειχε παει μεχρι τερμα
ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΨΑΡΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΣΕΒΕΤΕ ΤΗ ΘΑΛΛΑΣΑ ΤΟΝ ΣΕΒΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ
Ψαρεύω μόνο τις μέρες που τελειώνουν με ''Η'' !

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by labraxcy »

Φιλιππε μου βλεπουμε μια πολυ θετικη ανταποκριση απο τον κοσμο που θελει να αλλαξει καπως την κατασταση και πιστευω εχουμε μελλον αλλα χρειαζετε μεγαλητερη προσπαθεια και ανταποκριση αλλα παμε καλα ,αλλα ας κανει και κατι αυτο που εχουμε μονο ακουστα τμημα βολεματος οχχχ... συγνωμη αλυιας

User avatar
admin
Site Admin
Posts: 3153
Joined: Tue Dec 19, 2006 1:38 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by admin »

Μπράβο Ανδρέα για ακόμη μια φορά αποδεικνύεται το ότι η θάλασσα ότι της δίνεις σου δίνει

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by AggelosLRK »

Ωραιος ο λαβρακας! :clap: νομιζω επειδη ειναι μικρα τα αγγιστρια του εγγλεζικου/μπολονεζ αν το κοψεις και το αφησεις μεσα θα το αποβαλει

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by labraxcy »

Aγγελε το αγγιστρι που χρισημοποιηθηκε ηταν 4αρι λογο δολοματος και ειχε χαθει μεσα αλλα του το αφισα μεσα κατεβικα στο νερο αλλα μετα απο αρκετες προσπαθειες το ψαρι γυριζε κοιλια

User avatar
AggelosLRK
Posts: 1655
Joined: Thu Apr 24, 2008 6:38 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by AggelosLRK »

ενταξει καταλαβα :wink:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by Greg »

Epeidi me auti ti texniki pianonte kai polla mikra labrakia apo to stomaxi paratheto ti methodo ksagkistromatos gia osous theloun na ta ksagkistronoun xoris travmatismo. (sorry gia ta greeklish den exo ellinika)

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 128&type=1
Esox Lucius

labraxcy
Posts: 126
Joined: Mon Feb 25, 2013 8:11 pm

Re: Λαβρακες στο εγγλεζικο

Post by labraxcy »

Πρωινος πρωινος με πολλες δυναμεις
Attachments
20130721_202722.jpg
20130721_202722.jpg (1.63 MiB) Viewed 7169 times

Post Reply

Return to “Εγγλέζικο”