Παραμαλο για κεφαλους

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Παραμαλο για κεφαλους

Post by fISHANDCHIPS »

marios wrote:
fISHANDCHIPS wrote:
andrea5 wrote:φιλε εν μπορεις να καμες βολη με το στοπερ μεσα στα δαχτιλιθκια :) , μπορεις ?
εγω ΄για στόπερ χρησημοποιώ λεπτή μυσίνα 0.16 ...... καφέ για να το βρίσκω εύκολα
πέτρο με μισίνα δεν αντιμετωπίζεις πρόβλημα στην μετακίνηση πάνω κάτω? παράδειγμα όταν είναι σφιχτό καταστρέφει την μάνα.όταν είναι σχετικά χαλαρό μετακινείται μονο του? :think:
Τίποτε δεν παθαίνει Μάριε ... το πολλή πολλή σε 2-3 ψαρέματα να χαλαρώσει και αλλάσεις το
Κάμνω ένα απλό τριπλο κόμπο και σφυγγώ τον μέχρι να μην είναι ουτε πολύ σφιχτός ούτε χαλαρός
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
marios
Site Admin
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 13, 2007 5:53 pm
Location: Λ/σια.κ/κλι.
Contact:

Re: Παραμαλο για κεφαλους

Post by marios »

fISHANDCHIPS wrote:Τίποτε δεν παθαίνει Μάριε ... το πολλή πολλή σε 2-3 ψαρέματα να χαλαρώσει και αλλάσεις το
Κάμνω ένα απλό τριπλο κόμπο και σφυγγώ τον μέχρι να μην είναι ουτε πολύ σφιχτός ούτε χαλαρός
τούτο ήταν το πρόβλημα μου ! ότι δεν κατάφερα ποτε να τον κάνω όπως λες ούτε πολύ σφιχτό ούτε πολύ χαλαρό..οδοντικό νήμα και ησύχασα :)
Τίποτε δεν είναι τόσο χάλια που να μην μπορεί να γίνει χειρότερο!!

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: Παραμαλο για κεφαλους

Post by fISHANDCHIPS »

marios wrote:
fISHANDCHIPS wrote:Τίποτε δεν παθαίνει Μάριε ... το πολλή πολλή σε 2-3 ψαρέματα να χαλαρώσει και αλλάσεις το
Κάμνω ένα απλό τριπλο κόμπο και σφυγγώ τον μέχρι να μην είναι ουτε πολύ σφιχτός ούτε χαλαρός
τούτο ήταν το πρόβλημα μου ! ότι δεν κατάφερα ποτε να τον κάνω όπως λες ούτε πολύ σφιχτό ούτε πολύ χαλαρό..οδοντικό νήμα και ησύχασα :)
Οι ρε φιλ παρέτα με το οδοντκό ... δεν είναι καλό :liar: :liar: :liar: :D
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

User avatar
apsavvas
Posts: 1045
Joined: Mon Jan 26, 2009 7:22 pm

Re: Παραμαλο για κεφαλους

Post by apsavvas »

εγω προτινω μισινα εντονο χρωμα στα ιδια μιλιμετρα
The only source of knowledge is experience

Post Reply

Return to “Εγγλέζικο”