σκαροι

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

σκαροι

Post by stathis 1821 »

κοπελια εψευτοφανηκαν οι σκαροι.πηγα τα σαββατο το πρωι και χωρις σκαροχορτο η φτηρα επειασα 8 σκαρους .παντως για σκαρο η μερα το σαββατο εν επροσφερετουν τωρας πως εκαταφερα και επειασα ενας θεος ξερει :D

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: σκαροι

Post by orfos »

stathis 1821 wrote:κοπελια εψευτοφανηκαν οι σκαροι.πηγα τα σαββατο το πρωι και χωρις σκαροχορτο η φτηρα επειασα 8 σκαρους .παντως για σκαρο η μερα το σαββατο εν επροσφερετουν τωρας πως εκαταφερα και επειασα ενας θεος ξερει :D
Ωραιος ρε φιλε βαλε τζιαι καμια φωτο να καμνουμε τζι εμεις χαρα οτι εσιη ψαρκα
Με τι δολωμα τους επιασες φιλε Σταθη?

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: σκαροι

Post by stathis 1821 »

επειασα τους με δωλομα γαριδα ρε φιλε αλλα φοτο εν εβκαλα το επομενο σαββατο να παω στον ιδιο τοπο αλλα τωρα εν να παρω και σκαροχορτο να σειρω και να παω να βρω φτειρες (εν εχω πανω στην κελλε μου ηταν να σορεξω λιες να μεν βουρο) :D

orfos
Posts: 515
Joined: Sat Jan 08, 2011 1:31 pm

Re: σκαροι

Post by orfos »

stathis 1821 wrote:επειασα τους με δωλομα γαριδα ρε φιλε αλλα φοτο εν εβκαλα το επομενο σαββατο να παω στον ιδιο τοπο αλλα τωρα εν να παρω και σκαροχορτο να σειρω και να παω να βρω φτειρες (εν εχω πανω στην κελλε μου ηταν να σορεξω λιες να μεν βουρο) :D
Ωραιος φιλε Σταθη!

elcos
Posts: 45
Joined: Wed Mar 09, 2011 3:23 pm

Re: σκαροι

Post by elcos »

stathis 1821 wrote:επειασα τους με δωλομα γαριδα ρε φιλε αλλα φοτο εν εβκαλα το επομενο σαββατο να παω στον ιδιο τοπο αλλα τωρα εν να παρω και σκαροχορτο να σειρω και να παω να βρω φτειρες (εν εχω πανω στην κελλε μου ηταν να σορεξω λιες να μεν βουρο) :D

ποιον ειναι το σκαροχορτο ????
"Η ηρεμια του ΤΤΑΠΠΟΥ"..............

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: σκαροι

Post by stathis 1821 »

ρε φιλε εν ενα ιδικο χορτο που τρωει ο σκαρος τορα ακριβως τιν ονομασια του εν την ξερω και πιο καλο ακομα εν η μαυροματα

fISHANDCHIPS
Posts: 1547
Joined: Tue Dec 18, 2007 6:01 pm

Re: σκαροι

Post by fISHANDCHIPS »

stathis 1821 wrote:ρε φιλε εν ενα ιδικο χορτο που τρωει ο σκαρος τορα ακριβως τιν ονομασια του εν την ξερω και πιο καλο ακομα εν η μαυροματα
Γλιστιρίδα ?
... φευγω και αφηνω πισω μου σκουπιδια

elcos
Posts: 45
Joined: Wed Mar 09, 2011 3:23 pm

Re: σκαροι

Post by elcos »

stathis 1821 wrote:ρε φιλε εν ενα ιδικο χορτο που τρωει ο σκαρος τορα ακριβως τιν ονομασια του εν την ξερω και πιο καλο ακομα εν η μαυροματα
ποθεν το πιανεις?
"Η ηρεμια του ΤΤΑΠΠΟΥ"..............

Sorkomanis
Posts: 436
Joined: Mon Nov 01, 2010 12:38 pm
Location: Λευκωσία

Re: σκαροι

Post by Sorkomanis »

stathis 1821 wrote:η μαυροματα
Εν τζίνο που εβαλλαμεν μες τες σωλήνες τες πλαστικές και εφισουσαμεν τα που εννοείς :?: :?: :D :D
Πείτε ΌΧΙ στις μαλάγρες, μπασμούς και ψαροτροφες:)

NIKOLAS HARRIS
Posts: 739
Joined: Wed Sep 24, 2008 7:28 pm
Location: NICOSIA!!

Re: σκαροι

Post by NIKOLAS HARRIS »

κ γω γλιστιριδα βλέπω μες τες σκαρκες που ταιζουν.εχει όντως πολλυ σκαρο φετος.ειδικα περιοχες Αμμοχώστου!

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: σκαροι

Post by stathis 1821 »

νε ρε νικολα και γληστιριδα καμνει αλλα η μαυροματτα εν καλλυττερη τρωσειν οι σκαροι και παει ο κολος τους και καμνουν τα και τρων συναιχεια τουλαχιστων ετσι μου ειπαν παλοι ψαραδες .εν το μεταξη εν καλλυττερα που την προηγουμενη 2 ωρες πριν να νυχτωσει και το πρωι παλε :D

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: σκαροι

Post by stathis 1821 »

εννοω να συρνεις μαυροματα η γλιστιριδα η σκαροχορτο 2 ωρες πριν να νυχτωσει και το πρωι παλε να συρνεις :D

User avatar
MariosK
Posts: 3582
Joined: Sun May 04, 2008 6:00 pm
Location: Πάφος
Contact:

Re: σκαροι

Post by MariosK »

Λιώνει τα τζε χρησιμοποιείς τα σαν πασμό και δόλωμα?

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: σκαροι

Post by stathis 1821 »

οχι ρε φιλε που το δεντρο την μαυρομματα κοβκεις 5με 6 φυλλα και δεινεις τα μαζι πανω σε μια πετρα και συρνεις τα εκει ακριβως που θελεις να ψαρεψειςεκει που να πεφτει το αγγιστρι σου η μυρωδια τραβα τους σκαρους και ερκουνται και τρων και μονομιας πιανει τους διαρροια και θελουν συναιχεια να τρων :D

User avatar
stathis 1821
Posts: 384
Joined: Thu Oct 14, 2010 12:50 pm

Re: σκαροι

Post by stathis 1821 »

ρε φιλε εχει ενα δεντρο την μαυρομματα τουλαχιστων ετσι την ξερω εγω και μαζευεις 5 με 6 φυλλα ασε να κοιταξω μες το ιντερνετ περκει βρω το δεντρο και βαλω το φοτο
elcos wrote:
stathis 1821 wrote:ρε φιλε εν ενα ιδικο χορτο που τρωει ο σκαρος τορα ακριβως τιν ονομασια του εν την ξερω και πιο καλο ακομα εν η μαυροματα
ποθεν το πιανεις?

Post Reply

Return to “Ψάρια και το ψάρεμα τους”